2020 Şubat Anneleri

Öykü 1.5 saat sonra uykusuzluğa yenildi emerek uyudu 12’ye kadar. Yani erken kalkma yalan oldu. Onu uyutunca bende yattım 5dakika sonra eşim çağırdı kahvaltıya ses vermedim baktım dürtüyor kıyamadım kalktım. Sonrada yatamadım deniz darlayınca kara çıkalım arabayı temizleyelim dedik onu yaptık yürüdük biraz. Şu an beraber oynamıyorlar öykü hevesli ama deniz oralı değil ben merkezci şu ara paylaşmıyor isyankar modda. Öykücüm de bakıp duruyor öyle.
Allah yardımcın olsun zor işin bazen ikinciyi düşünüyorum sen aklıma gelince biraz daha büyüsün diyorum

Allah yardımcın olsun zor işin bazen ikinciyi düşünüyorum sen aklıma gelince biraz daha büyüsün diyorum
Sağol. Ama bu benim deneyimim kimse yok yanımızda. Belki sizlerin ki farklı olur. Ama gerçekçi olmam gerekirse zor, sabır istiyor, kendinden baya veriyorsun değer tabi ama peş peşe bu kadar vermeye bence gerek yok.😜
Sadece bizlerin değil onlarında yaşamları etkileniyor. Çünkü bir çocuğa belki daha konsantre olup bir çok şeyi öğretebilecekken yaşları yakın iki çocukta her şey yarım yamalak oluyor. Dediğim gibi bu benim deneyimim belki benim eksik kusurlu yanlarım vardır ve onlar nedeniyle süreç zorlaşıyor olabilir. Yaş büyük etken 36 yaşındayım ve sabrım maalesef yıllar geçtikçe azalıyor. Daha genç ve dinamik olmak isterdim.

Kızlar öykünün kıyafetlerini ayrı yıkadım hep

artık ayırmasam mı diyorum

siz nasıl yıkıyorsunuz ?
Ayri yikiyorum ve uzun senelercede bu sekilde yikamayi planliyorum ki zaten kaanin cildi cok hassas egzamalari cikiyo kendi camasir deterjanimizi kaanin kiyafetlerinde kullanamam bizim camasirlarida onun deterjaniyla yikayamam o yuzden aynen devam hem bence boylesi kaan icin daha hijyenik

Bizde dün doğum günümüzü kutladik. Cok eglendik. Ilk defa ailecek guzel fotograflarimiz oldu diyebilirim.😀 amcamizin dugunundede guzel fotogralar cektirmeyi istemistik ama ali eymeni carsafta sallamaktan cekememistik. Bu sefer guzel gecti ama büyüdüğü için 😍

Eklentiler

• Screenshot_20210221-173431_Gallery.jpg
    Screenshot_20210221-173431_Gallery.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar sizin yavrucaklar da dişlerini gıcırtadıyolar mı ? 😃 üst dişi yeni çıkıyor daha bugün başladı gıcır gıcır

Bizde dün doğum günümüzü kutladik. Cok eglendik. Ilk defa ailecek guzel fotograflarimiz oldu diyebilirim.😀 amcamizin dugunundede guzel fotogralar cektirmeyi istemistik ama ali eymeni carsafta sallamaktan cekememistik. Bu sefer guzel gecti ama büyüdüğü için 😍
Mutlu yıllar 🥰 🎉

Dogum gununuz kutlu olsun ☺️

Kizlar 10 gun once reglim bitti bu aksamdan beri wc ye gittigimde az az kahve akinti geliyo neden olabilir acaba 😒

Kizlar 10 gun once reglim bitti bu aksamdan beri wc ye gittigimde az az kahve akinti geliyo neden olabilir acaba 😒
İki regl arasıysa yumurtlama kanaması olabiliyor.
Bir de bu ay bende iki kez ara kanama oldu doktora sordum, emzirdiğin müddetçe önemsiz sayarız dedi. Bir de sezaryenlilerde bir yıl sonra bile bu şekilde az kanama gelebilirmiş.

İki regl arasıysa yumurtlama kanaması olabiliyor.
Bir de bu ay bende iki kez ara kanama oldu doktora sordum, emzirdiğin müddetçe önemsiz sayarız dedi. Bir de sezaryenlilerde bir yıl sonra bile bu şekilde az kanama gelebilirmiş.
Kanama seklinde degil peceteyle kurulaninca kahve akinti seklinde geliyo ama normal zamanda yok wc den sonra geliyo

Kanama seklinde degil peceteyle kurulaninca kahve akinti seklinde geliyo ama normal zamanda yok wc den sonra geliyo
Benimde reglim 10 günü buluyor doğumdan sonra böyle oldu. Bu düzeni hiç sevmedim birde ilk 4-5 gün nasıl yoğun oluyor tuvaletten çıkamıyorum.

Gebelik durumu yoktur değil mi😱

Tamam lekelenme de olabilir.
Wc den sonra derken idrar yolundan mı geliyor? Öyle de olabilir,enfeksiyon ya da kum-taş düşürüyor olabilirsin mesela.

Benimde reglim 10 günü buluyor doğumdan sonra böyle oldu. Bu düzeni hiç sevmedim birde ilk 4-5 gün nasıl yoğun oluyor tuvaletten çıkamıyorum.

Gebelik durumu yoktur değil mi😱
Benim gebelikten once 8 9 gun suruyodu 4 5 gunu yogun oluyodu simdi 7 8 en fazla ve daha az oluyo bende de ters tepti 😃
Gebelik olma ihtimali yok kocayla kaandan sonra fazla bulusamiyoruz 😅😅 ayin 3unden beri istanbuldayim buraya gelince regl oldum zaten 10 gun once bitti
Tamam lekelenme de olabilir.
Wc den sonra derken idrar yolundan mı geliyor? Öyle de olabilir,enfeksiyon ya da kum-taş düşürüyor olabilirsin mesela.
Kum tas olsa agridan duramam sanirsam.
İdrardan sonra yikayip kurulaninca akinti seklinde geliyo az bir sey. Bakalim bugunde devam edecek mi

Mutlu yıllar canım iyi ki doğmuş Ali Eymen 🥰

X