2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun inşallah hafif atlattırlar ben eşime kemik suyu çorbası yaptım içirdim biraz ağır grip şeklinde atlattı ciğere inmeden gitti

Oo manşallah

Maşallah nst kısa sürmüş benim 30 35 dakka sürdü
Benim annemgilde korona oldu baya bi vitamin kullandılar isimlerini ogrenince yazıyım sana

Ay masallah ne güzel şartlar her anlamda uygunmuş gönlünce bı doğum olsun inşallah

Benim kızda 36+0 da 3260 gram 52 cm idi . Çatı muayenesini bu hafta yapmaktan vazgeçip tam 38 de çağırdı . Bizimki de hemen hemen 10 gün önde . En büyük korkum suyum gelirde farketmezsem Bugün düne göre sancım daha uzun sürüyor . Ama sadece 2 defa geldi

Maşallah bebişin kilosu gayet iyi. Sana da doktorun sezeryan tarihi verdimi?
Çok geçmiş olsun inşallah yakın zamanda kolayca atlatırlar.

Kovid için tavsiye veren arkadaşlara çok teşekkür ederim

Maşallah bebişin kilosu gayet iyi. Sana da doktorun sezeryan tarihi verdimi?
Çok geçmiş olsun inşallah yakın zamanda kolayca atlatırlar.
Evet 8 mart olarak belirledik şimdilik ama preeklampsi olursa erken alırız dedi doktor:/
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim, Allah hepimize sağlık sıhhat versin:)

Ne güzel kocaman olmuş maşallah o zaman 1 haftaya senin bebis de gelir.
Bugün 36+1'deyiz daha, 2 hafta var sanırım daha erken gelmek istemezse
Ultrasonda suyu yeterli dedi, haftaya tekrar randevu var, bebek de hareketli maşallah, suyu azalırsa hareketler yavaşlıyor sanırım. Sabah baya sancım vardı ama nstde hiç çıkmadı ona da şaşırdım aslında

Saglikla gelsin insallah annesi senin ki de marta kalmadan gelenlerden olacak o zaman

2 gecedir belimde kasıklarımda bebek hareket ettikçe ağrı oldu. sürdü baya 4-5 saat falan. yani bebeğin her oynasıyısında belime vurdu kasığıma vurdu ağrı. Sanki gazım var da ciksa rahatlicak gibi bi his de geldi. Dogum sancısı böyle bisey mi neydi bunlar anlamadım hiç. Gerçi dedim doğum sancısı olsa belirli aralığı olurdu.O kadar da hareketliydi ki durmadı resmen. Saatlerce uyuyamadım sonra uyumusum geçti. Bebek kanala yerleşiyo olabilir mi? Yalancı sancı mıydı yoksa yaşayan var mi?

Doktorum sancı nst çıkmaya bilir dedi bana bellide olmuyor sancı durumu iş yapmamaya bak diycem ama haftan çok iyi normal istiyorsan başla sende merdiven inip çıkmaya sıcak suya oturmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…