2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar merhaba aranızda ikili tarama testi yaptıran var mı?ben yaptırdım papp-A 1.56 serbest b-hcg 327 çıktı değerler sıkıntılı mı acaba bugün açıklandı daha dr.mla gorusemedim

Kizlar merhaba aranızda ikili tarama testi yaptıran var mı?ben yaptırdım papp-A 1.56 serbest b-hcg 327 çıktı değerler sıkıntılı mı acaba bugün açıklandı daha dr.mla gorusemedim
Bhcg yüksek çıkmış ama kombine risk kaç çıkmış diğer değerler nasıl burun kemiği var mı ense kalınlığı kaç falan bi çok şey var. Hepsi birlikte değerlendirilmesi lazım diye biliyorum

Bhcg yüksek çıkmış ama kombine risk kaç çıkmış diğer değerler nasıl burun kemiği var mı ense kalınlığı kaç falan bi çok şey var. Hepsi birlikte değerlendirilmesi lazım diye biliyorum
Kombine risk City of değerinin üzerinde ense kalınlığı ve burun kemiği normal demişti Dr. Yaş riskinde 1:361

Canım en hayırlısı olsun artık 😊bana gösterdi bacak tarafından testisleri🙄 ben tamamen erkeğe odaklandım artık kız ismi hazırdı şimdi isim falan düşünüp ilk kez erkek kıyafetleri bakıyorum.. Bir de sünnetini 40 ı çıkmadan yapsam falan diye... yine de her ihtimale karşı 20.hafta ayrıntılı ultrasondan sonra eşya alıcam...bazen cinsiyeti o zaman değiştiriyormuş..inşallah seninki de en hayırlısı olsun canım. Neylerse güzel eyler. Bir de diyor ki herkes kendini erkeğe alıştırma sonra hayal kırıklığı yaşarsın😂
Bende sunnetı senın gibi dusunuyorum canım ıyı bı doktor arastırmak gerek yada doktoruma sorarım artık doguma yakın belkı tavsıye eder birini ama netlessınde once bi👼🏻

Ben ona bağladım çünkü iki adet kullanmaya başladığım andan itibaren oldu .. benim geçmedi o kadar iyi anlıyorum ki daha az önce istifra ettim .. ne yapacağımı şaşırdım 🤷🏼‍♀️ Susuzluktan idrar yoluda enfeksiyonuda kapımı çaldı sanırım yanmam var çok 😢
Arada istifrar bende ediyorum ama bu midemdeki gaz mi desem yanmami desem o his hic gecmiyo bulanti hali zaten surekli var enfeksiyon bendede tekrarliyor guzel gunleri oturdum bekliyorum ins yakin zamanda gecer bu bulantilar

Kızlar merhaba. Yakın zamanda ciddi bir sağlık sorunu ortaya çıktı ve bebeğim için bir risk oluştu. Şimdi iyiyiz ama doktor garantiye almak için progestan iğne vardı. İki hafta kadar kullanmak zorundayım, kontrole gidince sorun kalmadıysa bırakacağım. Ama şöyle bir sorun var, benim iğnelerimi eşim vuruyor. Ve sonrası dayanılmaz bir ağrı, morluk. Yürürken aşırı canım acıyor. Hatta birkaç saat o tarafın üzerine yatamıyorum. Vurmadan önce kalçanın iğne yapılacak kısmını ısıtmayı denedik olmadı. Soğutmayı denedik o da işe yaramadı. Eşim çok da yavaş vuruyor ama yok. Ağrıdan morarmadan kurtulamadım. Ciddi bir sorun olmaya başladı ki 1,5 hafta kadar daha bu iğneyi kullanmam gerekiyor. Bu sorunu çözmek için napabilirim?
Merhaba, sanırım proluton kullanıyorsunuz. Acıtmama ihtimali yok ne yazık ki. Ben ard arda tam 21 gün göbekten prolutex vuruldum. İlk günler dokunamıyordum bile. Bir gün sağ tarafıma, bir gün sol tarafıma vurduruyordum. Arkadaşlarım vurulduktan sonra iğne yerini sürekli ovalayarak o yağ kitlesini dağıtmayı önerdi. Gerçekten faydası oldu. Belki buzla o alanı ovmayı deneyebilirsiniz. Son günlere doğru o kadar acı olmuyordu bile, hatta "bir gün önce acaba hangi tarafa vurdurmuştum?" diye düşünüyordum. Geçmiş olsun.

Merhaba, sanırım proluton kullanıyorsunuz. Acıtmama ihtimali yok ne yazık ki. Ben ard arda tam 21 gün göbekten prolutex vuruldum. İlk günler dokunamıyordum bile. Bir gün sağ tarafıma, bir gün sol tarafıma vurduruyordum. Arkadaşlarım vurulduktan sonra iğne yerini sürekli ovalayarak o yağ kitlesini dağıtmayı önerdi. Gerçekten faydası oldu. Belki buzla o alanı ovmayı deneyebilirsiniz. Son günlere doğru o kadar acı olmuyordu bile, hatta "bir gün önce acaba hangi tarafa vurdurmuştum?" diye düşünüyordum. Geçmiş olsun.
Progestan kullanıyorum

Benden önce bebek sahibi olmuş arkadaşlarımın, gece uyumadığımı gördüklerinde istisnasız " bunlar iyi günlerin başını kaşıyacak vaktin olmayacak uyu "demelerinden bıktım ya. Bir de " kocanı unut doğumdan sonra" versiyonu var ondan da nefret ediyorum 😠 Hadi yaşı büyük olanlar yapıyor ama gençlerden daha umut verici konuşmalarını beklerdim.
Konu geçmiş ama bunun bir de şey versiyonu var:
Grup içinde çocuklarını şikayet ederler, ederler, ederler. Hamile kişisinin anlam veremez gözlerle baktığını görünce "ama sakın öyle düşünme, evlat çok başka, bambaşkaaaaaaaaa" deyip konuyu değiştirirler. :KK70:

Konu geçmiş ama bunun bir de şey versiyonu var:
Grup içinde çocuklarını şikayet ederler, ederler, ederler. Hamile kişisinin anlam veremez gözlerle baktığını görünce "ama sakın öyle düşünme, evlat çok başka, bambaşkaaaaaaaaa" deyip konuyu değiştirirler. :KK70:
Ayyy evet ya kesinlikle bu versiyonuna da birebir şahit oldum 😄

Bugün devlet Hastanesi'ne randevum vardı kızlar. İkili test sonucuma kan tahlillerime falan baktı herşey yolunda. Prilam'ı sordum ne kadar daha kullanılabilir diye mecbur kalırsan doğuma kadar bile kullanabilirsin sorun olmaz dedi rahatladım. Çok kusuyor musun ilaç yazayım öyleyse dedi kusma olmadığını söyleyince prilama devam dedi. Cinsiyet görünüyor mu deyince biraz uğraştı bacak arasını gördü pipi görmüyorum kız dedi ☺️kesinleşti yani ama ben yine de 16 haftayı beklemek istiyorum 2 hafta sonra da özelde randevum var orda netleşir iyice inşallah🥰
Ay hadi. Gözün aydın darısı bana ya bende çok merak ediyorum 🥰🤗🙏🏻 teoriler tuttu mu peki sen de

Gobekten hergun yapılan muadili prolutex vurulup vurulamayacagınızı sorun dr a .O daha az agrılı.Daha pahalı bu arada 7 tanesı falan 175 olması gerekıyor
O eski fiyatıydı cnm ben prolutexi kullanıyorum devamlı. Tüp bebek benimki şuan ki fiyatı 230 lira ama indirimli 210 a falan veriyor eczane günde 1 doz vuruyorum bir kutu 3 gün gidiyor perişan ediyo bizi valla

Evet tahminler teoriler takvimler belirtiler..Hepsi tuttu ☺️
Ay ne güzel maşallah sanki gönlündeki de kızdı senin 🤗 darısı bana inşallah önce sağlık tabi 🙏🏻 benim teoriler kız diyor hatta sen bana tahminde bulunmuştun maya japon takvimi falanda kız ama Çin erkek diyor bakalım daha 10+3 üm ben ya doktor 12. Haftadan önce söyleyemem dedi

Ay ne güzel maşallah sanki gönlündeki de kızdı senin 🤗 darısı bana inşallah önce sağlık tabi 🙏🏻 benim teoriler kız diyor hatta sen bana tahminde bulunmuştun maya japon takvimi falanda kız ama Çin erkek diyor bakalım daha 10+3 üm ben ya doktor 12. Haftadan önce söyleyemem dedi
Daha varmış. Çin baya tutuyor ama belli de olmaz. Hayırlısı olsun hakkında ☺️

Kızlar ikili test yaptırmıştım Papp-a 2.35 çıkmış. Anlayan var mı sizlerin kaçtı? Doktor 4 hafta sonra gel kontrole o zaöan sonucu da gösterirsin dedi. Bende merak ettim açıkcası.

X