2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay üşürüm ben orda giyineydim😜😂 anladım kuzucum o zaman odada giyineceğim.🤔

Hadi ya 😂 hiç sevmiyorum şu ameliyat önlükleri ile takılmayı 😂 sonrası çok dert degil de işlem öncesi k*çı başı açılıyor insanın 🙈
Sezeryan olunca o ameliyat önlüğüyle yürümüyorsun canım hemşire giydirip direk sedyeye yatırıyor. Üstünü de örtüyor. Hiç bi yerin açılmıyor. Ameliyathaneye öyle indiriyorlar.

Bilmiyorum hiçbir fikrim yok. En doğrusunu yapacaklardır. Biz çıkana kadar babası ile tanışmaya gidebilir ya. 🌝 Ordada bekleyenler olacak sonuçta yalnız olmayacak
Hatırlattın bak şimdi.. Bebek doğar doğmaz iki sevdiler bana öptürdüler giydirip çıkardılar. Ben yaklaşık 10-15 dakika sonra çıktım. Çıktığımda kapıda bir tek eşim kalmıştı gözler ağlamaktan kıpkırmızı diğerleri bebeğin peşinde gitmişti .. Gözümüz aydın çok güzel bir oğlumuz oldu aşkım demişti. Demiştim ki bu adam beni gerçekten seviyor.. 💕

Bilmiyorum hiçbir fikrim yok. En doğrusunu yapacaklardır. Biz çıkana kadar babası ile tanışmaya gidebilir ya. 🌝 Ordada bekleyenler olacak sonuçta yalnız olmayacak
Babası yanımda olsa keşke 😢 hiç ayrılasım yok ikisinden de 🙈 ah kavuşmaya ramak kaldı çok heyecanlıyım ya.❤ sağlıkla gelsin bütün bebisler inşallah 😍

Hatırlattın bak şimdi.. Bebek doğar doğmaz iki sevdiler bana öptürdüler giydirip çıkardılar. Ben yaklaşık 10-15 dakika sonra çıktım. Çıktığımda kapıda bir tek eşim kalmıştı gözler ağlamaktan kıpkırmızı diğerleri bebeğin peşinde gitmişti .. Gözümüz aydın çok güzel bir oğlumuz oldu aşkım demişti. Demiştim ki bu adam beni gerçekten seviyor.. 💕
Yazdıklarını okuyunca bence de seni çok seviyor luli 🙂

Sezeryan olunca o ameliyat önlüğüyle yürümüyorsun canım hemşire giydirip direk sedyeye yatırıyor. Üstünü de örtüyor. Hiç bi yerin açılmıyor. Ameliyathaneye öyle indiriyorlar.
Öyleyse iyi. Doğum hikayeleri falan paylaşıyorlar ya youtube da orada görmüştüm ameliyat önlüğü ile gezinen tipleri. Benim de ondan aklımda öyle kalmış 🙈 gezinmek istemem zaten o şekilde ya 😕

Ne güzel ya. Cidden hayat arkadaşı dediğin öyle olmalı. 🥰 Allah ağzımızın tadını daim eylesin. Çocuk tombalak musmutlu olalım herbirimiz🥰

Kızlar su gelince, nişan gelince direk hastaneye mi koşuyoruz evde beklenilecek durumlar değil demi bu ikisi
Tamamen okuduklarımdan yola çıkarak. Sancılar sıklaşınca gitmek gerekiyor. Su gelmesi daha bebeğin gelmesine vaktimiz olduğunu ama zamanın yaklaştığını gösteriyormuş.

Heycanını yerim ya. Ne tatlı kadınsın ♥️ Duygularını öyle güzel yansıtıyorsun ki🥰 Herşey hepimiz için çok ama çok güzel olsun inşAllah♥️♥️
Yaa:KK22: Amiin, teşekkür ederim güzel düşüncelerin için 😍❤ Burada hepimiz birbirimizin heyecanına ortak oluyoruz herkes ayrı bir tatlı telaş içinde geliyor bana 🤗

X