2020 Şubat Anneleri

kizlar aklinizda bulunsun hergun bir pamuga biraz sütünüzü sıkıp yuzunuzu silin,cildi yeniliyor ,ince cizgileri yok ediyor ,piril piril yapiyor ,ozellikle dustan sonra iyice yedirerek sürün ,bende bayagi farketti 😎
Yapis yapis olmuyo mu 🙄 benim sutum koluma falan fiskirdiginda hemen silmiyim emzirme sirasinda kuruyunca yapisiyo hemen bal dokulmus gibi bi de hep sut tadini merak ederdim bi kere tadina baktim sutumun cok tatliydi 🙈🙈

Kızlar biz Denizde kehribar kolye kullandık 7-8 ay civari idi. Çok iyi geldi sıkıntısız çıkardı. Boğulma yada kopma gibi bir endişe yaşamadım. Çünkü her taş arasında bir düğüm var. Kıza da aldım ama aceleye geldi . Eczaneden aldım biraz büyük çıktı. Hemde baya pahalıya almış olduk. Bana da küçük geldi. Deniz hala kullanıyor . Kardeşine verir misin sana onunkini takalım diyorum kabul etmiyor o benim bebek hayır diyor. 🤣 Şimdi yine alacağız.

Gunaydin cnm benim kizimda kusuyor hemen gaz sonrasi veya 1 saat sonra bunun reflu olduğunu düşünmüyorum açıkçası mama bittiğinde agliyor mu benimki mamayi az yaparsam ve biterse kiyameti kopariyor😂
Mama bitince ağlıyor evet kıyameti koparıyor ama verincede kusuyor 🤣🤣 bende biraz bekliyorum eğer ağlaması devam ederse veriyorum yoksa az ağlayıp susarsa vermiyorum çünkü artık kusmuk oldu heryer 😭😭

Ayni sorun bizde de var emmiyo agzinda geveliyo. Ellerini agzina sokmaya basladi ama emmiyo damaklarina surtuyo ve tukuruk cikariyo surekli 3 aylikken dis etleri dis cikarmak icin açılıyomus tukuruk ondan kaynaklaniyomus bizimkinin başıda cok sıcak koltuk alti ates olcer vardi evde 2 tane o yuzden alindan olcer almamistim onunla atesini olcuyorum hep 36 ya da 36 kusur cikiyo ateside yok acaba dis cikaricakta basi o yuzden mi isiniyo diye dusunuyorum 🙄
Bizimkisinin de başı sıcak genelde

Bizimki de kusuyor .emiyor omzuma gaz çıkarmak için alıyorum kusuyor. Yada memeyi çıkardıktan sonra tekrar vermek isteyince midesi bulanıyor yine kusuyor. Muhakkak azda olsa bir sızıntı oluyor ama fışkırtarak değil.
Kızım kesinlikle uyumuyor
Kucağıma alıp evin içini turluyoruz sesi çıkmıyo
Emerken memeden itiyor kafasını ağlıyor
Ayağımda sallıyorum ağlıyor
Gaz çıkarıyor kaka da yaptı üstünü değiştirdim rahatsız mı ediyor ki diye
Ağrısı vardır belki diye calpol verdim
Yalnızım da
Ne yapacağımı sapıtmış durumdayım 😔
Napabilirim başka Kızlar ya
Sakinleştitici müzik aaçıp kucağında hafif hafif hoplatarak gezdirmeyi dene

Yapis yapis olmuyo mu 🙄 benim sutum koluma falan fiskirdiginda hemen silmiyim emzirme sirasinda kuruyunca yapisiyo hemen bal dokulmus gibi bi de hep sut tadini merak ederdim bi kere tadina baktim sutumun cok tatliydi 🙈🙈
yok yapis yapis olmuyor hic 😄 dereotu ye oyle kokar ,tarcinli birsey ye tarcin kokar ,ne yersek o geciyor iste sute ☺️

yok yapis yapis olmuyor hic 😄 dereotu ye oyle kokar ,tarcinli birsey ye tarcin kokar ,ne yersek o geciyor iste sute ☺
Valla dereotunu surekli yiyorum ama tarcin gaz yapiyo onu yemiyorum bozanin uzerine dokuyodum gazdan dolayi sonradan sade ictim. Ben tadina baktigimda sekerliydi heralde tuz ve baharat sevmedigim icin sutum tatli 😂 o yuzdende tenime temas edince yapis yapis oluyo ama oglumun yuzune suruyorum arada memeyi agzindan kacirinca yuzune geliyo sut onun yanaklarina suruyorum cildi guzel olsun diye 🙈

Bende 2 gundur oglumla bogusuyorum esim oruclu uyusun diye orucluyken cekilmiyo zaten 😂 oglenden sonra is ya da yemek yapacaksam veriyorum ona. Bu sene ramazan hic guzel gecmiyo ben tutamiyorum esim evde o varken bir seyde yiyemiyorum canim istemiyo ben mutfakta o icerde tutuyim bari diyorum ama susuzluga emzirirken dayanamiyorum hic memnun degilim suanki durumdan 😔
Ben dün tuttum çok zorlanmadım aslında ama yine de tutmuyorum bugün. Deniz 7 aylıktı Birgül tuttum Birgün tutmadım o halde bile perişan oldum ablam neyine güveniyorsun da oruç tutuyorsun sen diye kızıyordu. Benim eşim hep benim dibimde benden ayrı iş yapamaz . Ben pide yaptım şimdi oda yemek yapıyor. Allahtan bu sene Ramazan onu fazla etkilemedi önceki yıllarda sinirli olurdu müthiş başı ağrır iftardan sonra istifar ederdi. Deniz sağolsun 3.posta kakasını yaptı Defneyle yarışıyor 🤣

Valla dereotunu surekli yiyorum ama tarcin gaz yapiyo onu yemiyorum bozanin uzerine dokuyodum gazdan dolayi sonradan sade ictim. Ben tadina baktigimda sekerliydi heralde tuz ve baharat sevmedigim icin sutum tatli 😂 o yuzdende tenime temas edince yapis yapis oluyo ama oglumun yuzune suruyorum arada memeyi agzindan kacirinca yuzune geliyo sut onun yanaklarina suruyorum cildi guzel olsun diye 🙈

dereotu yiyince sut bayagi artiyor yanliz onu farkettim ,ah benim yemedigim seyleri saysam dag olur zeyfcim ,oyuzden tatli olmiyor belkide benimki 😄

Kızlar biz Denizde kehribar kolye kullandık 7-8 ay civari idi. Çok iyi geldi sıkıntısız çıkardı. Boğulma yada kopma gibi bir endişe yaşamadım. Çünkü her taş arasında bir düğüm var. Kıza da aldım ama aceleye geldi . Eczaneden aldım biraz büyük çıktı. Hemde baya pahalıya almış olduk. Bana da küçük geldi. Deniz hala kullanıyor . Kardeşine verir misin sana onunkini takalım diyorum kabul etmiyor o benim bebek hayır diyor. 🤣 Şimdi yine alacağız.
Sadece bileklik işe yarar mı ki acaba

Mama bitince ağlıyor evet kıyameti koparıyor ama verincede kusuyor 🤣🤣 bende biraz bekliyorum eğer ağlaması devam ederse veriyorum yoksa az ağlayıp susarsa vermiyorum çünkü artık kusmuk oldu heryer 😭😭
Bir öğünde 120 cc veriyorum demiştin dimi, günde kaç kez veriyorsun, anne sütü de alıyor mu😊 çok sordum dimi🙈 bende mama ve anne sütüyle ilerliyorum da

dereotu yiyince sut bayagi artiyor yanliz onu farkettim ,ah benim yemedigim seyleri saysam dag olur zeyfcim ,oyuzden tatli olmiyor belkide benimki 😄
Sizde alerji cikmisti dimi ? Bende yemek yemiyorum dogru duzgun kolik oglumdan dolayi genellikle sivi seyler tuketiyorum kati olarakta et tavuk hindi falan yiyorum cokta yedigim soylenemez yemegi de zaten yemek yemeyide sevmiyorum 🥴

Ben dün tuttum çok zorlanmadım aslında ama yine de tutmuyorum bugün. Deniz 7 aylıktı Birgül tuttum Birgün tutmadım o halde bile perişan oldum ablam neyine güveniyorsun da oruç tutuyorsun sen diye kızıyordu. Benim eşim hep benim dibimde benden ayrı iş yapamaz . Ben pide yaptım şimdi oda yemek yapıyor. Allahtan bu sene Ramazan onu fazla etkilemedi önceki yıllarda sinirli olurdu müthiş başı ağrır iftardan sonra istifar ederdi. Deniz sağolsun 3.posta kakasını yaptı Defneyle yarışıyor 🤣
Yemek degilde sudan dolayi zorlanirim emzirdikten sonra dilim damagim kuruyo benim

Ben tots more den aldım daha dün sipariş verdim gelmedi benimde kafama takıldı orjinallik konusu ama o sitede sanmıyorum yanlış yapılsın sertifikasıyla gönderiliyomuş
O siteyi de çok övdü ler kuzum sertifikalı geliyor için rhat etsin 🤗🤗

X