2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba nifty testi sonucunuz nasıl çıktı mahsuru yoksa,bende 6 haftalık hamileyim ,yaş ileri olunca doktorda 10.cu haftda yaptırmamı istedi,kafam karıştı yaptırayımı yaptırmayayımmı sonuç ne çıkar kafamda deli sorular
Gelmedi henuz yarin oburgun gelir yazarim... valla yaptirin ileri yasta kesin tavsiye ediliyor. 11. Haftayi falan bekleyin ama erken yollayinca yeterli dna bulunamadi falan diyebiliyorlarmis. Ama tabi şuda var test sonucu kotu cikarsa gebeligi sonlandirmayacaksaniz yaptirmayin.. gebelik sonuna kadar size moral bozuklugundan baska bir katkisi olmaz.
Sonuca gore ne yapmak istediginize karar verin once

Hatta nub teorisi konusundaki kizlar kiz demisti sana ben erkek demistim sen kiz istiyordun galiba. Yine dr hayirlisi olsun canim saglikla dogsun.
Aman inanma şu nub teorisine falan saçma şeyler insanı heveslendirmekten başka bi işe yaramıyor 😏 erkek olcak diye asla üzülmüyorum hayal kırıklığı çok kötü bişey😞
2 oğlum olduğu için bu farklı olsun istiyodum ama hayırlısı buymuş sağlıklı olsun artık başka bişey istemiyorum 🤲🏻

Gelmedi henuz yarin oburgun gelir yazarim... valla yaptirin ileri yasta kesin tavsiye ediliyor. 11. Haftayi falan bekleyin ama erken yollayinca yeterli dna bulunamadi falan diyebiliyorlarmis. Ama tabi şuda var test sonucu kotu cikarsa gebeligi sonlandirmayacaksaniz yaptirmayin.. gebelik sonuna kadar size moral bozuklugundan baska bir katkisi olmaz.
Sonuca gore ne yapmak istediginize karar verin once
İnşallah sonuçlarınız iyi gelir,teşekkür ederim cevap verdiğin için

Aman inanma şu nub teorisine falan saçma şeyler insanı heveslendirmekten başka bi işe yaramıyor 😏 erkek olcak diye asla üzülmüyorum hayal kırıklığı çok kötü bişey😞
2 oğlum olduğu için bu farklı olsun istiyodum ama hayırlısı buymuş sağlıklı olsun artık başka bişey istemiyorum 🤲🏻
Hayırlı olsun cnm. İnşlh çok ugur getirir ❤️😊sağlıkla gelir 🤗

S
Ilaca basla dedi tahlille ilgili bisey demedi.
Demese bile sağlık ocağında ayda bir kez yaptır aslında düzenli olarak her ay istemesi gerekiyor kimi duysam bilsem ilaç kullanan kullanılanmayan tiroid problemi olan herkese Dr ayda bir kez veya 3 haftada bir tahlil istiyor sen tedbiri elden bırakma canım

Cinsiyet ogrenmeyen sayili kisi kaldk sanirim. Ben de 15+3 teyim. Ama randevuya 1 hafta kaldi, sabrediyorum. Once saglikli ve hayirlisi olmak uzere icimden gecen kizima bir kiz kardes:)
Baslarda kiz hissediyordum ama son zamanlarda ruyamda erkek bebegm oldgnu görünce ve karnim bu sefer daha sivri olunca galiba erkek demeye basladim:)
Hepimiz icin hayrlisi olsun insallah.

Her doktor hastane cihaz aynı olmuyor ama genelde herkesin sıkıntısı söylememeleri ne guzel erkenden söyleyen doktora denk gelmişsiniz 😊 hoş daha öğrenmemişsiniz ama olsun
Aynen öyle tabi ki her hastane aynı olmuyor.iyi doktora denk geldim herhalde kızımda da doktorum aynıydı sağ olsun çok iyi ilgileniyor.

Cinsiyet ogrenmeyen sayili kisi kaldk sanirim. Ben de 15+3 teyim. Ama randevuya 1 hafta kaldi, sabrediyorum. Once saglikli ve hayirlisi olmak uzere icimden gecen kizima bir kiz kardes:)
Baslarda kiz hissediyordum ama son zamanlarda ruyamda erkek bebegm oldgnu görünce ve karnim bu sefer daha sivri olunca galiba erkek demeye basladim:)
Hepimiz icin hayrlisi olsun insallah.
Bende hep kız hissedip eşimde dahil çok kız fikrine alışmıştık ama ruyamda erkek bebek doğduğunu görüyordum hep dün 14+5 doktor erkeğe benziyor dedi dünden beri şoktayım 😀cok kız fikrine kapılmayın boşluğa düşüyormuş insan

Ruyadan sonra kiz fikrinden uzaklasmaya basladim zaten:) Ama cok merak ediyorum gerçekten. Ilkinde hic merak etmemistim nerdeyse.

X