2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim de 2 embriyomuz kaldi, benim oncesinde de dogal gebeliklerim olmustu ama dusukle sonuclanmisti, yine de kizimdan sonra hem de emzirirken regl oldugum ilk ay hamile kalmak cok surpriz oldu beklemiyorduk🤭 cok da guzel oldu tabi sukur🥰 bence sizin de olabilir, cok duydum ben de boyle hikayeler ama bizi bulmaz diyordum🙈

Ben kizima hamileyken once medicale gidiyordum duymadigim felaket senaryosu kalmamisti Ahmet beye gelince resmen nefes aldim ve once Allah sonra Ahmet bey sayesinde kizima saglikla kavustum🙏 inanilmaz rahatlatici, pozitif bir hekim saolsun🙏 Mustafa bey yoktu sanirim o zamanlar ama o da oyleymis duydum. evet Emel hanima ben de gittim 1 kez pek elektrigimiz tutmadi🙈
Suslemeler dezenfektanlarin koruyuculugunu azaltiyor dediler🤭 ben kizimdan eksik olmasin diye aynilarini yapip fotograf cekip kaldiririm yine de🤭
Kayıpların için çok üzgünüm. Kızının sana gelmesi acılarını biraz olsun dindirmiştir ve ardından oğlunun süpriz olarak hem de o kadar çabuk bir şekilde gelmesi şahane olmuş gerçekten maşallah 😍
O kadar isterim ki kızımın kendine yaş olarak yakın bir kardeşi olmasını.❤
Nasip gerçekten insan ummadığı anda karşılaşıyor süprizlerle. Belki bizim de sizin gibi bir hikayemiz olur🤗

Medicalde ümit hanım var başta ona gitmeyi düşündüm eskiden o da medardaydı oraya git gel uğraşlı olur ve fiyat olarak biraz daha yüksek diye istemedim. Sonra Mustafa beyi araştırıp duyunca bir deneyeyim dedim ve iyi ki dedim.❤ Önceden devletteymiş ondan duymamış olabilirsin🙈
Emel hanımdan öğrenmiştik çocuğumuzun olmayacağını dan diye sert bir üslupla söyleyip elimize tüp bebek doktoru numarası tutuşturmuştu o günden sonra iyice soğudum Allah mecbur bırakmasın hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah.

Kapı süsü için yapılan açıklama mantıklı geldi sanki😄 ama kızında yapmışsın dediğin gibi oğlun için de en azından çekip kaldırırsın ileride anne benim neden yok dememiş olur minik🙈

Canım, benim bir arkadaşım senelerce uğraştı bebek için .çok şükür tüp bebek tedavisi ile oğlunu kucağına aldı . Regl başladıktan sonra sürpriz oldu bir baktı tekrar hamile . Şimdi 2 oğlu var neredeyse aynı yaştalar ☺️
Yaa maşallahh😍 gerçekten çok duygulanıyorum böyle hikayelere🤗 Maşallah arkadaşına da ne kadar mutlu olmuşlardır 🌸 Allah herkese nasip etsin böylesi mutlulukları.❤

Kızlar bende dünle bugün sızıntı şeklinde su geldi gibi oldu 🥺
cok iç camasiri değiştirdim 😑
bugün acil gittim amniyon sıvısı değilmiş normal enfeksiyon kaynaklı dedi dikkat etmemi söylediler

Kayıpların için çok üzgünüm. Kızının sana gelmesi acılarını biraz olsun dindirmiştir ve ardından oğlunun süpriz olarak hem de o kadar çabuk bir şekilde gelmesi şahane olmuş gerçekten maşallah 😍
O kadar isterim ki kızımın kendine yaş olarak yakın bir kardeşi olmasını.❤
Nasip gerçekten insan ummadığı anda karşılaşıyor süprizlerle. Belki bizim de sizin gibi bir hikayemiz olur🤗

Medicalde ümit hanım var başta ona gitmeyi düşündüm eskiden o da medardaydı oraya git gel uğraşlı olur ve fiyat olarak biraz daha yüksek diye istemedim. Sonra Mustafa beyi araştırıp duyunca bir deneyeyim dedim ve iyi ki dedim.❤ Önceden devletteymiş ondan duymamış olabilirsin🙈
Emel hanımdan öğrenmiştik çocuğumuzun olmayacağını dan diye sert bir üslupla söyleyip elimize tüp bebek doktoru numarası tutuşturmuştu o günden sonra iyice soğudum Allah mecbur bırakmasın hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah.

Kapı süsü için yapılan açıklama mantıklı geldi sanki😄 ama kızında yapmışsın dediğin gibi oğlun için de en azından çekip kaldırırsın ileride anne benim neden yok dememiş olur minik🙈

Yaa maşallahh😍 gerçekten çok duygulanıyorum böyle hikayelere🤗 Maşallah arkadaşına da ne kadar mutlu olmuşlardır 🌸 Allah herkese nasip etsin böylesi mutlulukları.❤
Tesekkur ederim zor gunlerdi ama sonu minik kizim oldu sukur, simdi sira oglumda insallah🥰 Allah senin de gönlüne göre versin insallah🙏🌸

Sizin Emel hanimda yasadiginiza benzer birseyi kizimda Umit hanimda yasadik biz, kizim ikiz gebelik olarak baslamisti kanamalarim oluyordu ve biri gelismedi sonradan, memnun olan da cok olunca Umit hanima gittik ben 7.haftadayken önümüz bayramdi anneme gidebilir miyim demistim mesafe vardi biraz, tam odadan cikarken dan diye "canimm bicak sirtinda bu bebek plesanta ayrilmak üzere, herr an kalbi durabilir" dedi gulumseyerek:) hayatimin şokuydu. Ve tam 11.güne randevu verdi bize:)
Tamam deyip ciktik ve hemen Ahmet hocaya geldik tek tek gösterdi ultrasonda herseyi ve hicbirseyi yok bu bebeğin git evine hayatina devam et dedi bana:) Ve hic sorun yasamadim şukür. ne denir ki😊

Evet insallah yapabilirim kizimla ayni suslemeyi de sormaz oglum🤭🌸

Bu arada odaya çıktık 2 koltuk bı dolap var normalde 2 si aynı anda gelse bı refakatçi veriyorlarmia şuan alt açma giydirme beslenme hepsini benim yapmam bekleniyor da yapamam dedim biraz pimprikliligim var birazdan çok bı de aşağı süt sağmaya İncem yanlız kalıp ağlar falan.neyse ikna ettim görümcemin gelmesini kabul ettiler o ve eşim şimdi yolda

Bu arada bu sıpa 2025 doğmus da ödem atmış kuvozde ağlayınca açtım elini tuttum Mis cennet kokusu burnumun direğini sızlatti minik parmakları ile elimi tuttu okşaya okşaya uyuttum ❣️ bende gitmem aşağı ünitede kalırim cuma da inşallah annem yetişir onla idare ederiz
Nasıl bir kokudur ooo 😍 Bizi de duygulandırdın canım eline de dokunmuşsun ne kadar güzel

Tesekkur ederim zor gunlerdi ama sonu minik kizim oldu sukur, simdi sira oglumda insallah🥰 Allah senin de gönlüne göre versin insallah🙏🌸
Amiin, çok şükür canım inşallah oğlunuda sağlıkla kucağına alırsın 😍
Sizin Emel hanimda yasadiginiza benzer birseyi kizimda Umit hanimda yasadik biz, kizim ikiz gebelik olarak baslamisti kanamalarim oluyordu ve biri gelismedi sonradan, memnun olan da cok olunca Umit hanima gittik ben 7.haftadayken önümüz bayramdi anneme gidebilir miyim demistim mesafe vardi biraz, tam odadan cikarken dan diye "canimm bicak sirtinda bu bebek plesanta ayrilmak üzere, herr an kalbi durabilir" dedi gulumseyerek:) hayatimin şokuydu. Ve tam 11.güne randevu verdi bize:)
Tamam deyip ciktik ve hemen Ahmet hocaya geldik tek tek gösterdi ultrasonda herseyi ve hicbirseyi yok bu bebeğin git evine hayatina devam et dedi bana:) Ve hic sorun yasamadim şukür. ne denir ki😊
Çok şaşırdım şuan ya inanamıyorum 😮 Ne kadar korkmuşsunuzdur Allahım. Bak düştü gözümden şimdi aslında yeğenlerimin doktoruydu ordan tanıyordum ben de çok severdim ama böyle demesi nebileyim.. Bir de gülümseyerek.😡 Bazı insanlar empati ve düşünce yoksunu bir laf ediyorlar ama nereye gidiyor ne etki yapıyor bilmiyorlar. Sağlıkla devam etmiş gebeliğin şükür ki Ahmet beyle sıkıntısız devam etmişsiniz.❤
Evet insallah yapabilirim kizimla ayni suslemeyi de sormaz oglum🤭🌸
İnşallahhh😍

Bugün öğle.saatinde elektrik.kesildi yarim saat önce geldi kizlar donduk resmen.battaniye altinda bekledik.sarjim bitti bitecekti sizi de takip.edemedim

Bu arada odaya çıktık 2 koltuk bı dolap var normalde 2 si aynı anda gelse bı refakatçi veriyorlarmia şuan alt açma giydirme beslenme hepsini benim yapmam bekleniyor da yapamam dedim biraz pimprikliligim var birazdan çok bı de aşağı süt sağmaya İncem yanlız kalıp ağlar falan.neyse ikna ettim görümcemin gelmesini kabul ettiler o ve eşim şimdi yolda

Bu arada bu sıpa 2025 doğmus da ödem atmış kuvozde ağlayınca açtım elini tuttum Mis cennet kokusu burnumun direğini sızlatti minik parmakları ile elimi tuttu okşaya okşaya uyuttum ❣️ bende gitmem aşağı ünitede kalırim cuma da inşallah annem yetişir onla idare ederiz
Nasil.duygulandim anlatamam yavrummmm az kaldi kavuşacaklar anne kokusuna annesi de onlarin kokusuna.

O zaman ben pazartesi başlayım kızlar
Ben şuan 35. Haftamdayım doktoruma geçen hafta sordum egzersizlere başlayabilir miyim diye, başlayabilirsin sıkıntı yok dedi. Hamileliğimin başından beri beni özgür bıraktı. İlk aylarda dalgalı denize girip yüzdüm, dağa tepeye çıkıp gezdim, 5 aylıkken dağlarda mantar toplama vs bahanesiyle yürüyüş, tırmanış yaptım 🙈 çok yürüdüm. Sonra dinlenmeye aldım kendimi ama ev işleri vs yaparken çok yoruluyorum ve bıkkınlık geldi her şeyi saldım. Genel temizlik yapmam lazım. Perdeler, camlar, mutfak dolapları vs. beni bekliyor 😭 sanırım sonlara doğru egzersiz bahanesiyle de onları bir anda aradan çıkaracağım gibi. Şimdi arada plates topuna oturup sağa sola öne arkaya hareketler yapıp zıplıyorum 😂😂😂

Bendende hic gelmedi hatta aynı şeyi düşündüm neyse ki arkadaşlar yazmis ilgisi yokmuş cok şükür 😊
Benden kendiliğinden değil ama göğüs ucumu sıkınca geliyor, o kahverengi kısma masaj yapıp biraz sıkınca kolostrum çıkıyor bazrn sarımsı bazrn su gibi bazrn beyaz.

X