2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende de oluyor kardeşim bu durum doktora sorucam bende en son gittiğimde nstde sancı çıkmayınca magnezyum verdi suyu daha fazla tüket kasılmaların çok olur yoksa dedi

Yalancı sancı dan öte canım kanala yerleşiyor aynı şeyleri yaşıyorum ayakta yürüyemiyorum çarşambayı bekler diye dua ediyorum sadece Nisan veya suyun gelir gelirse panik yapma sakın 24 saat süren olacak inşALLAH belden karna yayılan karnının her tarafı taş kesilirse devam ederse dinlensende mutlaka doktora git bekleme

Hamilelikte son 1 hafta o zamannn

Doktorum sancı nst çıkmaya bilir dedi bana bellide olmuyor sancı durumu iş yapmamaya bak diycem ama haftan çok iyi normal istiyorsan başla sende merdiven inip çıkmaya sıcak suya oturmaya
Bu hafta baya kar olacakmış, hastaneye baya uzağım, haftaya hastaneye yakın bir yere taşınıcaz o zamana kadar gelmemesi lazım

Dogum sancısı bele vurup artarak devam.edermjs canim. Bende gece boyunca kaşık ağrısı ve göbek deliğimden vajinaya şancı yasiyorum bu yaşadıklarım nedir ne değildir bilmiyorum

Bu hafta baya kar olacakmış, hastaneye baya uzağım, haftaya hastaneye yakın bir yere taşınıcaz o zamana kadar gelmemesi lazım
İstanbul'dan golcuge gidiyorum ben doktorum doğum konusunda rahatlattı panik yapmamam için haftam 35 ama 7 8 gün önden gidiyor eğer kan su gelirse panik yapma gel dedi oyuZden rahatım sende panik yapma sakın

Atart ikizleri görebildin mi canim? Esin ne durumda hepinize birden sürpriz oldu .. 3 çocuklu oldunuz cok sukur. isimlerine karar vermismiydiniz canim?

Doğum yapan herkese sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin Rabbim geri kalan bizlerede hayırla doğum nasip etsin inşallah ben doğum yapana kadar arada gireceğim yine evde tadilat temizlik derken anca giriyorum bakıyorum halılarım temizlemeden gelsin artık derin nefes alıcam bu arada çantamı daha dün hazırladım cevap veren arkadaşlara da teşekkür ediyorum

Şu değilde canım havuç çok artırıyormuş şekerimde yok bilemedim
Evet biliyorum onu haftaya gittiğimde tekrar sorcam öyle riskli bi durum yok simdilik
Bende buyuk temizlik yapali hemen hemen 1 aya yakin oldu perdeler fln yikanmisti bide bgun attim makinaya cok fazla is yok cam takilcak o beni oyaliyor 15 gun oldu siprs vereli aradan ciksa temizlik 4 5 saatlik is
Ee yapmışsın büyük temizlik işte
Benim doktorum içtiğim suyla ilgisi yok demişti. Benim de suyum fazlaydı az mı içmem gerekiyor demiştim de
Evet öyleymiş ama çok saçma yaa o zaman niye bol su için diyolar
Hadi hayırlısı olsun senin icin
Msallah gözün aydın saglikla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…