2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Adıyla yaşasın minik
Doğumun güzel geçmişse hikayayi bekleriz. Bizi korkutacaksa bizde doğuralım öyle anlat

Gözün aydın, Allah analı babalı büyütsün

Günaydın kızlar
Eezoooo gözünüz aydın kuzum evladınla hayırlı sağlıklı uzun ömürleriniz olsun

Masalim01 bu sessizliği doğum yaptığına işaret mi acaba? Hayırlısıyla güzel haberler verse

Tadı nasıl

Evet canım çok kişi dedi bana
Arda da bakmıştım çok sekerliydi
Canım bu his bende de vardı . Özellikle geceleri dilim damağıma yapışıyordu uykudan uyanıp su içmeden uyuyamıyordum tekrar . Buhar makinesi aldık o biraz rahatlattı beni
Buhar makinesi var baş ucumda duruyo hatta bebek doğunca kullanırız diye ellemedim kullanıyim bi
I ilknurrr22 benden hiç gelmiyor. Annem soruyor geliyor mu diye. hayır diyorum Sütüm olmayacak mı acaba ya
Yok canım hıc alakası yok gelmemesinin ilk hamileligimde benim bi damla bile gelmedi doğuma kadar ama sezeryan olduğum halde direk emzirdim sutum vardi
Benim de öyle ilaçtan olduğunu düşündüm ama bilmiyorum sürekli ağzım kuruyo
Kan ilacından mı
Benimde 30 çıkmış büyük ihtimal doktor sorun yok dicek hamilelikte o referans değerlerine bakmiyolsrmis cunku
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün masallah❤

Çok sevindim gözün aydın Allah analı babalı büyütsün hergun bebek haberleri gelmeye başladı

Ben de çok merak ediyorum

Bence doğum yaptı yoksa mutlaka yazardı diye düşünüyorum

Kuzum sen şu pekmezli tarifi söyler misin yine not defterine kopyaicam bı de bı arkadaş da güzel bı karışım verdi çok süt yapan bende onu buraya kopyalayayim işine yarayan mutlaka olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…