2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sero bizi bi silkeledi😂 2 kişiyiz ev nasıl bu kadar dağılıyor kafam almıyor bunun burada ne işi var yaaa diye diye iş yapıyorum şuan 😂
Bizim çocuk var bahanem bu😂😂
Aaa aman Allahım hadi inşallah saglıcakla al kucagına kızını 😘

Kız İlknur dün sen demiştin sanırım sero ya yarın doğurdum yazma gibisinden anaam içine mi doğdu ne 🤣🤣
Aynen demistim dün 😂😂 hadi Hayirlisi olsun

Dediğin gibi canım. Seninle nerdeyse birebir aynı gibi. Benimde 10 gün geriden geliyor. Doktorum minyon olacak heralde dedi. Bakalım nasıl olacak. Nazar değdirdim çocuğuma yaa iyi kilo alıyor boyu da uzun olacak heralde dedim çocuk yerinde saymaya başladı 😂🙈
Aynen canım hiç takılma bebişin geriden gelişine sağlık olsun minyon olsun önemli değil.😍 Benimki ilk kontrolde bile geriydi hiç gününde veya önde olmadı😄 hayırlısı olsun🤗
Selam kızlar bugün kontrolümüz vardı 37+1 olduk bu hafta kilo almamış tosun paşa 😁 3030 gr olmuş. Nts de sancı çıktı ama düzenli olduğu için sıkıntı yokmuş
Spinal anestezi ile ayın 1inde doğacak inşallah 💞💞🧿
Düzensiz demek istedin sanırım kuzucum tarihte belli olmuş benim de bi belli olsaydı çok heyecanlandım ya maşallah size 🤗😍

Aha buldum malum mesajları 😂😂İlknur söyle bacım ben ne zaman doğuracağım 😂

Seronun kendisi "bence yarın doğuracağım" dedi diye kalmış aklımda meğer sen demişsin 😂
Ahahah usenmedin ona mı baktin😂😂 dur doğum tarihine bakiyim senin kide haftaya çarşamba diyomusum oluyomus bide😂😂

Sen de sezaryen le falan öne çekme bari 🤣🤣
Ahahahah bakalım doktora gidince ne diyecek bende tırsıyorum ne yalan söyleyim baksana belli olmuyo bu işler 🤣🤣 dün de kuaföre gittim ilk defa özel bölgeyi aldırdım 🤣🤣 göbekten göremeyince utanmayı falan evde bıraktım 🙈 doğum falan der ne me lazım dedim

Şuan zayıf da bebeklik fotoğrafları var manşallah puf böreği 🤣🤣 1.90 da boyu var küçük diye üzülen üzülmesin 🤣🤣
Görümcem 2800 doğmuş ama doğum sonrası bir tombiklesmis ki 😂 şuan zayıf bir yapısı var ama bebeklik fotoğraflarını görsen hiç bu 2800 doğmuş demezsin😊
Bizim çocuk var bahanem bu😂😂

Aynen demistim dün 😂😂 hadi Hayirlisi olsun
Bizim bahanemiz de yok😂🙈
Hayırlısı olsun inşallah 🙏

Kızlar ben kontrolden geliyorm bebegin durumu iyi dedi ama nst biraz farklı iyi çıkmadı git eve bidaha gel dediler suan kızm 2.600 kilo 47 santim olması lazm iyi dedi burun kanamalarm sordm olablr bazı gebelerde dedi

Ahahah usenmedin ona mı baktin😂😂 dur doğum tarihine bakiyim senin kide haftaya çarşamba diyomusum oluyomus bide😂😂
Baktım valla 😂😂 Ay bir de tutuyormuş bak sen o zaman gör topiğin halini. Beni heyecanlandırdın 😂 gidiyorum ben ev işlerine yumulacağım telefonu bırakmam lazım 😄 pazartesi kontrolüm var çarşambaya gün verirse şaşmam🙈

Görümcem 2800 doğmuş ama doğum sonrası bir tombiklesmis ki 😂 şuan zayıf bir yapısı var ama bebeklik fotoğraflarını görsen hiç bu 2800 doğmuş demezsin😊

Bizim bahanemiz de yok😂🙈
Hayırlısı olsun inşallah 🙏
Aynen aynen sağlıklı olsun pıtırcıklar yeterki gerisi hiç mühim değil ❤️

Ahahahah bakalım doktora gidince ne diyecek bende tırsıyorum ne yalan söyleyim baksana belli olmuyo bu işler 🤣🤣 dün de kuaföre gittim ilk defa özel bölgeyi aldırdım 🤣🤣 göbekten göremeyince utanmayı falan evde bıraktım 🙈 doğum falan der ne me lazım dedim
Hahaha ben de karar veremedim ya özel bölgeye napcam. Üstün körü jiletle alıyordum hamile kaldıktan sonra. Şimdi kararsızım bende ani doğuma falan girsem heralde eşimden yardım alırım.

Baktım valla 😂😂 Ay bir de tutuyormuş bak sen o zaman gör topiğin hali. Beni heyecanlandırdın 😂 gidiyorum ben ev işlerine yumulacağım telefonu bırakmam lazım 😄 pazartesi kontrolüm var çarşambaya gün verirse şaşmam🙈
Hahaha kız çıkarsa bana sormayın ha öyle bi tahminde bulundum😂😂 benide biriniz tahmin edin doktor tarih vermeden doğar mi😂😂

Kızlar hep soruyorum unutuyorum boyunu usg görüntüsünde neyle neyi topluyoduk :) kaç cm olduğunu demedi hesaplim dedim unutmuşum

Ben de dün doğum yaptım arkadaşlar. Kızım yanımda ☺️ Dün kontrole gidince bebek kanala girmişti suyu da biraz gelmeye başlamıştı, doktor yatış verdi sonra zaten sancılar da artmaya başladı, 8 gibi sancılar çok sıklaşmıştı akşam 9.30 da doğdu minişim☺️ çok şükür ikimiz de iyiyiz, herkese hayırlı doğumlar dilerim🙌🏻

Ben de dün doğum yaptım arkadaşlar. Kızım yanımda ☺️ Dün kontrole gidince bebek kanala girmişti suyu da biraz gelmeye başlamıştı, doktor yatış verdi sonra zaten sancılar da artmaya başladı, 8 gibi sancılar çok sıklaşmıştı akşam 9.30 da doğdu minişim☺️ çok şükür ikimiz de iyiyiz, herkese hayırlı doğumlar dilerim🙌🏻
Allah analı babalı büyütsün inşallah 🥰

KurkmantoluS KurkmantoluS güzel haberlerinizi bekliyoruz ❤️

Bu arada suyunuzun azaldığını anlamış mıydınız? Bebeğin hareketlerinde filan yavaşlama oldu mu hiç?

Hay maşAllah. Normal doğum ilk bebeğimiz sanırım. Rabbim uzun ömürler versin. Güzel gğnler görsün güle güle büyütün♥️

X