2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya yarın doğurursam ben de heyecan yaptım çok fazla

Anladımm normal bir durum demek o zaman
Ay dur yapma sakın öyle bişey
Yaaa çok romantikk
Amin amin bak bu mesajı yazarken topla şut çekti bana vurdu resmen bunlar hep çok sevgiden
Bu olmadı ama bak şimdi
Hadi ya benim doktor doğumhane 7/24 açık diye her kontrolde tekrarlıyor bu tekrarı beni heyecanlandırıyor
Dimi yaa her defasında hatırlatıyor saolsun
Ay benim eşimde yanıma gelip alnımdan öpmüştü herkes bebeğin başındayken çok sasirmistim ❤
Ne güzel yaa ben de çok merak ediyorum tepkileri nasıl olacak diyee beni kimsenin gözü görmüyormuş
Kizlar ben genel anestezi oldugumda narkoz oncesi ameliyathanede gogus altimdan dizlerime kdr baticon surmuslerdi, spinalde de okdr cok suruyolar mi
Neden o kadar sürdülerki canım çokmuş ya

Kızda kalça büyüyormuş öyle diyolar erkekte sadece göbekmis ne kadar doğru bilmem ama.kizim olmadığı için deneyimleyemedim
Ikiside erkek kalçada felan değişiklik yok aynı
Aa bende tam tersi oldu kizda gobek oglumda heryerim

Bana o kadar sürmediler kız. Sadece genital bölge ve üzerine sürdüler
Demekki bol buldular ozmn aman brdha istemem buz gbi

Bilmiyorm ki canm baya surmuslerdi ameliyathne buz gbi ne titremistim ay

Kizlar ,hastaneniz doğumda aile kabul ediyor mu?Benim hastanem sadece refakatçi kabul ediyor. Eşim dahi gelemeyecek yani, biraz moralim bozuldu bu duruma..

Al canım sen istedigini. Biz ne desek boş.

Ay dur yapma sakın öyle bişey
Yapmam inşallah pek güvenemiyorum kızıma bu konuda
Dimi yaa her defasında hatırlatıyor saolsun
Aynen öyle gidek görek şu doğumhaneyi artık hocam diyeceğim
Kizlar ,hastaneniz doğumda aile kabul ediyor mu?Benim hastanem sadece refakatçi kabul ediyor. Eşim dahi gelemeyecek yani, biraz moralim bozuldu bu duruma..
Minimum ziyaretçiyi kabul ediyorlarmış canım. Annem refakatçi kalacak eşimde geceye kadar gidip gelebilecekmiş

Eşin refakatçi sayılamıyormu canım. Kadın mı istiyorlar? Şuam genel olarak sadece 1 kişiye izin veriliyor pandemi sebebiyle sanırım.
Bende ikisi de büyüdü benimki ne oluyor şimdi
Ahaha bende de aynen öyle oldu hiç ayrım yapmadı kilolarım

Benim de annem kalacak yanımda,tekrar sorayım o zaman eşim geceye kadar gidip gelebilecek mi acaba

Eşin refakatçi sayılamıyormu canım. Kadın mı istiyorlar? Şuam genel olarak sadece 1 kişiye izin veriliyor pandemi sebebiyle sanırım.

Ahaha bende de aynen öyle oldu hiç ayrım yapmadı kilolarım
Annem refakatçi kalacak bana daha iyi yardımcı olur diye

Evet evet doğumhane mühimm benim eşim trip yapıyor ya annen kalmasın ben kalırım diyor napcam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…