2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hadi hayırlısıyla gelsin canım sen daha kilolu doğsun istiyordun diye hatırlıyorum ama bence kilosu gayet iyi doğana kadar alır biraz daha

Ben de aynı durumdayım. Yemek yerken obez oldum ben diye ağladım geçen

Geçenlerde öyle oldu işte dönmüş cidden ama yine yanlış yöne
Benim geçen gün dönmeye çalıştı doğuruyorum sandım hastaneye gittimdönse hissedersin bence de canım
Grçmiş olsun canım onlarda can onlarda evlat.Benimde köpeğim var evladım gibi.inşallah kısa zaman da iyileşir minnoş

Masalim01 Canım gözün aydınnn

Açılman varsa 1 martı nasıl bekletiyo baktı.mi alttan
Haftaya istediğiniz gun alırız dedi salı gününü isticez bakalım gelişimi tamamlandı zaten sukur 3350 kilosu + - 500 olabilir dedi salı 39+2 olcaz insallah
Gayet iyi bence sağlıkla al kucagina

Sağol canım Gerçekten evlat onlarda. Yaşamayan anlamaz. Dün geceden beri doğru düzgün uyuyamadım üzüntüden. Bizden başka kimsecikleri yok. Yaşımızda var bizim iyileşir döner evimize inşallah

Haftaya istediğiniz gun alırız dedi salı gününü isticez bakalım gelişimi tamamlandı zaten sukur 3350 kilosu + - 500 olabilir dedi salı 39+2 olcaz insallah
maşallah canım gelişimini tamamlamış , gayet güzel. Hayırlısıyla gelsin artık minnoş

Hadi gözün aydın Nst nasıl? sancı çıktı mı canım? Kilosu gayet iyi. 1marta kadar alır biraz daha. Benimkide çok aşağı indi, kafası kanalda. Ama sancı çıkmıyor diye 9una verdi tarihi.

Kizlar 4.nste cekiliyor kalp atimlari 180 lerde doktor begenmedi meyve suyu fln ic tekrr gir dedi smdi tekrr geldm nstye hemsirede diyo cok heycanliydi

Hadi gözün aydın Nst nasıl? sancı çıktı mı canım? Kilosu gayet iyi. 1marta kadar alır biraz daha. Benimkide çok aşağı indi, kafası kanalda. Ama sancı çıkmıyor diye 9una verdi tarihi.
Sagol canim benimkide oyle snci yok kemik agrilarm var sadecd kalp atislari cok yuksek begenmedi 4. Cekiliyor suan

Doktorumu dınlerdım cnmm
Acılman oldugunu nasıl anladı onu anlamadım.. Kılosu da gayet iyiymıs masallah

Lohusa şerbeti hazırlayacak mısınız ? Sizce Soğuk mu Sıcak mı servis edilmeli ve nasıl bir bardakta servis edilmeli

Lohusa şerbeti hazırlayacak mısınız ? Sizce Soğuk mu Sıcak mı servis edilmeli ve nasıl bir bardakta servis edilmeli
Çok şekerli olduğu için bitirilmesi zor oluyor canım. Küçük bardaklarda vermen daha iyi olur bence. Dolaba koyarsın günlük belli bir miktarını çıkarıp masanın üstüne koyarsın ılır.. Dışarıda bozulabilir

Kızlar çok uzun zamandır burnum tıkalı sürekli ağızdan nefes alıyorum, ben çok fark etmemiştim ama eşim sürekli nefes nefese olduğumu söyledi, hatta annem eşimi aramış, benim telefonda konuşurken hep nefes nefese olduğumu söylemiş, bir sorun mu var diye sormuş.

Sizin de öyle mi yoksa ben covid geçirmiştim o zamandan bi hasar mı kaldı acaba ciğerlerimde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…