2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Rekor ben de sanıyordum hem yaş hem kilo olarak 🙈Yazamamıştım herjes 25-30 yaş 50-55 kg yazınca.Bana moral oldun🙏🏻
😂😂 valla ne yalan söyleyim yazmadan önce bir düşündüm 😂 herkes gencecik ve zayıf. ama ben boydan kazanıyorum , bir de spor ve pilates yaptığım için kilomu hiç göstermiyorum. Tabi bu kadar değildim bu tedavilerinde etkisi oldu. Yine de moralimi bozmuyorum çünkü önemli olan sağlıklı olmak. Çok şükür bütün değerlerim çok iyi 🙏🤗 şimdi reformer pilatese 4. Ayda tekrar başlayacağım. Kilo dediğin şey verilir 👍🤗

Sana yazınca şöyle bir baktım da fetoskop diye bir şey varmış eskiden ebelerin kullandığı 😂 biraz erken duyuluyormuş onunla ama onu da kendi karnımıza koyup kulağımızı dayayamayız 🤦🏻‍♀️ borozan gibi bir şey..

Aman canım bir tanenin devamı geliyor. Eğer hiç ellemiyorsan uzak dur.. Hafif değerli alıyorum öğrendiğimden bu yana... bugün ilk kez 10'dan az içtim. Tiksinmeyi geçtim böyle koklayasım falan geliyor. Yarın hiç içmemeyi aklıma koydum. Doktora da sözüm var cumaya kadar sıfır gidicem.
Evet oyle bir sey vardi ama ses dinleme biraz daha tehlikeli bi sey ya oyle her gun ooo bugun de iyiymis bebis diyebilecegimiz bi aparat degil😂😂
Valla kuzum ben ilk hamileligimde vicdan azabiyla gunde bir taneyi yarim iciyordum cunku cok mutsuz ve sinirliydim. Sonra mide bulantimla bicak gibi kesildi. Simdi icmiyorum ve yine cok sinirli ve mutsuzum ve bence bu hic iyi bir sey degil😂😂 Gecen persembe bi tane ictim, odul gibi bu persembeyi bekliyorum bi tane daha icmek icin😂 kalp atisini duyduktan sonra midem bulanmasa da bir tane bile olsa icmem asla☺️

Evet oyle bir sey vardi ama ses dinleme biraz daha tehlikeli bi sey ya oyle her gun ooo bugun de iyiymis bebis diyebilecegimiz bi aparat degil😂😂
Valla kuzum ben ilk hamileligimde vicdan azabiyla gunde bir taneyi yarim iciyordum cunku cok mutsuz ve sinirliydim. Sonra mide bulantimla bicak gibi kesildi. Simdi icmiyorum ve yine cok sinirli ve mutsuzum ve bence bu hic iyi bir sey degil😂😂 Gecen persembe bi tane ictim, odul gibi bu persembeyi bekliyorum bi tane daha icmek icin😂 kalp atisini duyduktan sonra midem bulanmasa da bir tane bile olsa icmem asla☺️
Ay canım inşallah o güç bende de olur bin kere maşallah ❤️

Kizlar cay kahve icme durumlarinizi ne yaptiniz. Ben cayi cok severim. Sabah 2 cay bardagi 2 aksam içiyorum ama mutsuzum cok mu iciyorum diye. Kahveyi tamamen biraktim bazen haftada bir iciyorum🤦🏽‍♀️

Evet saglık ocagı yapıyormus bende ıkı haftaya ızne ayrılcam bırkaç gun o zaman yaptırım dıyorum kızlar sızde gıdıp saglıkocagına kayıt açtırın cunku benım ıs yerımde hamıle bırkaç arkadas var asıda yapılıyormuş hamılelıkte saglık ocagı benım ozel hastaneden daha çok bılgılendırıyor kızı ya bende gıdıp kayıt actırcam en kısa zamanda
Evet gitmeliyiz diye düşünüyorum ben de. İlerleyen zamanlarda tetanoz aşısı yapıyorlar.

Süt koydum bardaga burnumu tutup icerim en kötü diye düsünüp, 3 saatir önümde masada duruyor o bana bakıyor ben ona.... günde 2 bardak içince tiksindim 🤢 ne yapmak lazım kızlar?

Kızlar ya şimdi yine pimpirikliğim tutmuş olabilir.. Hiç mide bulantısı gebelik belirtisi yaşamadan kalp atışını duyan var mı? Sadece açlık, gaz ve regl ağrıları var.

Ben yine korkmaya başladım, göğüs hassasiyetim geçti gibi, ne halsizlik ne mide bulantısı var. turp gibiyim. 4 de uyanıyorum dimdik, zorla uyumaya çalışıyorum. Acaba hormon değerlerim aynı mı kaldı. Hamilelik ilerlemiyor mu diye düşünüyorum. 😑 6.haftaya giriyorum.
Ahh ahh bende böyle dedim hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi dedim. Tam tamına 2. Ayda yani bugün mahvoldum bulantıdan hiç üzülecek şey değil canım dua et hep böyle gitsin

X