2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
ben sürekli yatıyorum diye bence dikkat ettim diye hissettm bence .

ay evet her ultrasona girmek bir gerginlik sonu güzelse de musmutluluk oluyor. ama analar olarak korkuyoruz yapacak bişey yok

Insan anlıyor ya bebek olduğunu onun garip bir şekilde. Çok sevindim artık biraz daha rahatız hareketleri hissetmeye başladık ama bu haftalar erken biliyorsun 22.haftaya kadar düzenli olmayacak hareketleri. Bir gün yoğun hissedip ertesi gün hiç hissetmezsen korkma sakın çok normal. Bazen gün icin de hiç hareket hissetmeyip gece coşuyor bazen sabahtan başlıyor akşama kadar. Ama gaz hareketi insanı rahatsız ediyor bunun bebek olduğunu biliyoruz ya sürekli oynasınlar istiyoruz

geceleri cok sıkıştırıyor artık çişim geldignde:)
büyüdügünü hissediyorum kanamadan sonra 3 hafta kontrole gitmedim . bakalım yarın kontrol var inş güzel gider hersey.
sen yemeklerini nasıl yapıyorsun bakayım?
ben sürekli yatıyorum annem ya da kv em yemek yapıyor eşim alıyor aşırı yatmaya alıştım.
gecen hafta cok üzülmüştüm yatalak gibiyim diye ama büyümesi herseyi unutturuyor

Iyi olsunlar yeter ki her seye raziyiz
Ben yemek yapmıyorum bacım eşim yapıyor ya da kahvaltılık indiriyoruz. O da çok yağlı yapıyor ac kalacam diye bir sey de diyemiyorum

Arkadaşlar merhaba , kısmetse ben de Ağustos annesi olacağım . İkili test sonucuma ancak bakabildim bir sorun yok gibi görünüyor bir de siz bakar mısınız? Randevuma bir hafta var o yüzden burda sormak istedim teşekkür ederim şimdiden

Eklentiler

• 7CD2D88E-01A0-4E4B-8E7B-C65ACA734912.jpeg
    165,4 KB · Görüntüleme: 60
Hayırlı olsun Gayet güzel gözüküyor sonuçların canım için rahat olabilir

Gayet güzel temiz çıkmış maşallah sağlıkla gelsin

Gayet iyi görünüyor sonucunuz , endişe etmeyin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…