2020 Şubat Anneleri

Kizlar brbekleriniz ne kadar ek gida yiyor? Mesela sebze puresini ne kadar yiyorlar? Bizimki pek bi istahsiz 👶🏻 sebze puresini hic sevmedi agzini dahi acmak istemiyor.

Benim ki 20sinde 9 aylık olacak sabah kahvaltı ara öğün yoğurt öğlen meyveli yulaf ya da irmik muhallebi akşam et tavuk veya sebze bazen ikisi de karışık

Ben de rejimdeyim aralıklı oruc yapıyorum 45 dk Leslie her gün bir de sabah aç karna haşlanmış limon suyu iciyorum baya farkettim hedefim 60 inşallah marta kadar veririm 92 den 80 indim

Ben de rejimdeyim aralıklı oruc yapıyorum 45 dk Leslie her gün bir de sabah aç karna haşlanmış limon suyu iciyorum baya farkettim hedefim 60 inşallah marta kadar veririm 92 den 80 indim
Ooo maşallah 🧿 Bende aralıklı oruç düşündüm ama iki bebe ile yorgun düşer miyim karar veremedim. 70 ile doğuma girdim. Şimdi 58 kiloyum boyum 1.61 .Hedefim ilk etapta 54. Leslie bir ara yaptım. Şimdi arada eliptik bisiklet pilates ağırlık filan çalışıyorum oda gaza gelirsem yoksa bir hafta birşey yapmıyorum. Limonlu su içmeye çalışıyorum iştahımı kesiyor sanki. Herkes iyisin verme diyet yapma sütün etkilenir diyor. Ama kıyafetler biraz sıkıyor🤷‍♀️

Eşim evde ve kendi kafasına göre dizayn yapıyor. :mad:Bunun bu başına buyruk halleri yedi bitirdi beni. Denizin odasını değiştiriyor. Televizyonu kaldıracakmış çocuklar izlemesin diye. Şimdi kartını çekmiş. Ben zaten eşya alırken alma dedim.:işsiz: Tamam dedi sonra gitmiş ben doğum yaptığım zaman kafam kadar birşey almış. Buzdolabını dağınık bulur temizler. Valla Aslan Burcu erkeği hem iyi hem kötü. Herşeyi benim yerime yapar sonrada benim birşey yapmamı bekler beni pasifleştiren kendisi.:KK43:
Dün de denizden parkta bir bayan şikayetçi olmuş. Çocukların oyuncağını almış kum fırlatmış. Eşime sen nerdeydin diyorum araba siliyormuş o ara . Babalara emanet edilen çocukların hali işte. Yalnız bayana haklı olsa da çok gıcık oldum.

Kaan Alp 8+14 gunluk ben sabah kahvalti, oglen yogurt, aksamda donusumlu olarak etli kemik sulu sebze puresi ya da muhallebi veriyorum ama cogunuz 4 kere ek gida veriyomussunuz mesajlari okudugum kadariyla 🙄

Kaan Alp 8+14 gunluk ben sabah kahvalti, oglen yogurt, aksamda donusumlu olarak etli kemik sulu sebze puresi ya da muhallebi veriyorum ama cogunuz 4 kere ek gida veriyomussunuz mesajlari okudugum kadariyla 🙄
Ben 3 öğün veriyordum birkaç gündür 9 ay olacağı için 4' e çıkardım seninki gayet iyi bence canım

Ooo maşallah 🧿 Bende aralıklı oruç düşündüm ama iki bebe ile yorgun düşer miyim karar veremedim. 70 ile doğuma girdim. Şimdi 58 kiloyum boyum 1.61 .Hedefim ilk etapta 54. Leslie bir ara yaptım. Şimdi arada eliptik bisiklet pilates ağırlık filan çalışıyorum oda gaza gelirsem yoksa bir hafta birşey yapmıyorum. Limonlu su içmeye çalışıyorum iştahımı kesiyor sanki. Herkes iyisin verme diyet yapma sütün etkilenir diyor. Ama kıyafetler biraz sıkıyor🤷‍♀️
Ben 60 ile hamile kaldım boyum 1 69. 35 kilo aldım hamilelikte😂😂😂 sen bence gayet iyisin benim sutum etkilenmedi zaten ek gıda da alıyorlar giderek artacak miktarlar aralıklı orucu esnek yapiyorum limonu kabuğuyla kaynatıp iç inan çok farkettiriyor bir de bağışıklık için birebir

Bizimki de çok iştahsız yoğurt dışında birşey yemek istemiyor. Herşeyi yerdi şimdi ağzını bile açmıyor.
Bizede bu alerji musallat oldugundan beri yemesi hep sıkıntı. 10 yil yaslandim yemin ederim. Bazen diyorum cocuk bakmak benim neyime. Ac kalsa umruna bile gelmiyor. Hep istahsiz. Büyüdükçe yer diyordum ama yok.

Bendr 3 defa veriyorum. Kemik sulu sebze puresini yada muhallebiyi ne kadar yiyor? Bu aylarda ne kadar yiyince karinlari doyar acaba onu merak ediyirum. Bi kac cay kasigi anca yiyor bizimki. Dogru düzgün meme emdigide yok.

Ben 60 ile hamile kaldım boyum 1 69. 35 kilo aldım hamilelikte😂😂😂 sen bence gayet iyisin benim sutum etkilenmedi zaten ek gıda da alıyorlar giderek artacak miktarlar aralıklı orucu esnek yapiyorum limonu kabuğuyla kaynatıp iç inan çok farkettiriyor bir de bağışıklık için birebir
Ben tadini seviyorum diye suyumu karanfilli limonlu iciyorum ama bas agrisindan ölüyorum limon tansiyonumu dusuruyo sanirim ☹ yoksa limonlu su gercekten cok faydali icmek cok isterdim bende
Bendr 3 defa veriyorum. Kemik sulu sebze puresini yada muhallebiyi ne kadar yiyor? Bu aylarda ne kadar yiyince karinlari doyar acaba onu merak ediyirum. Bi kac cay kasigi anca yiyor bizimki. Dogru düzgün meme emdigide yok.
Ben 210 cc lik mama kavanozlari almistim pureleri onun yarisindan biraz fazla sekilde yiyordu simdi cok acikmis olursa kavanozun neredeyse hepsini yiyor. Yogurduda 3 ya da 4 yemek kasigi falan yiyor. Muhallebisinide yarim tatli kasigi yulaf unu 1 tatli kasigi irmikle karistirip 1 buyuk cay bardagi suyla pisiriyorum olculerim bunlar. Belki tadlari hoslarina gitmiyodur muhallebisine pekmez meyve vs ekliyor musun ?

Mesela yogurdu ne kadar yiyor? Bi küçük kase mi? Yada etli sebzeyi ne miktarda yiyor?
Bir kucuk bebek kavanozu veya yarısı kadar yoğurt bir küçük kase et sebze yemegi. Muhallebi çok seviyor bir de ben meyve ile yogurtu karıştırıp veriyorum bazen.. instada öyle güzel tarifler var ki çok severekj yiyor

Dişten sanırım normalmiş bu aylarda canim
Sıcak gıdaları hiç istemiyor. Yoğurt, soğuk meyve. Bugünlerde çok ağlıyor ikinciyi bekliyoruz artık.
Bizede bu alerji musallat oldugundan beri yemesi hep sıkıntı. 10 yil yaslandim yemin ederim. Bazen diyorum cocuk bakmak benim neyime. Ac kalsa umruna bile gelmiyor. Hep istahsiz. Büyüdükçe yer diyordum ama yok.
Alerji de zor ya. Allah yardımcın olsun.inş zamanla düzeniniz olur. Bizimkinde öyle bir şey yok ama yemiyor. Dişin sancılarını dibine kadar yaşıyor. Oğlumda hiç anlamazdık bir bakmışız diş çıkmış.

Hamilelikte şeker filan mı vardı. Yoksa iştahlı mıydın. Ablamda 30 kilo almıştı. Bende son zamanlarda hamur işini abarttmıştım o yüzden kilo almıştım. Benim kendi kendine giden kilolarım bitti artık benim efor ve çaba sartefmem gerekiyor. Kilosunu çok iyi koruyan bir yapım var. 58 isem baya o kiloda kalıyorum. Amacım eski kiloma dönüp orda kalmak senin boyunda var kilon çok belli olmuyordur.

X