2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya yarın doğurursam 😂😂 ben de heyecan yaptım çok fazla😂

Anladımm normal bir durum demek o zaman
Ay dur yapma sakın öyle bişey 😂😂
Hatırlattın bak şimdi.. Bebek doğar doğmaz iki sevdiler bana öptürdüler giydirip çıkardılar. Ben yaklaşık 10-15 dakika sonra çıktım. Çıktığımda kapıda bir tek eşim kalmıştı gözler ağlamaktan kıpkırmızı diğerleri bebeğin peşinde gitmişti .. Gözümüz aydın çok güzel bir oğlumuz oldu aşkım demişti. Demiştim ki bu adam beni gerçekten seviyor.. 💕
Yaaa çok romantikk 😍😍😍
Amin amin🥰 bak bu mesajı yazarken topla şut çekti bana vurdu resmen bunlar hep çok sevgiden 🤣🤣
Bu olmadı ama bak şimdi 😂😂
Hadi ya 😂😂 benim doktor doğumhane 7/24 açık diye her kontrolde tekrarlıyor bu tekrarı beni heyecanlandırıyor 😂
Dimi yaa her defasında hatırlatıyor saolsun 😂😂
Ay benim eşimde yanıma gelip alnımdan öpmüştü herkes bebeğin başındayken çok sasirmistim ❤
Ne güzel yaa ben de çok merak ediyorum tepkileri nasıl olacak diyee 😍😍 beni kimsenin gözü görmüyormuş 😂😂
Kizlar ben genel anestezi oldugumda narkoz oncesi ameliyathanede gogus altimdan dizlerime kdr baticon surmuslerdi, spinalde de okdr cok suruyolar mi 🤔
Neden o kadar sürdülerki canım çokmuş ya 🤔🤔

Kızda kalça büyüyormuş öyle diyolar erkekte sadece göbekmis ne kadar doğru bilmem ama.kizim olmadığı için deneyimleyemedim😂😂
Ikiside erkek kalçada felan değişiklik yok aynı😂
Aa bende tam tersi oldu kizda gobek oglumda heryerim 😂

Bana o kadar sürmediler kız. Sadece genital bölge ve üzerine sürdüler
Demekki bol buldular ozmn 😀 aman brdha istemem buz gbi 😬

Yaaa çok romantikk 😍😍😍

Bu olmadı ama bak şimdi 😂😂

Ne güzel yaa ben de çok merak ediyorum tepkileri nasıl olacak diyee 😍😍 beni kimsenin gözü görmüyormuş 😂😂

Neden o kadar sürdülerki canım çokmuş ya 🤔🤔
Bilmiyorm ki canm baya surmuslerdi ameliyathne buz gbi ne titremistim ay 🥶

Kizlar ,hastaneniz doğumda aile kabul ediyor mu?Benim hastanem sadece refakatçi kabul ediyor. Eşim dahi gelemeyecek yani, biraz moralim bozuldu bu duruma..

Arkadaş 1 ay önce aynı hastanede doğum yaptı, 10 cm açılma ile doğuma gitti. Korona testini doğumdan sonra yapmışlar 2 gün hastanede kaldı ondan dolayı. Bende normal doğumu bekliyorum şuanda. Bebeğin pozisyonu da normal doğum pozisyonunda. Beni de 2 gün tutabilirler testten dolayı diye öyle eşya aldım. Havlu kundağı da kuzenim söyledi, onda lazım olmuş al mutlaka ne olur ne olmaz dedi. Ondan dolayı aldım.
Al canım sen istedigini. Biz ne desek boş.

Yapmam inşallah pek güvenemiyorum kızıma bu konuda😂😂
Aynen öyle 🙈 gidek görek şu doğumhaneyi artık hocam diyeceğim 😄😜
Kizlar ,hastaneniz doğumda aile kabul ediyor mu?Benim hastanem sadece refakatçi kabul ediyor. Eşim dahi gelemeyecek yani, biraz moralim bozuldu bu duruma..
Minimum ziyaretçiyi kabul ediyorlarmış canım. Annem refakatçi kalacak eşimde geceye kadar gidip gelebilecekmiş

Eşin refakatçi sayılamıyormu canım. Kadın mı istiyorlar? Şuam genel olarak sadece 1 kişiye izin veriliyor pandemi sebebiyle sanırım.
Bende ikisi de büyüdü benimki ne oluyor şimdi 🤣🤣
Ahaha bende de aynen öyle oldu hiç ayrım yapmadı kilolarım 😂😂

Minimum ziyaretçiyi kabul ediyorlarmış canım. Annem refakatçi kalacak eşimde geceye kadar gidip gelebilecekmiş
Benim de annem kalacak yanımda,tekrar sorayım o zaman eşim geceye kadar gidip gelebilecek mi acaba😊

Eşin refakatçi sayılamıyormu canım. Kadın mı istiyorlar? Şuam genel olarak sadece 1 kişiye izin veriliyor pandemi sebebiyle sanırım.

Ahaha bende de aynen öyle oldu hiç ayrım yapmadı kilolarım 😂😂
Annem refakatçi kalacak bana daha iyi yardımcı olur diye😊

Evet evet 😂😂 doğumhane mühimm 😍 benim eşim trip yapıyor ya annen kalmasın ben kalırım diyor napcam ben 😂

X