2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de dün doğum yaptım arkadaşlar. Kızım yanımda ☺️ Dün kontrole gidince bebek kanala girmişti suyu da biraz gelmeye başlamıştı, doktor yatış verdi sonra zaten sancılar da artmaya başladı, 8 gibi sancılar çok sıklaşmıştı akşam 9.30 da doğdu minişim☺️ çok şükür ikimiz de iyiyiz, herkese hayırlı doğumlar dilerim🙌🏻
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah😍❤ Kontrole giden doğurup geliyor 🙈

Ben de dün doğum yaptım arkadaşlar. Kızım yanımda ☺️ Dün kontrole gidince bebek kanala girmişti suyu da biraz gelmeye başlamıştı, doktor yatış verdi sonra zaten sancılar da artmaya başladı, 8 gibi sancılar çok sıklaşmıştı akşam 9.30 da doğdu minişim☺️ çok şükür ikimiz de iyiyiz, herkese hayırlı doğumlar dilerim🙌🏻
Hayırlı olsun Allah analı babalı saglıcakla büyütmek nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲

Allah analı babalı büyütsün inşallah 🥰

KurkmantoluS KurkmantoluS güzel haberlerinizi bekliyoruz ❤️

Bu arada suyunuzun azaldığını anlamış mıydınız? Bebeğin hareketlerinde filan yavaşlama oldu mu hiç?
Çarşamba akşam 3-4 defa çamaşırım ıslanmıştı şeffaf akıntıydı. Sabah doktora gidince azalmış ama yine de var suyu duracak olsa 10 gün bile yeter gibi duruyor dedi. Sonra muayenede açıklı falan da görünce hızlandı sonrası da. Hareketlerinde bir farklılık yoktu benimkinin
Hay maşAllah. Normal doğum ilk bebeğimiz sanırım. Rabbim uzun ömürler versin. Güzel gğnler görsün güle güle büyütün♥️
Çok teşekkürler☺️ 2. bebeğim doğdu, bir de oğlum var 5,5 yaşında
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah😍❤ Kontrole giden doğurup geliyor 🙈
amin amin darısı başınıza☺️

Gözün aydın olsun canimmm darısı bize inşallah 🤗🤗

Mesaj ve alıntılara bakamadım. ☺️
muayene diye geldik sezaryene karar verdik suyu bitmiş yavrumun 😬😬 bekliyorum kızlar kan falan alındı dua edin😘😘
Hadi bakalım başkanımız da doğuruyor artık topikçe doğurabilirizz 😍 canım sağlıkla doğsun inşallah güzel haberlerini bekliyoruz ❤

Canımm gözünaydın maşallah ne güzel doğum olmuş darısı başımıza hosgelmis bebeğin 😍

Allah analı babalı büyütsün canim.pirt port geliyor bizim yavrular

Ahahahah bakalım doktora gidince ne diyecek bende tırsıyorum ne yalan söyleyim baksana belli olmuyo bu işler 🤣🤣 dün de kuaföre gittim ilk defa özel bölgeyi aldırdım 🤣🤣 göbekten göremeyince utanmayı falan evde bıraktım 🙈 doğum falan der ne me lazım dedim
P.tesi de ben gideceğim canim salı.kontrol var tarih verir belki hazırlıklı gideyim kontrole ne olur ne.olmaz :-) :KK23:doktorun karşısına pis.piscikamyalim

Doğum yapan canlarım. Hastaneye göğüs pompası götürdünüz mü ? işinize yaradı mı😅

Canımcim benim evde vardı ama hastanede sağma odası olduğu ve hala kalıyor olduğumuz için getirmedim ama hemen süt gelmezse ki çoğunluk anında gelmiyor uyarılmasi açısından sağmak faydalı

Görümcem 2800 doğmuş ama doğum sonrası bir tombiklesmis ki 😂 şuan zayıf bir yapısı var ama bebeklik fotoğraflarını görsen hiç bu 2800 doğmuş demezsin😊

Bizim bahanemiz de yok😂🙈
Hayırlısı olsun inşallah 🙏
Eşimde öyle doğumdan aylar sonra çekilmiş bir fotoğrafı var, yusyuvarlak olmuş bi tombullaşmış böyle.

Falcı bacıya çıkar valla adın 😂😂
Benim tahminlerim genelde tutmaz ama gününden önce doğmaya kalkmaz gibi geliyor 🙈😂
Benim tahminlerim genelde çıkar hislerim kuvvetlidir ama bilmiyorum 2 cocugumuda rüyamda cinsiyetini görmüştüm mesela ruyalarimda çıkar çoğu zaman ama bilemiyorum çıkacak mı sizinkiler 😂
Gözün aydın kuzum sağlıkla büyüt inşallah ❤

Eşimde öyle doğumdan aylar sonra çekilmiş bir fotoğrafı var, yusyuvarlak olmuş bi tombullaşmış böyle.
O yüzden doğum kilosuna takılmaya gerek yok.😍🤗
Benim tahminlerim genelde çıkar hislerim kuvvetlidir ama bilmiyorum 2 cocugumuda rüyamda cinsiyetini görmüştüm mesela ruyalarimda çıkar çoğu zaman ama bilemiyorum çıkacak mı sizinkiler 😂

Gözün aydın kuzum sağlıkla büyüt inşallah ❤
Rüyalarımdan çıkanlar olur ama tahminlerim tutmaz.😂 Kızımı ben de rüyamda görmüştüm çok güzel gerçek gibi bir rüyaydı.💜
Pazartesi belli olacak herşey ben de meraklandim😂😂

Canim ya çok tebrik ederim gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏🙏

X