2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Off uykusuz her gece yaklaşık 48 saatte 1 saat uyumuşum. Uykusuzluktan midem bulanıyor. Bebiş uyuyuncada şimdi uyanır diye uyuyamıyorum. Bakalım nasıl alışacağım bu düzene
Uykuya dalamasanda gözlerini kapatarak uyumaya çalış o bile dinlendirir seni. Sende dinlenmelisinki beneğine faydalı olabilesin. Eşin yardımcı olmuyormu akşamları bile 2 saat bebeği gözlemlese başka odada bebk uyandığında seni uyandırsın bebek uyuduktan sora tekrar bida uyusan bence çok faydalı olur

Kızlar kapı süsü satın almak istiyorum Bi de hediyelikler. Nereden alabilirim internetten ? Var mı tavsiyeniz güvenilir bir yer. Gerçi çok geç kaldım ama bebişin adını anca belirledik

Ben bunları yaptırdım ama 10-15 gün arası sürdgelmeleri

Kapı süsü 65tl +11 tl kargo parası @pleksi_aaadunyası
Anahtarlık tanesi 5tl +kargo parası (3,5 yapan yerlerde var ben nazar boncuklu istediğim için o fiyata yaptırdım. @didomela
Magnetlerde tanesi 2,75 +11 tl kargo parası aynı bagnetleri başka sayfalarda 10 tl fiyat aldım @pleksi_abay

Eklentiler

• 941026A3-2E6A-431C-AA99-E3240D955B18.jpeg
    941026A3-2E6A-431C-AA99-E3240D955B18.jpeg
    124,4 KB · Görüntüleme: 43
  • D5FA90D9-CB0C-4594-9707-6BBDAAFDA12B.jpeg
    D5FA90D9-CB0C-4594-9707-6BBDAAFDA12B.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 42
  • 1295201B-171E-4F81-B736-CD5175C953F8.jpeg
    1295201B-171E-4F81-B736-CD5175C953F8.jpeg
    138,7 KB · Görüntüleme: 50
  • 972B3B70-9241-4790-A2B5-45553209D25D.jpeg
    972B3B70-9241-4790-A2B5-45553209D25D.jpeg
    165,8 KB · Görüntüleme: 45
Off uykusuz her gece yaklaşık 48 saatte 1 saat uyumuşum. Uykusuzluktan midem bulanıyor. Bebiş uyuyuncada şimdi uyanır diye uyuyamıyorum. Bakalım nasıl alışacağım bu düzene

İlk günlerde ben de öyleydim, zor uykuya dalardım, 3 saatin altındaki uykuya tenezzül etmez, hiç uyumam daha derdim. İlk hafta sürünerek geçtikten sonra vücut uykuya öyle bir hasret kalmış ki 15 dk.lık derin uykularım olmaya başladı😊 sütüm kesilecekti nerdeyse uykusuzluktan, yorgunluktan. bebişi merak etme, bir derdi olduğunda ciyak ciyak bağırıyorlar, doğal alarm. Uyanmama ihtimalin Yok. Uyumazsan sütün olmaz. Bebek uyanırsa sen de uyanırsın, koy kafayı uyu, uyku süresine bebiş karar veriyor. Ağlamasından da anlamaya başlayacaksın derdini, “anne açım ağlaması” benim bebişte en şiddetlisi bu, apartmanı yıkıyor, “anne gazım var yetiş ağlaması” bu biraz daha değişik, “anne altımı kirlettim hiç rahat değilim ağlaması” benim sıpanın en hafif ağlaması bu😊 hepsinde de uyanıyorum, 35 dk.lık derin uykumdan şimdi uyandım. 🤪

Elifakca Elifakca gaz Çıkaramıyoruz biz de. Gaaaarrk diye geğirirdikten sonra tüm yediklerini kusuyor.
Artık hiç gaz çıkarmıyorum, bıraktım peşini, 1 saate ciyaklamaya başlıyor gaz sancısından, o zaman rahat rahat çıkarıyoruz.

M MMihrimahh kapı süsü yetişmemişti benim, acele ameliyat olduğum için, daha kargodaydı. Kapı süsünü bi arkadaşıma yaptırdım, süsçü dükkanı var😂 esinsüs instagram hesabı, bakabilirsin. Seç tasarla dedi ama uğraşamadım, hazır yaptıklarından bi tane beğendim😊 Hediye olarak da Eyüp Sabri Tuncer’in küçük kolonyalarından alacaktım, çeşit çeşit 5li paketlerde. şişeleri de şıktı, kısmet olmadı. Kurabiyeyi de ameliyattan çıktıktan sonra görümcem hızlıca yaptı😂 hastane odası bomboştu. Gelen ziyaretçilerden biri, Allah razı olsun, çikolata getirmişti😊 Benim yapamadıklarım bunlar. Kapı süsünü bebişin odasına astım şimdi.
Bebeğin adı ne olacak kısmetse?

BB54EA4F-73C4-46BD-BF4C-7B6A7937B934.jpeg

Elifakca Elifakca gaz Çıkaramıyoruz biz de. Gaaaarrk diye geğirirdikten sonra tüm yediklerini kusuyor.
Artık hiç gaz çıkarmıyorum, bıraktım peşini, 1 saate ciyaklamaya başlıyor gaz sancısından, o zaman rahat rahat çıkarıyoruz.
İnternette hep gaz sancisi 2-3 haftalikken baslar yaziyo. Ben de saniyodum simdii olmaz daha var 😂 2.cocukum ama cahillik nirvana 🤦🏼‍♀️😬

arkadaşlar mrb. dün kontrol vardı. 36+2 olduk çok şükür.. doktor gelişimi falan iyi dedi. 2800 gram olmuşuz.
suyun azalmış sol taraf da pek yok dedi. sağ tarafta varmış. yeterli falan dedi ?
37. haftada kontrol var ? çatı muayenesi falan yapacakmış..
kafama takıldı suyun azalması normal mi bu haftada ??

Kızlar kapı süsü satın almak istiyorum Bi de hediyelikler. Nereden alabilirim internetten ? Var mı tavsiyeniz güvenilir bir yer. Gerçi çok geç kaldım ama bebişin adını anca belirledik
Bizde de durum farksız değil anca karar verdik isme ve bugün sipariş onayı bekliyorum kapı süsü yastık çikolata kolonya set yaptırıyorum 270 TL bebek Çikolatası inst buldum

Slm hanımlar sizleri takip ediyorum ama çoktandır yazamadım Benimde son haftam haftaya sezaryen olucam Allah’ın izniyle heycan korku hepsi bi arada ben hediyelik ve süslerimi aldım bu gün elime ulaştı siteden ürünlerden memnun kaldım isterseniz oraya bakın

0069CEE6-BEDE-4B20-B45D-302C935E6850.jpeg

Eklentiler

• 63BAE458-A458-48F9-A525-53453984B5ED.jpeg
    63BAE458-A458-48F9-A525-53453984B5ED.jpeg
    107,2 KB · Görüntüleme: 15
Magnetler kapı süsü takı yastığı hepsi 325 tl tutu biraz yüksek fiyat ama değer çok güzeller😍

Canim açılma kanamasi dediler.
Bu arada baska bir mevzuya daha deginmek istiyorum.ağda doğumu tetikler mi? Bunla ilgili bircok yazi fln okumustum agda ya gitmeden once.bir kesim kesinlikle etkilemez desede bir kisim da genelde bikac gin icinde dogum yaptigindan bahsediyordu.ben de 24 unde agda yaptirdim 25 sabahi dogurdum etkilemismidir yorum sizin :)
Doğuma yakın zamanda yaptırıyor herkes e tabi doğal olarak doğuma hazırlık sonuçta denk geliyor bence

Uyumayan cocuk yapmisim arkadaslar. Deliricem valla. Surekli memede ve emiyor oynamiyor. Agzindan sut falan akiyor emdigi belli. Birakiyoruz 5 dakika 10 dakika rahat sonra deli gibi aglamalar basliyor. Gazi var belli gecmiyor. Damlalar ise yaramiyor. Dun gece 2 kasik rezene cayi verdim yok yine yok.

Napicagimi sasirdim. Onu memede tutuyorum otururu pozisyonda kafami arkaya verip uyukluyorum.

Hayir doymuyor mu desem gercekten emiyor. Bu kadar emmeye ben bile doyarim o derece.

Ne guzel ya ocak annelerin cogu dogum yapti darisi bizlere 3 haftam kaldi ama bekleyemiyorum yurumek oturmak iskence haline geldi bide vajina bolgesinde asiri baski basinc cikti cikacak gibi ama ses seda yok😁dogumdan 1 hafta once dogum kendini nasil belli eder aceba hafif sanci kasilma olur onu biliyorum baska bebegim dogum kanalina ama rahim agzi henuz silinmemis kapali

Slm hanımlar sizleri takip ediyorum ama çoktandır yazamadım Benimde son haftam haftaya sezaryen olucam Allah’ın izniyle heycan korku hepsi bi arada ben hediyelik ve süslerimi aldım bu gün elime ulaştı siteden ürünlerden memnun kaldım isterseniz oraya bakın
merhaba bende sezaryan olacağım 38 hafta görünüyor sizinki bebeğinizin kg kaç acaba benim bebekte 38 hafta ile uyumlu erken mi diye tereddüt ediyorum

X