2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Dogurmak bence pek bisey yapilmiyo cancan bendede cok ödem var doktorum pek bisey onermedi simdiye kadar. Ama ebem inek sutunden yapilan herseyi yasakladi. Daha cok sisiriyomus oyle anladim ben.

Ayy bana herkes yukarıda diyor ya ne zaman aşağı inmiş diyecek bu çok bilmiş teyzeler

canım senin zaten normalde doğum tarihi 1 Haziran değil miydi? Ne kaldı ki şurda doğuma zaten normal doğma zamanlarında yani stres yapma ciğer gelişimi 34 te tamamlanıyor bu aralar sadece kilo alımı için bekliyorlar.

ben de arada ölçüyorum bi kaç kez yüksek çıktı ki yemek olarakta zeytinyağlı fasülye ve çorba yemiştim sadece ekmek yememiştim çok şaşırdım ama hamileliğin son zamanlarında genel olarak kan değerleri artarmış şeker de yükselirmiş. Bol su ve yürüyüş düşürüyor canım ben evin içinde yürüyorum dinlenip tekrar yürüyorum falan iyi geliyor. Bir de stresli olduğumda hep yüksek çıkıyor şeker bunu farkettim. Rahat ol kendini sakşnleştir düştüğünü göreceksin.

Maalesef 35 canım. Annem taşının ordan çocuğa dokunur irtifa diyor

Canım o kadar yüksekte kulaklarınız tıkanmıyor mu burnunuz falan kanar o nasıl bir yükseklik

38+0 da doğuma alcak canım tedbir amaçlı ciğer geliştirici vurmak istiyor erkek bebeklerde solunum sıkıntısı olma riski daha yüksekmiş Evet az kaldı çok şükür

Humana cayinida kullanıyor musin canım. Benim Bebek geceleri hiç uyumuyor sabah 9a kadar ayaktayım pert oluyorum. Senin bebiste erken doğmuştu sanırım kilo aldımı ben kiloyu çok takıyorum ya gelen herkes çok küçük diyor

Bebeklerimiz aynı kız benimde 36+3bugün 2600 gram olmuş dr minik ama gelişen bir bebek dedi artık erken dogum riskinde yok erken dogum haftasını atlattın gününde gelir artık dedi bakalım

Gözünaydın olsun canım,ne zaman yaptın,bebek nasıl sen nasılsın Bebiş hasretine dayanamadı biraz erken mi gelmek istedi,haftan 37 gösteriyorda
Dün doğum yaptım 36+4 2 gündür sancım vardı dünde sabah kötü oldum acile geldim ilk doğum sezaryendı sancıda geçmeyince aldılar hemen şuan yoğun bakımda solunum cihazına bağlı ama durumu iyi dediler kontrol amaçlı tutuluyormuş öyle

İyi çok şükür Kaç kilo doğdu bebiş,ismi ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…