2020 Şubat Anneleri

Selam kızlar
Gelenden gidenden ancak fırsat bulup yazabildim
Arhan doğdu
4600 g 56 cm:nazar::nazar:

Doğum anı biraz maceralı sonrası çok rahat oldu binlerce şükür

Spinal olarak başladılar ancak uyuşmadığımı söylememe rağmen deneme kesisi attılar
Çığlık attım
Sonrasında biraz daha bekleyip yine denediler
Yine acıdığını söyledim
Sonra bacaklarını kaldırabilir misin dediler
Bacağımı 90 derece kaldırınca hepsi şok oldu tabi
Bu arada ben nefes alıp vermede sıkıntı yaşadım elim kolum bağlı sırt üstü yatıyorum çünkü midem bulandı
O ara kendi doktorum geldi
Genel e dönüyoruz dedi hemen kabul ettim
İyi uykular dedi
9.34 dü son saate baktığımda
Arhan ın doğum saatine 9.37 yazılmış

11 de uyandırıldım
Çok iyi uyandım narkoz etkisi falan yaşamadım çok şükür

İri olduğu için solunumunda sıkıntı vardı 4 saat oksijen aldı sonrasında odaya geldi
O arada bende toparladım

Yavaş yavaş emmeye başladı sıvı da olsa geliyor bişeyler
Mama ağırlıklı besleniyor tabi
2 saatte bir şekerine bakılıyor

Benim ilk sezeryan sonrasına göre çok çok iyiyim bin şükür kalktım gezdim yedim gaz çıkmadı ama çıkar herhalde çünkü
İlk akşam 6 da yemek verdiler
Durumlar böyle şimdilik

Karnım inanılmaz zor taşınacak durumdaydı
Şu an çok şükür çok rahatladım
Hamile kaldığımdan daha ince neredeyse bedenim ödem var sadece o da atılır inşallah
Hiç endişe etmeyin
Doğuma girerken hepinize dua ettim kolay doğum olsun diye
Maşallah allah bağışlasın kavuştun oğluna çok şükür darısı bizlere,benimde hep üç hafta önden gidiyo şekerim yok şükür,sabah 11 de kontrolüm var,bakalım kaç kilo olmuş,ayy sabahta olmuyoo😁

Bişey sorcam çok merak ediyorum benim hiç midem yanmadı hep diyorlar ya bebek saçlıysa mide yanar diye 😁 doğru mu en çok bebek saçlı mı onu merak ediyorum 🤣
Ben inanmıyorum 2 kız doğurdum, bir kere bile miğdem yanmadı,ama oğlan tekmeliyo sürekli miğdemi,bence bebeğin duruşuyla alakalı,sabredip çoğu zaman bekleyince dönünce rahatladığımı fark ettim

Selam kızlar
Arhan doğdu

Spinal olarak başladılar ancak uyuşmadığımı söylememe rağmen deneme kesisi attılar
Çığlık attım
Yine acıdığını söyledim
Bu arada ben nefes alıp vermede sıkıntı yaşadım elim kolum bağlı sırt üstü yatıyorum çünkü midem bulandı
İyi uykular dedi

11 de uyandırıldım

İri olduğu için solunumunda sıkıntı vardı 4 saat oksijen aldı sonrasında odaya geldi
O arada bende toparladım

Benim ilk sezeryan sonrasına göre çok çok iyiyim bin şükür kalktım gezdim yedim gaz çıkmadı ama çıkar herhalde çünkü
Durumlar böyle şimdilik

Hamile kaldığımdan daha ince neredeyse bedenim ödem var sadece o da atılır inşallah
Hiç endişe etmeyin

maşallah 🧿 hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün.
koca göbek olayını sabırsızlıkla bekliyorum 😂

Hakkında hayırlısı canım. Vakti geldiyse yarın doğacaktır kuzucuğun. Kuaför işlerin varsa halletseydin. Ben gafil avlandım 🤣 ev 5 dakika göndermedi beni ya 🤣

ben hallettim Kuaför işini bir kaç ütüm var onu da bugün halledecem. Hazırım yani istediği zaman gelebilir ama bayağı heyecan yapmaya başladım 🤣
Bu hafta zor gidiyor en geç haftaya gelir kızım diye düşünüyorum 😁

Selam kızlar
Arhan doğdu

Çığlık attım
Yine acıdığını söyledim
İyi uykular dedi

11 de uyandırıldım

O arada bende toparladım

Durumlar böyle şimdilik

Hiç endişe etmeyin

Gözün aydın canım tebrik ederim maşallah sana da oğluna da :nazar:

Kızlar günaydın. Şimdi biz doğum öncesi izindeyiz ya diyelim miad aşımı oldu. Doğum sonrası izinden mi düşüyor yoksa doktor raporu ile belirtildiğinde doğum sonrası izni etkilemiyor mu? Bilgisi olan aydınlatabilir mi

Günaydın kızlar fırsat bulmuşken yazayım istedim bizim ufaklık baya yaramaz ve uyumuyor burayada bayadr bakamadım,msjlarınızı tek tek alıntılamdm hepinize çok teşekkür ederm inşallah szlerde sağlıkla kavuşursnz yavrularınıza🙏🏻🤲🏻🥰

Günaydın kızlar fırsat bulmuşken yazayım istedim bizim ufaklık baya yaramaz ve uyumuyor burayada bayadr bakamadım,msjlarınızı tek tek alıntılamdm hepinize çok teşekkür ederm inşallah szlerde sağlıkla kavuşursnz yavrularınıza🙏🏻🤲🏻🥰
Amin canım 🙏 bu kızlar hep mi yaramaz olur 😁

E süper Zeyf Zeyf hadi iyi haberler 🙏
Hadi bakalım canım o zaman doğum geliyor. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Neeee 100 mü Zeyf Zeyf bide hissetmiyorsun süper🤣🤣 çatır çatır normal doğurcaksın sen🤣🤣🤣
Ay doktor ne dicek bakalım belki açıklık varmı diye bakar senin bebede aceleci 8 aylık gelecek😀 hemen bize yaz olan biteni
Nst bitti muayene icin bekliyorum ebelerle kanka olduk dalgaya vurduk artik isi hala mi hissetmiyosun suan 98 sancin diyo gulerek hayir diyorum 🤣🤣 alistik biz sana artik diyolar bakalim dr ne diyecek 😆😆 ama sancilar duzenli olarak 2 3 dk da bir geliyomus 🤩

X