2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba, ancak yazabiliyorum, kontrol sonrası misafirim vardı annemler var diye. Yasak başlamadan gittiler.
Kontrolümüz iyiydi, perşembe covid testi vericem, cuma sabah 8 buçukta hastaneye yatış yapicaz. Persembe gece 12 den sonra yemek içmek yasak. Yarın son oksapar i yapicaz.
Bizde durumlar böyle.
Canım ,bu cuma değil mi hayırlısıyla inşallah . Bende oksapar kullanıyorum . Hala ne zaman bırakacağım belli değil. Demekki 2 gün önce bırakmak yeterli . Çok kafama takılıyordu

Kızlar merhaba, ancak yazabiliyorum, kontrol sonrası misafirim vardı annemler var diye. Yasak başlamadan gittiler.
Kontrolümüz iyiydi, perşembe covid testi vericem, cuma sabah 8 buçukta hastaneye yatış yapicaz. Persembe gece 12 den sonra yemek içmek yasak. Yarın son oksapar i yapicaz.
Bizde durumlar böyle.
Ay bu hafta kaç tane bebis geliyo çok heycanlı sende sağlıkla al kucağına insallah😍
P paperclips
Evet galiba benle beraber yatiyodu oda akşam gelmişti benim gibi öğlen ayrıntılı ultrasona girdik doktor sezeryana kadar verdi

Geçmiş olsun benimde plasenta previa tanım var 🥺 ancak bana vmciger geliştirici iğne yapılmadı kan kaybı, anne ölümü, bebek ölümü, rahmin alınması risklerinden banada bahsedildi hem de yüzüme yüzüme 🙄
yedek kan bulma konusunu neden size bıraktılar anlamadım. benim baştan beri gittiğim doktor bizi direkt eğitim araştırma hastanesine yönlendirdiler kan stoğu açısından burası yetersiz kalıyor dedi.
Eğitim araştırma hastanesinde ise her gittiğimde farklı doktor oluyor kimisi plasenta previa yi çok riskli vs buluyor kimisi direkt sezeryan olacak zaten vs diye doğal karşılıyor. Kanama filan olmadığı sürece hiç sıkıntı stres yapmayın bence eğer mümkünse siz de üniversite hastanesine gidebilirsiniz ordan fikir alabilirsiniz belki kalbiniz mutmain olur 😌
Size de cok gecmis olsun. Doktoruma güveniyorum başka da çarem yok zaten. Araştırma hastanesinde ki doktorum da kendi dr um. Yapsın dedi. Iki hekim girecek ameliyata. Kan önceden istenecek zaten dediler. Değiş tokuş gibi bisey olacakmış. Vallahi bilmiyorum kafam bir dolu ki 😔

Bizde durumlar böyle.
Hadii hayırlısııııı🙈

Canım ,bu cuma değil mi hayırlısıyla inşallah . Bende oksapar kullanıyorum . Hala ne zaman bırakacağım belli değil. Demekki 2 gün önce bırakmak yeterli . Çok kafama takılıyordu
Evet bu cuma ayın 19 unda. Bizde unuttuk oksapari sormayı. Aradım eve gelince, önemli sonuçta 😀

İyi ki canım Allah tan görümcen KV ve annemden bile çok cesur bı de onun dsa gorumcesi burda ikiz doğurmus refakatçi kalmış onların yanında beslemeyi ailt açmayı çok soğukkanlılıkla yapıyor beni aşağı gönderdi dinlen diye o yukarıda sağ olsun halası 😇
Hayırlı olsun canım, Allah analı babalı büyütsün. İkiz miydi seninkiler?

Bende burda bekliyiimmm
1 ay önce arkadaş doğum yaptı, akşam sancısı tutup acile gitti gittiği an 10 cm açılması varmış hemen doğuma almışlar, doğum sonrası test oldu ve test sonuxu çıkana kadar hastanede kaldı. Normal doğum yaptı, nornalde 1 gece kalması gerekirken o 2 gece kalmış oldu.

Bizde durumlar böyle.
Cok sukur canım saglıkla kavuşun insallah

Size de cok gecmis olsun. Doktoruma güveniyorum başka da çarem yok zaten. Araştırma hastanesinde ki doktorum da kendi dr um. Yapsın dedi. Iki hekim girecek ameliyata. Kan önceden istenecek zaten dediler. Değiş tokuş gibi bisey olacakmış. Vallahi bilmiyorum kafam bir dolu ki 😔
Ameliyata kimin gireceğinin belli olması bile güzel bişey 😌 benim o net değil o gün hastanede kim olursa o girecek bakalım

1 ay önce arkadaş doğum yaptı, akşam sancısı tutup acile gitti gittiği an 10 cm açılması varmış hemen doğuma almışlar, doğum sonrası test oldu ve test sonuxu çıkana kadar hastanede kaldı. Normal doğum yaptı, nornalde 1 gece kalması gerekirken o 2 gece kalmış oldu.
Refakatçiyede yapılıyormuş heralde annem benim doktoruma opresyon yaptırdı kandan yapmışlar testi sonucu çok sürmemiş heralde sıkıntı olmaz ama insan yinede acaba falan diyo 🙈

Amiin, çok şükür canım inşallah oğlunuda sağlıkla kucağına alırsın 😍

Çok şaşırdım şuan ya inanamıyorum 😮 Ne kadar korkmuşsunuzdur Allahım. Bak düştü gözümden şimdi aslında yeğenlerimin doktoruydu ordan tanıyordum ben de çok severdim ama böyle demesi nebileyim.. Bir de gülümseyerek.😡 Bazı insanlar empati ve düşünce yoksunu bir laf ediyorlar ama nereye gidiyor ne etki yapıyor bilmiyorlar. Sağlıkla devam etmiş gebeliğin şükür ki Ahmet beyle sıkıntısız devam etmişsiniz.❤

İnşallahhh😍
Hic sorma canim ciktik ama esimle tek kelime edecek gücü bulamamistik.. Oysaki cogu kisi memnun ondan ben de arastirip gitmistim ama bize kötü gününe mi denk geldi nedir, oyle olsaydi bile o sekilde soylenmezdi😑
Cok sukurki saglikla geldi kizim🥰 darisi simdi hepimizin basina insallah🌸

Refakatçiyede yapılıyormuş heralde annem benim doktoruma opresyon yaptırdı kandan yapmışlar testi sonucu çok sürmemiş heralde sıkıntı olmaz ama insan yinede acaba falan diyo 🙈
Onu bilmiyorum. Bakalım nasıl olacak, ben de o arkadaşın doğum yaptığı hastanede doğuracağım 250 tl almışlar covid testi için.

Sağol canım cevabın için sona yaklasikca insanın aklına gelmedik kalmıyor sanirim🙈

Benden kendiliğinden değil ama göğüs ucumu sıkınca geliyor, o kahverengi kısma masaj yapıp biraz sıkınca kolostrum çıkıyor bazrn sarımsı bazrn su gibi bazrn beyaz.
Ay ben hic oynamadım 😄😄 Doğum sonrası için bir kıstas değilmiş ya o yüzden problem değil bebeğim doğduğunda gelsin yeter.

X