2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bende sen gibi evde kullansam disarda hazir bez kullansam kafasindayim suan.
Ya aklima ne geldi belki sacma gelecek bilmiyorum ama atik acisindan degil ama saglik acisindan acaba hazir bezlerin ustune bez koyup mu kullansam dedim.ay cok sacma olur galiba ya.
Deneme amacli uygun fiyatlı bulsam alicam aslinda
E bebeğin baby me diye kendi markası var canım. 50 tane yeni doğan bezi 23 lira mesela. Çok da güzel benim arkadaşlarım hep ondan kullanıyolar. Diğer markalara göre çok çok uygun

Bana ayrıntılı olarak nubu gösterdi. Bak bu düz olduğu için kız diyoruz, yukarı baksa erkek diyecektim dedi. Net şekilde gözüküyor ama yorum yapmak istemiyolar. Umarım söyler de merağını giderir :)
Aynrn bana da aynı şekilde gösterdin 14.haftamda gittim düz olduğu için kız dedi

Günaydın kizlar bugun devlette baska bir doktora gittim cinsiyetini soylemem dedi cok aksi biriydi zaten bugun ogleden sonra ya da pazartesi ozele gitmeyi dusunuyorum. Aslinda ultrasonda cok net cikti baksaniza agzi bile belli :) ama soylemedi
IMG_20190726_112255.jpg

Günaydın kizlar bugun devlette baska bir doktora gittim cinsiyetini soylemem dedi cok aksi biriydi zaten bugun ogleden sonra ya da pazartesi ozele gitmeyi dusunuyorum. Aslinda ultrasonda cok net cikti baksaniza agzi bile belli :) ama soylemedi Eki Görüntüle 2292668
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.yuz kızmı belli ama bacaklarını yukarı kaldirmis minnak

X