2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar akıntınız oluyor mu? Su gibi bir akıntı geliyor. Geçen haftalarda da olmuştu sonra sarıya döndü ve gittikçe pütürlü pütürlü oldu. Enfeksiyon dedi doktorum ve 6 gündür antibiyotik ve vajina flora düzenleyici kullanıyorum. Sarı akıntı geçti ama yeniden su gibi bi akıntı gelmeye başladı. İdrar kaçırma olabilir mi acaba? Bir de çok sık tuvalete gidiyorum nerdeyse 10 -15 dakikaya bir. Çarşamba kontrolüm var ama bi taraftan da endişelenmeye başladım.
Sizdeki belirtiler bendede var enfeksiyon değeriniz kaç çıktı acaba düzeldimi şuan ilaç dışında yaptıgınız fayda gördüğünüz şeyler varmı🥺

Arkadaşlar idrar yolu enfeksiyonu olan varmj acaba aramızda doktor bi şase yazdı ama hala akıntı çeşme gibi devam ediyor🥺
Bende 2 kez oldu şase ve antibiyotik kullandım. Geçenlerde test yaptırdım temiz çıktı ancak akıntım var bu normalmiş. koyu renk kokulu olmadıkça

Arkadaslae gebelikte cikolata,browni tarzi sekerli urunler yasak mi veya asereniniz varmi?ben bi haftadir asiri istiyorum cok yememeye calisiyorum.ama iste her aksam 1 porsiyon tatli yiyom😬🙄

Arkadaslae gebelikte cikolata,browni tarzi sekerli urunler yasak mi veya asereniniz varmi?ben bi haftadir asiri istiyorum cok yememeye calisiyorum.ama iste her aksam 1 porsiyon tatli yiyom😬🙄
Ben gebeliğin başından beri tatlı yiyorum hem evde yapıp hem hazır zararlı ise ben öleyim :KK14:

🤣🤣Allah korusun kimse ölmesin ben de 1 haftadir istahim tavan tatli isteyim duruyom cilekler hormonlu felan ama cikolataya bandira bandira hormonuna ekstra katki yapip yiyom😬insallah cok.zarari yoktur
O kadardan bişey olmaz inşallah ya ben hiç acaba zararlı mıdır demeden yedim keşke azıcık düşünseydim 😂

Kızlar ocean D3 vitaminini kullanıyorum da acaba D3K2 olan daha mı iyi tam anlayamadım Dr a da sormadım hangisi iyidir diye. Kullanan varsa fikir verebilir mi?

Kızlar ocean D3 vitaminini kullanıyorum da acaba D3K2 olan daha mı iyi tam anlayamadım Dr a da sormadım hangisi iyidir diye. Kullanan varsa fikir verebilir mi?
Merhaba hangisi daha iyi bilmiyom ama aylardir yani gebeligimden once de kovid sebebiyle gunese cikamiyordum diye yani genelde evdeyiz diye kadin dogumcum ocean d3k2 vermisti sonra gebe kaldim doktorum ona devam et dedi ..hazirandan beri araliksiz gunde 5 damla kullaniyom

buraya hep kortgm seyleri yazmışım . @Nosking Ahsen555 Ahsen555
kızlar dün 16+5 te sürekli yatıyorum ztn biliyorsunuz.
elim karnımdaydı göbek deliğimin sag üstündeydi sol elim :) birde bişi ittiriverdi.
bagırsak hareketi desen degil yani eminim.
ara ara sırt üstü yattıgımda nefes alıp verişlerimin arasında göbegimde cok kücücük bir titreme oluyordu eşim fark etti onu da . elimi karnıma koydugumda bazen sagda bazen solda tık tık diye vuruşlar oluyordu minik minik . 1 haftadır.
ama dünkü ittiriş bittigin kücük bir ittirişti ve digerlerinden kuvvetliydi. ❤️
inşallah hersey yolunca gidiyordur maşallah deyin kızlar .
plasenta kanama kan uyusmazlıgı hersey var inşallah ogluşumu saglıkla kucagıma alırım.
hepimiz evlatlarını saglıkla kucagına alsın inşallah🌸👼🏻👼🏻🤰🏻
Maşallah canım çok sevindim 🥰 biraz daha zaman geçsin daha çok hissedersin

Arkadaşlar idrar yolu enfeksiyonu olan varmj acaba aramızda doktor bi şase yazdı ama hala akıntı çeşme gibi devam Arkadaşlar idrar yolu enfeksiyonu olan varmj acaba aramızda doktor bi şase yazdı ama hala akıntı çeşme gibi devam ediyor🥺
Ben de iki kez geçirdim ilkinde şase ile atlattım ama bu sefer antibiyotik kullanıyorum. Geçmedi ise doktorunla görüş istersen. Malesef hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu tehlikeli olabiliyor. Bir de var ise kızılcık kaynatıp suyunu içebilirsin. Nette var tarifi. C vitamini alımını arttır ve tatlı şeylerden uzak dur.

Sizdeki belirtiler bendede var enfeksiyon değeriniz kaç çıktı acaba düzeldimi şuan ilaç dışında yaptıgınız fayda gördüğünüz şeyler varmı🥺
Çarşamba günü kontrolüm o zaman tekrar tahlil yapılır ama akıntı geçti evet vagi flora diye bi ilaç vermişti doktorum akıntı için onunla geçti. Benim bir de idrar yolu enfeksiyonu var onun için de antibiyotik kullanıyorum.

Kızlar akıntınız oluyor mu? Su gibi bir akıntı geliyor. Geçen haftalarda da olmuştu sonra sarıya döndü ve gittikçe pütürlü pütürlü oldu. Enfeksiyon dedi doktorum ve 6 gündür antibiyotik ve vajina flora düzenleyici kullanıyorum. Sarı akıntı geçti ama yeniden su gibi bi akıntı gelmeye başladı. İdrar kaçırma olabilir mi acaba? Bir de çok sık tuvalete gidiyorum nerdeyse 10 -15 dakikaya bir. Çarşamba kontrolüm var ama bi taraftan da endişelenmeye başladım.
2 haftadır günde 2 defa çamaşır değiştiriyorum şefaf bir akını renk koku yok bildigin su bende 30dk(en fazla) arası gidiyorum. İlk başta bende idrar kaçırma olabilirmi diye düşündüm öyle birşey olsa koku olurdedim yani idrar kaçırma değil ama ıslanmaktan bıktım ben hamileliğimin başından beri ultrogestan kulanıyorum hep ilaç akıntım olurdu ama son iki haftadır böyle olunca ilaç olmadiğini da hisediyorum .acaba bende de enfeksiyon mu var ? Ağrım falanda yok hani sizdeki belirtiler nelerdi randevum ayın 11 inde ve 18 inde var o zaman söyleyeceğim doktoruma vajinal akınıtı olabilir diye düşünüyorum inşallah öyledir plasentayın suyunu da olçtureceğim ilk baştan bundan da şupe ettim ama plasentayın suyu olsa herhalde ağrim fln olurdu diye duşundum hayirlisi canım inşallah bebişler iyidir vajinal akıntıdır.

Vazelini bende denedim daha çok kaşındım 😑 excipial lipo kullanıyorum bana mısın demiyo kuruluk kaşıntı gece uyanıyorum sinirimden ağlıyorum artık

Bugün sağlık ocağına gidip karaciğer enzimleri için kan verdim bende yarın çıkacak inş bir şey çıkmaZ. Egzamam alevlenmiştir inş. Yarın için de dermatolojiye randevu bulmaya çalışıyorum canım acayip sıkılıyor bu duruma canım çok acıyo artık
Merhaba kaçıncı hafta basladı kaşınma

2 haftadır günde 2 defa çamaşır değiştiriyorum şefaf bir akını renk koku yok bildigin su bende 30dk(en fazla) arası gidiyorum. İlk başta bende idrar kaçırma olabilirmi diye düşündüm öyle birşey olsa koku olurdedim yani idrar kaçırma değil ama ıslanmaktan bıktım ben hamileliğimin başından beri ultrogestan kulanıyorum hep ilaç akıntım olurdu ama son iki haftadır böyle olunca ilaç olmadiğini da hisediyorum .acaba bende de enfeksiyon mu var ? Ağrım falanda yok hani sizdeki belirtiler nelerdi randevum ayın 11 inde ve 18 inde var o zaman söyleyeceğim doktoruma vajinal akınıtı olabilir diye düşünüyorum inşallah öyledir plasentayın suyunu da olçtureceğim ilk baştan bundan da şupe ettim ama plasentayın suyu olsa herhalde ağrim fln olurdu diye duşundum hayirlisi canım inşallah bebişler iyidir vajinal akıntıdır.
Bendede cok oluyor ben pecete önümde iç camasırım ıslanmasın dıe hamılelıkde cok oluyor akıntı,,tabı danısmakda fayda var

Merhaba bende de oluyor dun doktoruma mesaj attim hatta amniyin sivisi mi diye...kendisi perinatolog zaten dedi ki eger o olsa ayaga kalkinca cok akinti olur oyle bi kac damla degil

Merhaba bende de oluyor dun doktoruma mesaj attim hatta amniyin sivisi mi diye...kendisi perinatolog zaten dedi ki eger o olsa ayaga kalkinca cok akinti olur oyle bi kac damla degil
Hm rahat edeyim ozaman her gün 2 defa çamaşır değiştiriyorum ped kulanmıyorum kaşıntı yapıyor diye. Vajinal akıntı bizimkisi ozaman zaten 2 hafta boyle akıntı olsa çoktan plasenta susuz kalmıştı diye düşünüyorum allaha şükür iyiz ya onemli olan bu .buna da dayanıriz saga salim alalim kucagimiza insallah

X