2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Zaten üşüyosun ameliyathaneden çıkarken ben üşüyorum demistim dolabin içinden battaniye cikarip örttüler sıcaciktı 😂
Ya ben transfer olurken doktor biraz gecikmişti düşün çataldasın çırçıplak ameliyathaneler zaten soğuk malum. Alttan alttan yemiştim bir güzel soğuğu. Odaya dönünce klimayı kapatmıştık oda da soğuk diye doktor vizit yaparken geldi aa burası ısınmış yanarsınız sıcaktan diye klimayı geri açmıştı bitmedi soğukla sınavım😂😂 Ben çok üşüyen bir tipim normalde de. Sadece ilk defa bu kış üşümedim yazlıkları üzerimden atamadım. Regl olmayınca ateş basıyor sanırım 😄

Ben de bugün internete baktım bulamadım hiç erken başlamakla alakalı bi yazı. İşe yararmıki kızlar başlayayım ben de rezene içmeye şurda pek bişey kalmadı doğumaa:anneadayı:

Az kaldı yaa çok az 🙄

Benim durum ortaya karışık şuan bakalım bekleyip göreceğiz yüksek ihtimal sezaryen olacak 😅

Ayy ağırlaşmazmısın yaa biz bi tanede böyleysek Allah yardımcın olsunn canım 🤗

Çok heyecanlııı yaa gün verir muhtemelen sana da. Bana 1 martta gel dedi ama o günmü alır yoksa yarın gel filan mı der hiç bilmiyorum sormadım da heyecandan 🤔🤔😅

Adaçayı çok riskli bence kızlar 😅 ben adetim gecikince içiyordum hemen geliyordu. Rahim kaslarını gevşetici etkisi var baris bi şekilde dikkatli olunn 😅
Sağ ol kuzum hepimizin rabbim yardımcısı olsun sağlıcakla kavuşalım inşallah

Ay üşürüm ben orda giyineydim😜😂 anladım kuzucum o zaman odada giyineceğim.🤔

Hadi ya 😂 hiç sevmiyorum şu ameliyat önlükleri ile takılmayı 😂 sonrası çok dert degil de işlem öncesi k*çı başı açılıyor insanın 🙈
Ameliyat önlüğüyle ilgili hiç tecrübem yok kız 😅 ameliyathaneye nasıl gidicez üstümüze bişey almak gerekecekmi. Yoksa sedyeyle filanmı gidilir ayy 😂😂

Ya ben transfer olurken doktor biraz gecikmişti düşün çataldasın çırçıplak ameliyathaneler zaten soğuk malum. Alttan alttan yemiştim bir güzel soğuğu. Odaya dönünce klimayı kapatmıştık oda da soğuk diye doktor vizit yaparken geldi aa burası ısınmış yanarsınız sıcaktan diye klimayı geri açmıştı bitmedi soğukla sınavım😂😂 Ben çok üşüyen bir tipim normalde de. Sadece ilk defa bu kış üşümedim yazlıkları üzerimden atamadım. Regl olmayınca ateş basıyor sanırım 😄
Bende üşümem yaz kış evde tişört yatarken sort😂 hastane çantasına yelek koydum kendim için ama.kesin giymicem ardayı ocakta doğurdum hastanede kısa kolluyla gezdim

Ameliyat önlüğüyle ilgili hiç tecrübem yok kız 😅 ameliyathaneye nasıl gidicez üstümüze bişey almak gerekecekmi. Yoksa sedyeyle filanmı gidilir ayy 😂😂
Canım hiçbir iç çamaşırı üstünde olmuyor odada çıkırıyorsun ameliyat önlüğü veriyorlar giyiyorsun arkadan cırtlı oluyor sedye ile gitmiştim ben tabi salya sümük duygusal olarak 😂

Yürümeden önce odada değiştirmeyecekler mi acaba arkadan dekolteli mi yürüyeceğiz😂
Kızlar ameliyathaneye %99 sedye ile gideriz ben 3 kere o ortama girdim hiç yürümedim 😂😂

Ay çok karışık inşallah 2022 ye kalmazsın kız hiç bişey anlamadım 🤣
Hahahha bizde birşey anlamadık. Ben 2020 mart ayında polip ameliyatı olmuştum 3 ay sonra hamile kaldım. Ama temmuzun ilk haftası test yaptığımda negatif çıkmıştı testler birde kan tahlilimde negatiftş temmuzun ikinci haftasında tekrsr test yaptım adet olmayınca bu seferde silik çizgi çıktı, ardından tahlil yaptırdığımda da 170lerde bir değerde çıkmıştı. Doktorum daha yeni yeni oluşmaya başlamış geç döllenme olabilir demişti. Son adet tarihi ile uyumsuzluk var adete göre 7 mart doğum ultrasona göre ise 17 24 mart arası çıkıyor yani 10 14 gün fark ver demişlerdi. O yüzden karıştı herşey 😂😊 doktorum da her ihtimale karşı en başından beri ayda iki kere kontrol ediyor beni.

Bende üşümem yaz kış evde tişört yatarken sort😂 hastane çantasına yelek koydum kendim için ama.kesin giymicem ardayı ocakta doğurdum hastanede kısa kolluyla gezdim
Yaa ben aşırı üşürüm normalde😂😂 yazları mesela gündüz şort giyerim ama akşam üzerine doğru bacaklarım üşür hemen uzun giyerim 😂 kışın hayatımda ilk defa bu kış kısa kollu ile takıldım😂 sen böyle anlatınca bi içim titremedi değil

Ben de çok çok yürüdüm hatta hemşire tebrik ederim dedi ama onun sayesinde çok çabuk toparladım
Bol bol yürüyoruz o zaman yine😂😂 ay kvde bugün dedi.gorumcem çok Aciyo diye ağlamış sürekli doğumdan çıkınca ben öyle çok fazla aci hatırlamıyorum aglamadim da korktum ama ay valla kimsenin kötü biseyini duymak istemiyorum

Bol bol yürüyoruz o zaman yine😂😂 ay kvde bugün dedi.gorumcem çok Aciyo diye ağlamış sürekli doğumdan çıkınca ben öyle çok fazla aci hatırlamıyorum aglamadim da korktum ama ay valla kimsenin kötü biseyini duymak istemiyorum
Yürümeye korkarım dıye dusunuodum ama sızden duydukcaa yürücemm dedımmm 😂😅 koşma koşacam koridorlar da

Yaa ben aşırı üşürüm normalde😂😂 yazları mesela gündüz şort giyerim ama akşam üzerine doğru bacaklarım üşür hemen uzun giyerim 😂 kışın hayatımda ilk defa bu kış kısa kollu ile takıldım😂 sen böyle anlatınca bi içim titremedi değil
Hahaha😂😂 ay yok ben sıcağı sevmiyorum evde.gezerken kisin çoraplarımı arada bi çıkarır öyle giyerim daraliyorum

Benim de çok ağrım olmadı canım inşallah yine aynı olur

Yürümeye korkarım dıye dusunuodum ama sızden duydukcaa yürücemm dedımmm 😂😅 koşma koşacam koridorlar da
Yürümezsen atamazsın o uyuşukluk hissini üstünden ne kadar çok yurursen o kadar çabuk toparlarsin bebişim emzir yatır kalk yuru zaten yürürken acı olmuyo sadece yatıp kalkarken yatağa dönerken hapşırma gülme öksürme gibi şeylerde anlık bi acı oluyo o zamanlarda karnını tutarak öksür hapsir daha az aciyo

Gaz sancisiina iyi geliyor canim bebeğe de sütten geçsin gaz olmaması icin iciyorum
Canım süt de yapıyordu dimi rezene?
Çok üşümüştüm ben ya tştremiştim
Evet çok soğuk oluyormuş yaa
Yürümeden önce odada değiştirmeyecekler mi acaba arkadan dekolteli mi yürüyeceğiz😂
Ay bian öyle düşününce çok güldğm yaa 😂😂
Canım hiçbir iç çamaşırı üstünde olmuyor odada çıkırıyorsun ameliyat önlüğü veriyorlar giyiyorsun arkadan cırtlı oluyor sedye ile gitmiştim ben tabi salya sümük duygusal olarak 😂
Ayy duygusal olarak nasıl oluruz acaba şimdi bile ağlayacak gibi oluyorumm 😂
Kızlar ameliyathaneye %99 sedye ile gideriz ben 3 kere o ortama girdim hiç yürümedim 😂😂
Aman aman yürümek çok sakıncalı ve tehlikeli olabilir o önlüklee 😂😂😂 sedyeyle gitmek de ayrı bi korku ama 😅

X