2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Mideleri bulandırmam umarım ama yardıma ihtiyacım var. Bebeğin kakasında kan görüntüsü nasıl oluyor bilgisi olan var mı arkadaşlar?Anne sütüyle besleniyor sadece. Nokta nokta kırmızılık oluyor bazen, demir damlası o şekilde görünür mü
Baya balgam gibi mukuslu gorunuyor

Biz yavaş yavaş tadımlara başladık doktor daha erken dedi ama sofraya atlıyordu ben de başladım avokado verdim üç gün alerjik reaksiyon göstermedi bugün de keçi peynirine başladık bakalm
Bende korkuyorum geçmek istiyorum Ama

Yaa bgn kuzumu birakip ise gdecegm icin cok uzgun ve streslym. Sütüm de kesiliyor sanirim:KK43:( sagdm cok az cikti. Bana akil verin ne olr. Var mi geri getirmenin yolu:KK43:((
Sağmakla az çıkıyor, bebeğin emmesiyle daha fazla geliyor, ayrı olduğunuz zaman da belli aralıklarla sağım yapıp süt üretimini devam ettirin bence

Bende yoğurtla başladım ama korkuyorum sindirim sorunundan :KK43: şuan mama yiyor anne sütü arada
Benim de anne sütü ve mama gidiyoruz günde iki defa 120 cc mama veriyoruz. Keçi peynirini bugün de denedim çok severek yedi. Hala alerjik reaksiyon yok. Yarın da havuç haşlayıp vereceğiz o da üç gün sırayla Mevsiminde olan uygun tüm sebzeleri verip sonra meyveleri deneyeceğiz yine. Ben anne anneanne usulü gitmek istedim yoksa sonu yok :KK43:

Benim de anne sütü ve mama gidiyoruz günde iki defa 120 cc mama veriyoruz. Keçi peynirini bugün de denedim çok severek yedi. Hala alerjik reaksiyon yok. Yarın da havuç haşlayıp vereceğiz o da üç gün sırayla Mevsiminde olan uygun tüm sebzeleri verip sonra meyveleri deneyeceğiz yine. Ben anne anneanne usulü gitmek istedim yoksa sonu yok :KK43:
Sonu yok derken anlamadım?
Birde doktor mı önerdi kilosu mu az:KK43:

Sonu yok derken anlamadım?
Birde doktor mı önerdi kilosu mu az:KK43:
Sonu yok derken ek gıdaya geçiş seçenekleri o kadar çok ki hangisini yapacağımı şaşırıyorum Doktor çok mücadele etti mama vermemem için ilk aylarda ama kilo kaybı olunca başladık şimdi de ek gıda için erken dedi ama benim oğlum atlıyor masaya ve ne versem yiyecek gibi ben de araştırıp anne sütüne en yakın yiyeceklerle başladım. Ne kadar doğru bilmiyorum şimdilik bu iki yiyecek bi sorun çıksrmadı Kahvaltıyı avokado peynir şeklinde yaptırıp bi süre sonra öğlen de havuç kabak gibi sebzelere ilerlerim ta ki çiğnemeyi ve yutmayı öğrenene kadar. Çorba faslına 8. Aydan sonra başlarım muhtemelen

Doktorum yoğurt ver dedi sadece bende vermek istiyorum arasıra ama güvenemiyorum çok

Anneler merhaba... bebeğim yarın tam 5 aylık olacak meyve sebze filesi aldırdım ama erken mi üzüm koydum dün akşam çok sevdi ama kararsizim hâlâ bu arada sadece anne sütü alıyor

Mideleri bulandırmam umarım ama yardıma ihtiyacım var. Bebeğin kakasında kan görüntüsü nasıl oluyor bilgisi olan var mı arkadaşlar?Anne sütüyle besleniyor sadece. Nokta nokta kırmızılık oluyor bazen, demir damlası o şekilde görünür mü
Doktorum alerjiden kaynaklı olarak noktasal da olabileceğini söylemişti. Bizim süt alerjimiz var. Kan noktasal değil mukusun içinde uzayan şekildeydi. Demir bizde kakada bir değişim yapmadı, ona yorum yapamıyorum o yüzden

5. Ayda ek gıdaya geçen var mı aranızda
Ben başladım 4. Ayın sonunda başlarda dikkat ederek verdim ama şimdi hemen hemen her şeyi veriyorum tattiriyorum

.
Yaa bgn kuzumu birakip ise gdecegm icin cok uzgun ve streslym. Sütüm de kesiliyor sanirim:KK43:( sagdm cok az cikti. Bana akil verin ne olr. Var mi geri getirmenin yolu:KK43:((

Geliyor hiç üzülme. Bol protein yumurta, helva bol bol su

Ben de öyle gidiyorum alerjik bir bebek değil veriyorum her şeyi korkmadan

Allahım kimlere söyleyeyim bilemedim suya anlatır gibi buraya yazacağım
Sabah test yaptım hamileyim
Allahım çok korkuyorum daha bebeğim 6 aylık Allahım yardım et
Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin benim de korkulu rüyam :KK43: adet olmuş muydun doğumdan sonra yoksa olmadan mı biz de korunmuyoruz süt korur diye ama korkuyorum yine de :KK43:

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin benim de korkulu rüyam :KK43: adet olmuş muydun doğumdan sonra yoksa olmadan mı biz de korunmuyoruz süt korur diye ama korkuyorum yine de :KK43:
Süt korumaz maalesef, adet olmasanız da yumurtlama dönemine girersiniz bilginize

X