2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

@KurkmantoluS serocum simdi ciktim cati muayenesinden hic ama hiç acımadı hatta bitti mi bu kadar mi dedim ki ilk defa hayatımda alttan muayene oldum. Bu arada uygunmus normal doguma dedi bebek kanalda ama baskı yokmuş henüz. Bence koşarak çatı muayenesine gidebilirsin 😂😂😊
Ooh çok sevindim canım. Normal doğuma da uygunmuşsun, gözün aydın 🙏🏻 artık denizi bekleme zamanı, ne zaman gelmek isterse sağlıkla gelsin annesine babasına 🥰🥰🥰
Ben sanırım eşim gelsin acile gidicem ağrıdan duramıyorum artık 😣
Şimdi nasılsın canım, gittiniz mi hastaneye?
Kızlar merhaba, ancak yazabiliyorum, kontrol sonrası misafirim vardı annemler var diye. Yasak başlamadan gittiler.
Kontrolümüz iyiydi, perşembe covid testi vericem, cuma sabah 8 buçukta hastaneye yatış yapicaz. Persembe gece 12 den sonra yemek içmek yasak. Yarın son oksapar i yapicaz.
Bizde durumlar böyle.
Hayırlısı olsun canım, allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, hayırlı doğumlar şimdiden 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Kizlar ben dogum yaptim 🌸 cok sukur iyiyiz ayrintili yazicam size 😘
Aaa çok şaşırdım 🥰 hayırlısı olsun canım benim. Herşey yolundadır inşallah 🙏🏻 allah analı babalı büyütsün 🙏🏻🙏🏻 iyi olduğunda bize detaylı yaz nasılsınız?

Masalim01 Masalim01 Yaaa hayırlı olsunn gözünüz aydın 😍❤❤ Çok şükür kavuştun demek iyi olmanıza çok sevindim çok ❤ Müsait olduğunda bekliyoruz o halde haberdar etmeni😍

Ah canım keşke üzmeseler bizi ama oluyo işte 😔 iyimisin şimdi
Uyumuşum canım normalde hiçte saat 8 civarlarında uyuyabilen biri değilimdir. Yeni uyandım sayılır daha iyi hissediyorum kendimi teşekkür ederim sorduğun için.❤
Kızlar merhaba, ancak yazabiliyorum, kontrol sonrası misafirim vardı annemler var diye. Yasak başlamadan gittiler.
Kontrolümüz iyiydi, perşembe covid testi vericem, cuma sabah 8 buçukta hastaneye yatış yapicaz. Persembe gece 12 den sonra yemek içmek yasak. Yarın son oksapar i yapicaz.
Bizde durumlar böyle.
Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla gelsin kavuşmaya çok az kaldı sizler böyle gün saydıkça ben de çok heyecanlanıyorum 🙈
Hic sorma canim ciktik ama esimle tek kelime edecek gücü bulamamistik.. Oysaki cogu kisi memnun ondan ben de arastirip gitmistim ama bize kötü gününe mi denk geldi nedir, oyle olsaydi bile o sekilde soylenmezdi😑
Cok sukurki saglikla geldi kizim🥰 darisi simdi hepimizin basina insallah🌸
Çok şükür canım, amiin😍 Tahmin edebiliyorum o hissi.😕 Keşke böyle tatsız olaylar olmasa ama oluyor işte.. Bundan sonra Allah iyilerle karşılaştırsın hep inşallah ❤

Kızlar normal doğum da covid testini nasıl ayarlıyorlar acaba sancıyla gittiğimizde sonuç çıkana kadar evde mi bekletiyorlar hastane de mi
Kandan yapıyorlarmış testi, çabuk çıkıyor dedi benim doktorum o sürede hastanede duruyorsun yine de

Masalim01 Masalim01 Hayırlı olsun☺️☺️ Çok direndin bekledin, üçünüz de iyisinizdir inş💛

Ayy iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim kizlar 😘 bugun sancim oyle arttiki doktor saat 4e dogru acil aldi doguma. Sukur kuzularim yanimda teyzeleri iyiler ben de iyiyim. Korkmayin sezaryen dogumdan da aciklik muayenesinden de hepsi anlik olup bitiyor geciyor 😘
Ayy canım gözünaydın 😍 çok şükür iyiymiş kuzuların da maşallah sizleri gördükçe heyecanlanıyoruz 😍

X