2020 Şubat Anneleri

Eveettt 2 memede somuruldugune gore artik uyuyabilirizzz 😏😏
Eger bebisi benimkisi gibi olan varsa ayni saatlerde aglayan formul o saatlerde banyosunu yaptirin. Dun aksam 9da yikadik annemle sonra karnini doyurdu misill misilll uyuduk simdi 2.ye meme icin kalkisi ay cok mutluyum ilk defa geceleri annemde bende bu kadar uzun uyuduk 🤣🤣 neyse 3.ye meme krizi tutmadan bende uyuyayimm 😎

canım sağlıkla al kucağına inşallah ❤
normal doğum bekliyordun, bir aksilik mi oldu yoksa vaz mı geçtin?

ısıtıp sürmüyorum ben, direkt pamuğa döküp sürüyorum. emzirmeden önce de temizliyorum tabiiki. çok iyi geldi bana.
Yok yavrum ya elde olmayan sebeplerden dolayı. Benim paşam bir miktar irileştiği için doktorum sezeryana döndü.

Eger bebisi benimkisi gibi olan varsa ayni saatlerde aglayan formul o saatlerde banyosunu yaptirin. Dun aksam 9da yikadik annemle sonra karnini doyurdu misill misilll uyuduk simdi 2.ye meme icin kalkisi ay cok mutluyum ilk defa geceleri annemde bende bu kadar uzun uyuduk 🤣🤣 neyse 3.ye meme krizi tutmadan bende uyuyayimm 😎
Ben o halti dun yedim😂 ama 10 dk sonra ikindi tikindi deli oldum yani

Bende bi kac saate gidecegim ama suni sanci verir diye korkuyorum. Kendi sancilarimda gelmiyor bi türlü. Ne yapacağımı şaşırdım 😔 sancıları hissetmeye basladin mi?
Kızlar ne yaptınız merak ettim sizi inşallah almışsınızdır bebişlerinizi kucaklarınıza sağlıkla🤲🏻
Bugun kontrole gittim. Doktor ister bugün istersen yarin yatış yapalım dedi. Ben 1 gün daha beklemek istedim belki kendi sancılarım gelir diye. 3 cm açıklığım var sancin tutarsa hemen gel dedi. Eger sancim baslamazsa yarin sabah 7 de doktor kendisi başlatacak doğumu. Sag salim alsaydik kucagimiza hayırlısıyla.
mermermermer mermermermer canim ne yaptın bebegini aldın mi kucagina? Suni sanciyla normal dogum nasil gecti acaba? Yarinda ben yaşayacağım bunlari ne stresli anlar 🙄
Kızlar ben doğum yaptım sabah 6 da hastaneye geldik 2 cm açıklığım varmış ama sancım yoktu suni sancı verildi saat 4 e kadar sonra epidural istedim sancılar yorucuydu epidural takıldıktan sonra daha rahatladım ama 1 saat sonra yine aynı şiddette gelmeye başladı açıklığımda 6 cm de kalınca dayanamayıp sezaryen istediö 18.20 de bebişimizi sipinal sezaryanle doğurmuş oldum. Sipinali yaparken farkettik ki epidural yerinden çıkmış ve ben o yüzden sancıları eski yoğunluğunda hissetmişim belki çıkmasa daha fazla dayanabilirdim kısmet böyleymiş🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Bebişte 3865 kilo 51cm doğdu solunumu biraz hızlı ve şekeri düşük olduğu içim 2 saat yoğın bakımda kaldı şimdi yanımızda ve iyi Allaha şükür emmeye de başladı🙏🙏
Yarında baya doğuracak kişi var inşallahh çabucak az ağrılı (ağrısız diyemiyorum illaki ağrı olacak☺️) doğum geçirirsiniz

Kızlar ben doğum yaptım sabah 6 da hastaneye geldik 2 cm açıklığım varmış ama sancım yoktu suni sancı verildi saat 4 e kadar sonra epidural istedim sancılar yorucuydu epidural takıldıktan sonra daha rahatladım ama 1 saat sonra yine aynı şiddette gelmeye başladı açıklığımda 6 cm de kalınca dayanamayıp sezaryen istediö 18.20 de bebişimizi sipinal sezaryanle doğurmuş oldum. Sipinali yaparken farkettik ki epidural yerinden çıkmış ve ben o yüzden sancıları eski yoğunluğunda hissetmişim belki çıkmasa daha fazla dayanabilirdim kısmet böyleymiş🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Bebişte 3865 kilo 51cm doğdu solunumu biraz hızlı ve şekeri düşük olduğu içim 2 saat yoğın bakımda kaldı şimdi yanımızda ve iyi Allaha şükür emmeye de başladı🙏🙏
Yarında baya doğuracak kişi var inşallahh çabucak az ağrılı (ağrısız diyemiyorum illaki ağrı olacak☺) doğum geçirirsiniz
Masallah canim hayirli olsun allah anali babali buyutsun🤗

Canım Rabbim yardımcımız olsun hepimiz birbirimize dua edelim🤲🏻Sağlıcakla alalım kuzularımızı kucaklarımıza inşallah🤲🏻🤲🏻
Amin canım. Hepimiz sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımıza inşallah 🙏
çok geçmiş olsun canım :KK43:
hep doğuma denk geldi kuzucuklarımızın hastalıkları. vardır bunda da bir hayır diyorum ben.
dediğin gibi ne çaresiz aileler var. bende çok üzüldüm çok ağladım kızım zatürre oldu diye ama şimdi yine şükrediyorum.
hastanelerde çaresiz bir umut şifa bekleyen ne anneler var. bunlar elbet geçip gidiyor bir şekilde.

sağlıkla al kucağına yavrunu 😍
@Canan_Ela da doğurdu bugün çok şükür ❤
doğumu bekleyen çok az kişi kaldı, hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah da artık hep birlikte süt, meme, gaz, kaka konuşalım 😂😂
Çok sağ ol canım. Ay evet ben de o konulara terfi etmek istiyorum artık 🥰
Allah kolaylık versin. Sağlıcakla kucağına al inş. Seninki büyüktü diye hatırlıyorum bizimki ekstra yaramaz. Küçükten çok büyüğe konsantre olduk bir saniye boş bırakamıyoruz.
Çok sağ ol canım. Evet benim oğlan büyük o yüzden biraz daha rahat olurum diye ümit ediyorum. Küçüklerle daha zor tabi. Allah güç kuvvet versin hepimize 🙏
Aynen benimde yarın sabah 8 de sezeryan için yatışım yapılacak. Öğleden önce olur doğumun dedi doktorum. Aynı saatlerde doğurcaz cnm. Hayırlı haberler verelim yarın birbirimize. Heyecandan bayılacak gibiyim
Evet canım aynı saatlerde doğurcaz galiba. Güzel doğumlarımız olsun inşallah. Sağlıkla gelsin bebişlerimiz 🙏

vala senin esine de sabir gerektirir🙄😕 sukur benimki hic birseye karismaz ne kiloma ne sacima ne kıyafetime yoksa 2. Asla yapmazdım 1 bucuk senede eski formuma anca gelmisdm oda sporla yani her gun net 2 saatimi ayirirdim spor icin senin dediklerinj yapsaydi esim 2.cocuk hayal olurdu🤣
vala ayni dert bendede var 40 ciknca nasil olcak bende dusunup duruyorum tek cocuk baya kolaymis ama 2 codukla cocukla birde esi idare etmek offf 😞😪 20 gun kaldi ama duzenin oturmasi icin cok az bi zaman yaa kiz doru duzgun uyumuyor bile nasol ve hangi ara ne yapcaz merak konusu allah yardimcimiz olsun
Aslında öyle dayatmacı biri değil ben onun genel bakış açısını bildiğim için öyle yazdım. bana sorarsan böyle olmanı istiyorum der. Tercih senin der. Bende ona sorarım sonuçta birçok şeyi eşimiz için yapıyoruz. Bende ona saçlarını kısa kestir daha iyi oluyor derim. Kilo veremedim hiçbir şey olmuyor dediğimde sana bir kaç kombin alalım niye strese giriyorsun derdi. Hatta şimdi yüzünden kilo verme çok zayıf olmana gerek yok dedi.😱 Çevremdeki bir çok eşe göre çok yardımcıdır. Yoksa ikinci çocuğa sahip olmayı hemen düşünemezdim.

Yarında baya doğuracak kişi var inşallahh çabucak az ağrılı (ağrısız diyemiyorum illaki ağrı olacak☺) doğum geçirirsiniz
Maşallah 🧿 Allah analı babalı büyütsün inş. 🙏

Benim kız emmeye çok isteksiz gece boyu emmese emmez. Biraz çekip bırakıyor. Sarılık filan olur mu diye endişe ediyorum. Yoksa beni red mi etmeye hazırlanıyor. Şöyle kuvvetli bir emip boşaltmadı hiç. Üzülüyorum bu haline 😔

Gözün aydın canim Allah anali babali büyütsün. Bende su an hastanedeyim. Alttan uyardilar sancilarin gelmesini bekliyoruz. Yürüyorum merdiven inip çıkıyorum. Ama simdiden sezeryani düşünmeye basladim :) cok sabir gerektiriyor normal dogum 🙄

Aslında öyle dayatmacı biri değil ben onun genel bakış açısını bildiğim için öyle yazdım. bana sorarsan böyle olmanı istiyorum der. Tercih senin der. Bende ona sorarım sonuçta birçok şeyi eşimiz için yapıyoruz. Bende ona saçlarını kısa kestir daha iyi oluyor derim. Kilo veremedim hiçbir şey olmuyor dediğimde sana bir kaç kombin alalım niye strese giriyorsun derdi. Hatta şimdi yüzünden kilo verme çok zayıf olmana gerek yok dedi.😱 Çevremdeki bir çok eşe göre çok yardımcıdır. Yoksa ikinci çocuğa sahip olmayı hemen düşünemezdim.
Ha bak simdi oldu dayatmiyorsa sorun yok o zaman cok iyi yoksa 2 cocukla delirirsin evde🙄bide koca alllah yani😂

Yok yavrum ya elde olmayan sebeplerden dolayı. Benim paşam bir miktar irileştiği için doktorum sezeryana döndü.
oy maşallah kuzucuğa 🥰
sağlıkla gelsin de şekli önemli değil. inşallah en kolay şekilde alırsın kucağına canım ❤️

gözün aydın canım sende aldın kucağına yavrunu sonunda ❤️

kızımı doğururken benim de bir ara epiduralim yerinden çıkmıştı ve yarım saat çok sancı çekmiştim, sonra tahmin ettiler çıktığını ve tekrar takılmıştı. çok olabiliyormuş o neden düşünemediler acaba.

olsun sen sağlıkla doğum yaptın ya hiç sıkma canını, her şeyde bir hayır vardır 🥰 allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️

Bu bebişler sırf annelerine inat gündüz uyuyor gece uyumuyor başka bi açıklaması olamaz 🤦‍♀️

gündüz düzeni çok güzel, 2-3 saatte bir uyanıyor. ama gece çok karışık, hep mıkmık sürekli meme istiyor. 45 dakikada bir uyandığı bile oluyor.

bu gece bir de altını değiştirirken kakasını yaptı bir güzel. o bir şey değil de çişini de yapmayaydı iyiydi 😂 daha tecrübelenemedim erkek konusunda. tam pipiyi tutuyodum elimden kaçtı. benim üstüm onun üstü off 🤦‍♀️ gece gece onlarla uğraştım. elimi yıkamaya giderken ağlıyodu, yataktaydı o an, eşimde yorganı üstüne çekerken onu da komple örtmüş ay geldim baktım çocuk yok ben şok 😯 ödüm koptu ama allahtan azıcık kaldı öyle. aman bu kocalara uyurken güvenilmez yatakta bırakmamak lazım 🙄

Bu bebişler sırf annelerine inat gündüz uyuyor gece uyumuyor başka bi açıklaması olamaz 🤦‍♀️

gündüz düzeni çok güzel, 2-3 saatte bir uyanıyor. ama gece çok karışık, hep mıkmık sürekli meme istiyor. 45 dakikada bir uyandığı bile oluyor.

bu gece bir de altını değiştirirken kakasını yaptı bir güzel. o bir şey değil de çişini de yapmayaydı iyiydi 😂 daha tecrübelenemedim erkek konusunda. tam pipiyi tutuyodum elimden kaçtı. benim üstüm onun üstü off 🤦‍♀️ gece gece onlarla uğraştım. elimi yıkamaya giderken ağlıyodu, yataktaydı o an, eşimde yorganı üstüne çekerken onu da komple örtmüş ay geldim baktım çocuk yok ben şok 😯 ödüm koptu ama allahtan azıcık kaldı öyle. aman bu kocalara uyurken güvenilmez yatakta bırakmamak lazım 🙄
Onun malesef tecrübesi yok henuz cnm ben cook cis kaka yedim ustume🤣🤣 es konusunda maleseg ayni bnmkine de emanet ettim kucaginda yatmış kiz ikinio bnmki horluo lavaboya gttm halbuki dedim sen cocukmu baktin uyuyarak uyumuom ki dio yaaa gelde bogma horluon be adam😤

Aynı benim kuzu da gündüz daha iyi gece aynı anlattığın gibi

Pipi için aparat varmış bi bak istersen.

X