2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bendede cok oluyor ben pecete önümde iç camasırım ıslanmasın dıe hamılelıkde cok oluyor akıntı,,tabı danısmakda fayda var
Evt cnm yinede soracagim gittigimde rahat edebilmek için. Sorun olsa gerçi 2 haftadır belkide fazla boyleyiz ille sorun çikardi şukur gayet iyiz

Evt cnm yinede soracagim gittigimde rahat edebilmek için. Sorun olsa gerçi 2 haftadır belkide fazla boyleyiz ille sorun çikardi şukur gayet iyiz
Sen gıttınmı doktora artık benım doktorda 21. Haftadan önce randevum yok yanı tek ebede olucak en son cınsıyet ögrenenlerden olucam doktorum olmadıgı ıcın baska bı doktor baktı erkege benzetti anketide oyladım acaba degısırmı dıe düşünüyorum

Benim ayın 11 inde detaili ultrason var canım 18 de gideceğim bana 13 haftalıken hastanede yatiğimda ordaki doktor erkek dedi kendi doktorum tahmin etmek istemedi birdahakine geldiginde soylerim dedi netlesesini bekledi ama kendimi erkek cocuk icin hazirladim kiz cikarsa biraz duygu bozuklugu yasayacagim yoksa kiz erkek fark etmiyor esim kiz istiyor hata ona erkek dedigimde yok o doktor yalnis gormustur kizdir diyor ama herseyden once saglikli olsun ya benim ilk cocuk olacagi icin o kisma pek takmiyorum . Degisebilir canim birmalde tam 17/18 haftalarda beli oluyormus o yizden cogu doktor bekletiyor .isim dusundunuz mu cnm

Benım daha 4 haftam var detaylı ultrasyona orda tam ögrenmeden kendımı hazırlamak ıstemıyorum erkege veya kıza. Kızımda ılk erkek demıslerdı sonra detaylıda kız oldugunu ögrendık tekrar yanılma payı yuksek. En garantı 16. Haftadan sonrasıymıs. 21. Haftada kesın ögrenırım inşallah

Aynen cnm ben hamile kaldığım ilk günden beri erkek hisediyorum hala da öyle hisediyorum . İsim düşündünüz mu peki ?

Mrb kızlar fazla giremiyorum oğlum okula başladı k.v bendeydi dün gitti. Koşturmaca halindeyim.simdide az az temizlik yapiyorum . Eve misafir gelip gidince herseyi yikamasam icim rahat etmiyor. Oğlanda hasta oldu 2 gündür okula gitmiyor. benim randevum pazartesi. Şuabda 19+2 ama hala bebegi hissetmiyorum.

Kolay gelsin canım kendini çok yormamaya çalış ne yazıkki misafir geldiği zaman ister istemez kendi düzeninden daha çok yoruluyorsun Ben doktora 5 hafta üzerine gitmiş olacağım haftaya pazartesi ve bende senin gibi hiç hissetmedim daha hep bebek iyidir inşallah diye düşünüyorum çünkü Doktorlar genelde 22-23 haftaya kadar hissetmemek normal diyor sen ne zaman gittin en son doktora

Bende senı merak edyordum bende hıcbırsey hısstmyrm bırsey oldumu dıye korkudan uyuyamyrm persembe randevum var bakalım

Kiz cocugu gec hissedilir derler rahat ol cok normal.. elinde kalp atisi cihazinda var icin rahat en azindan

Ben 22 subatta gitmistim canım.artik hissetmen lazim dedi o yüzden tedirgin oldum. Pazartesi 20+1 kontrol var 22.haftadada detaylı yapilacak

Kiz cocugu gec hissedilir derler rahat ol cok normal.. elinde kalp atisi cihazinda var icin rahat en azindan

Kalp cihaziyla 1 2 kere baktim ekranda haraket var ama videolari izledigim gibi gümgüm ses gelmiyor sadece ekran yanip sönüyor. En garanti doktora gitmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…