2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar ben hastaneye yattim
sancılar mi yine?

Bende de oluyor kardeşim bu durum doktora sorucam bende en son gittiğimde nstde sancı çıkmayınca magnezyum verdi suyu daha fazla tüket kasılmaların çok olur yoksa dedi
Nst ye gireyim diyorum bende acile gidip yine olursa. Magnezyum günde 2 iciyorum artık zaten
Yalancı sancı dan öte canım kanala yerleşiyor aynı şeyleri yaşıyorum ayakta yürüyemiyorum çarşambayı bekler diye dua ediyorum sadece Nisan veya suyun gelir gelirse panik yapma sakın 24 saat süren olacak inşALLAH belden karna yayılan karnının her tarafı taş kesilirse devam ederse dinlensende mutlaka doktora git bekleme 💞
Sağol canim bebek cok hareket ettigi icin doguma yormadim karnım sertleşmedi sadece o hareket edip aşağı baskı yaptıkça aşağı kısımlarda ve belimde sancılar oldu hep. Dediğin gibi kanala giriyo sanırım önceden daha girmemişti. Sezaryen olcam ben beklese bari gününü🙈
Dogum sancısı bele vurup artarak devam.edermjs canim. Bende gece boyunca kaşık ağrısı ve göbek deliğimden vajinaya şancı yasiyorum bu yaşadıklarım nedir ne değildir bilmiyorum :KK17: :KK53:
Bi de doğum sancısında bebek hareketi azalırmış artık. Korkutuyor ya😄

sancılar mi yine?

Nst ye gireyim diyorum bende acile gidip yine olursa. Magnezyum günde 2 iciyorum artık zaten

Sağol canim bebek cok hareket ettigi icin doguma yormadim karnım sertleşmedi sadece o hareket edip aşağı baskı yaptıkça aşağı kısımlarda ve belimde sancılar oldu hep. Dediğin gibi kanala giriyo sanırım önceden daha girmemişti. Sezaryen olcam ben beklese bari gününü🙈

Bende sezaryen istiyorum sanci oldukca korkuyorum normal.doguma döner vs

sancılar mi yine?

Kardeşim olmadı git acile ya düzenli mi sancı birde ben ilk defa duyuyorum doğumda bebek hareket etmiyor mu ben doğumda bile hareket etsin diye ebenin karnına devamlı dokunuyor diye biliyorum

Kizlar alintilayamadim tek tek sancim var cok fazla artti acile geldim rahim agzi 19 mm dusmus muhtemelen h.ici alir bebisleri

hayırlısı olsun canim allah saglıkla kavustursun🙏♥️
Aynen ben de ondan korkuyorum madem sezaryan olacak sakin sakin gideyim istiyorum. Hem de zamanini beklesin daha kücük.. 36+6 oldum henüz. 38 de falan alacak doktor. 2800 dü geçen hafta 3 ü geçse diye bekliyorum. 10 gün daha beklesin insallah
Bende sezaryen istiyorum sanci oldukca korkuyorum normal.doguma döner vs

Kardeşim olmadı git acile ya düzenli mi sancı birde ben ilk defa duyuyorum doğumda bebek hareket etmiyor mu ben doğumda bile hareket etsin diye ebenin karnına devamlı dokunuyor diye biliyorum
Yok canim düzenli değil gece 4-5 saat kadar oldu geçti mesela bugün yok. Dogum sancısı tutunca yani sertleşirmiş bebekler hareketleri azalırmış. Kasılma öyle oluyor ya karında

Yok canim düzenli değil gece 4-5 saat kadar oldu geçti mesela bugün yok. Dogum sancısı tutunca yani sertleşirmiş bebekler hareketleri azalırmış. Kasılma öyle oluyor ya karında
Kız benim karnım günlerdir sertleşir duruyor devamlı bebeği aşağıda hissediyorum hatta ellerini vuruyor bazen ama sancım yok şu aralar 😅 soğursam haberim olmayacak baya 😅 bu gidişle evde doğururum ben 😅😅😅

Birde hayatın gerçekleri bütün topikler 1 ay erken doğuruyor ocak annesi Kasım da şubat annesi ocakta mart annesiyiz şubatta doğuruyoruz 🤣🤣

Kızlar doğum zamanı yaklaşanlar mutlaka göğüs ucu kremi ya da kullandıkları herhangi alternatif bıseylere başlasın ben bi kere kullandım geçen günlerde ne bileyim böyle sürpriz olacağını hastanenin güçlü pompaları ile bugün iki kez şagdim uyerilma için şimdi sola kan oturdu çevresine kremim kızkardeşimle eve gitmiş tekrar yarın falan sağmam korktum acısı fena oluyor çünkü

Kizlar alintilayamadim tek tek sancim var cok fazla artti acile geldim rahim agzi 19 mm dusmus muhtemelen h.ici alir bebisleri

Aaa sıra sende mı yoksa zümzüm😯

Bence de artık seninkiler de geliyor

M Muallimezzz iyiyim kuzum karnım şiş hâlâ biraz gaz çıktı ama yeterli değil, çok yürüdüm bugün ve şimdi acil odasından en üst servis odasına aldılar beni

Miniklerimi gördüm 2 kez pediatristi ile konuştum çok şükür durumları iyiymiş sadece 2 kg altı oldukları için biraz toparlanmalarini bekliyorlarmis daha önce bu kiloları 1500 den itibaren servise çıkardık ama sen daha yeni doğum yaptın haftaici çıkabilirler dedi çok mutlu oldum 😍🙏🙏 görümcem de yılların çocuk hemşiresi 1000 /1200 çıkardığımizi bilirim dedi o da rahatlattı çok şükrediyorum kızlar aslında tam da üç ayların ilk gününde geldi inşallah önce kendilerine hayır getirecekler😇

Aaa sıra sende mı yoksa zümzüm😯

Bence de artık seninkiler de geliyor

M Muallimezzz iyiyim kuzum karnım şiş hâlâ biraz gaz çıktı ama yeterli değil, çok yürüdüm bugün ve şimdi acil odasından en üst servis odasına aldılar beni

Miniklerimi gördüm 2 kez pediatristi ile konuştum çok şükür durumları iyiymiş sadece 2 kg altı oldukları için biraz toparlanmalarini bekliyorlarmis daha önce bu kiloları 1500 den itibaren servise çıkardık ama sen daha yeni doğum yaptın haftaici çıkabilirler dedi çok mutlu oldum 😍🙏🙏 görümcem de yılların çocuk hemşiresi 1000 /1200 çıkardığımizi bilirim dedi o da rahatlattı çok şükrediyorum kızlar aslında tam da üç ayların ilk gününde geldi inşallah önce kendilerine hayır getirecekler😇
Evet çok güzel Bi günde doğdular kızçeler 😍

sancılar mi yine?

Yaa benimki çok hareketli ya çıkacak ordan göbeğimi delip 🤣

Kizlar 32.haftada ciger gelistirici igne olmustum 34ten sonra gerek yok dedi. Gelisimleri de normal 2.300 civarindalar dedi doktor bugun. Hemsire bise yeme bu saatten sonra belki gece alabilir doguma dedi 2.serumum takildi ama bana misin demiyor pek sanci fena kizlar ilk dogumunu yapacaklar ya da ilkinde sanci yasamayanlar dogum sancisini ayirt edemezsem diye korkmayin oyle bi ayirt ediliyoki

X