2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bızde de bugun aynı muhabbet vardı yatıom olmuo oturuyom olmuo napıosun fln dedı dedım napım rahat edemıyorum artık :) otursam olmuo yatsam olmuo

Yaa yerım senı çıtırsın çıtırrrryyy :)

sezaryen de odada oluo ama normal dgmda dogumhanede gıydırıolar öyle gördum 😌

Hahah neden mart 😂😂🤣 Pişman mısın 😂🤣
O zaman yüksek ihtimalle odada giyineceğim demekki😄
Bende kollarimi hıc unutmuyorum bildiğin aşağı yukari firliyodu annem kapıdan beni öyle gördü doktor cagiriyo koşarak ama normalmis
Niye öyle oluyormuş
Zaten benim stresten bacsklarım tutmaz sedyeyle götürmezlerse sürüyerek götürmek zorunda kalabilirler😂
Hahaha kesinlikle katılıyorumm😂
Hahaha😂😂 ay yok ben sıcağı sevmiyorum evde.gezerken kisin çoraplarımı arada bi çıkarır öyle giyerim daraliyorum
Bak sıcağı da sevmem 😂😂 ben ilkbahar ve sonbahar insanıyım tam olarak 😍

Canım süt de yapıyordu dimi rezene?

Evet çok soğuk oluyormuş yaa

Ay bian öyle düşününce çok güldğm yaa 😂😂

Ayy duygusal olarak nasıl oluruz acaba şimdi bile ağlayacak gibi oluyorumm 😂

Aman aman yürümek çok sakıncalı ve tehlikeli olabilir o önlüklee 😂😂😂 sedyeyle gitmek de ayrı bi korku ama 😅
Kendini teslim ediyorsun ya artık o andan sonra hatlar kopuyor 😂😂

Annemin boynu tutulmuştu ameliyattan çıkınca. Kadın ameliyat acısını değil boyun acısından çekti. Soğuk ortamda ters bir şekilde kaldığından oldu 😅😅😅
Ben en iyisi odamda doğurayım o kdar soğuk madem😃 geçen bi kadın odasında doğurdu valla ama o normal doğumdu sezeryan olsa olmazdı herhalde oda da😅 benim çocukta ters normalde doğmaz şimdi

Ben en iyisi odamda doğurayım o kdar soğuk madem😃 geçen bi kadın odasında doğurdu valla ama o normal doğumdu sezeryan olsa olmazdı herhalde oda da😅 benim çocukta ters normalde doğmaz şimdi
Allah bilir hangisi hayırlısıysa o şekilde olsun canım. Şimdi genel anestezi olmayacağı için rahatsızlık durumunda doktora görevlilere söylenir. Boynum ağrıdı vs diye 🌝

Hepsi geçecek bebişim. Odaya gelince sıkı sıkı ısıtırlar. Sıcak su torbası koymak lazım. O baya iş görür🥰
Oo evet baya ısıtır o 😍 Ameliyathanede bebeği ısıtıcılı yerde bakım yapıyorlar ya ameliyat bitene kadar orada dursa beraber odaya çıksak olmuyor mu ki acaba ya🤔

Oo evet baya ısıtır o 😍 Ameliyathanede bebeği ısıtıcılı yerde bakım yapıyorlar ya ameliyat bitene kadar orada dursa beraber odaya çıksak olmuyor mu ki acaba ya🤔
Bilmiyorum hiçbir fikrim yok. En doğrusunu yapacaklardır. Biz çıkana kadar babası ile tanışmaya gidebilir ya. 🌝 Ordada bekleyenler olacak sonuçta yalnız olmayacak

Hurmayı yemezdim canim ama.38 den sonra yenilebilir heralde . Rezene nin zararı yoktur ssanirim.doktor bana bitki caylari önerdi sadece adaçayı kekik yesilcay içmiyorum.
38 den sonra günde 1 tane demi canım
Hatta nohut battaniyeyi de almayaxaktım da annem filan koy ne olur ne olmaz kaç gün kalacağın belli değil dedi ondan aldım. Kendime de 1 havlu aldım, izşn verirlerse eğer doğumdan sonra duşa girmek istiyorum, çok faydalıymış.
Bende havlu eklicem hem doğum öncesi hem sonrası için
Evet canım 3 saat uyudu yarım saat önce uyandı. Zabaha kadar burdayız artık 😰
bizimki de kaç gündür gündüz uyumuyordu 2-3 gndr uyuyor sabah 6 da araba oynayalım diye kalkıyor luli😀

Bak çok mantıklı konuştun yürü oraya gidelim😂ilk doğururuz 😂😂
Yok yok biz bırakmayız sizi ya da bırakmayın bizi🤣
Gaz sancisiina iyi geliyor canim bebeğe de sütten geçsin gaz olmaması icin iciyorum
Anladım canım bende süt için içmiştim ama uyku yapıyordu Bnde gaz için iyiymiş ana

X