2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Tamamen okuduklarımdan yola çıkarak. Sancılar sıklaşınca gitmek gerekiyor. Su gelmesi daha bebeğin gelmesine vaktimiz olduğunu ama zamanın yaklaştığını gösteriyormuş.
Bana su gelirse hemen gel dedi ama sanırım bebek ters diye dedi çünkü hemen gelmen gerekir en hızlı şekilde sezaryen planlamak durumundayız demişti

Tamamen okuduklarımdan yola çıkarak. Sancılar sıklaşınca gitmek gerekiyor. Su gelmesi daha bebeğin gelmesine vaktimiz olduğunu ama zamanın yaklaştığını gösteriyormuş.

Doktorum bana kanama ve su gelirse bunlar beklememen gereken anlar hemen gel demişti

Aynen canım direk hastane bir şey mi oldu yoksa
Teşekkür ederim kızlarr 🙏 M Muallimezzz Bi sıkıntı yok şükür canım merak ediyordum aklıma gelince sorayım dedim

Senin de normal doğum diye anladım canım umarim sende vakti gelince sağlıkla kavuşursun. 40 i geçmesinden korkuyorum inşallah korktuğum başıma gelmez.
Daha hiç konuşmadı doktorum doğum şekli hakkında. 37. haftada gel demişti. söyler sanırım ne şekilde olacağını. Olabilirse normal olsun diyorum. Gönlünden geçen olur inşallah. İnsan kavuşmak istiyor anlıyorum seni😍

Öyleyse iyi. Doğum hikayeleri falan paylaşıyorlar ya youtube da orada görmüştüm ameliyat önlüğü ile gezinen tipleri. Benim de ondan aklımda öyle kalmış 🙈 gezinmek istemem zaten o şekilde ya 😕
Dokuzda doğum olacaktı biz yedide hastanedeydik. Yarım saat kadar aşşağıda bekledik yatış işlemleri için, sonra odaya aldılar. Odada nst ye bağladılar günlük kıyafetlerim vardı üstümde. Tansiyon nabız bakıldı damar yolu açıldı. Sonra hemşire geldi, üstünde ki herşeyi çıkar ameliyat önlüğünü giy ve bebek için hazırladığın kıyafetleri ver dedi. Ben hazırladıklarımı çıkardım. Şunlar lazım olacak deyip içinden seçip aldı. Penye battaniyenin içine sarıp aldı poşet falan almadı. Sonra sedyeye yatırıp ameliyathaneye indirdiler.

Ben en iyisi odamda doğurayım o kdar soğuk madem😃 geçen bi kadın odasında doğurdu valla ama o normal doğumdu sezeryan olsa olmazdı herhalde oda da😅 benim çocukta ters normalde doğmaz şimdi
Öyle bi ihtimal yok normal doğurcaksin o zaman😂😂
Oo evet baya ısıtır o 😍 Ameliyathanede bebeği ısıtıcılı yerde bakım yapıyorlar ya ameliyat bitene kadar orada dursa beraber odaya çıksak olmuyor mu ki acaba ya🤔
Biz arka arkaya.cikmistik oglumla canım önce goturmemislerdi yani
Beni de sarmışlardı sıcak yeşil bi örtüye şimdi sen söyleyince hatırladım evet çok titremiştim.
Yine öyle yaparlar büyük ihtimal
Hatırlattın bak şimdi.. Bebek doğar doğmaz iki sevdiler bana öptürdüler giydirip çıkardılar. Ben yaklaşık 10-15 dakika sonra çıktım. Çıktığımda kapıda bir tek eşim kalmıştı gözler ağlamaktan kıpkırmızı diğerleri bebeğin peşinde gitmişti .. Gözümüz aydın çok güzel bir oğlumuz oldu aşkım demişti. Demiştim ki bu adam beni gerçekten seviyor.. 💕
Ay benim eşimde yanıma gelip alnımdan öpmüştü herkes bebeğin başındayken çok sasirmistim ❤
Kızlar su gelince, nişan gelince direk hastaneye mi koşuyoruz evde beklenilecek durumlar değil demi bu ikisi
Normal doğum mu olcak seninki eğer öyleyse sancılar siklasinca gitmen daha iyi oluyomus ama bizim gibi sezeryansa direk gitmek lazim

Dokuzda doğum olacaktı biz yedide hastanedeydik. Yarım saat kadar aşşağıda bekledik yatış işlemleri için, sonra odaya aldılar. Odada nst ye bağladılar günlük kıyafetlerim vardı üstümde. Tansiyon nabız bakıldı damar yolu açıldı. Sonra hemşire geldi, üstünde ki herşeyi çıkar ameliyat önlüğünü giy ve bebek için hazırladığın kıyafetleri ver dedi. Ben hazırladıklarımı çıkardım. Şunlar lazım olacak deyip içinden seçip aldı. Penye battaniyenin içine sarıp aldı poşet falan almadı. Sonra sedyeye yatırıp ameliyathaneye indirdiler.
Ayrıntılı şekilde anlatmışsın çok teşekkür ederim😍 Sanırım genelde bu şekilde oluyor 🙈
Beni de çok heyecanlandırıyor ya😀
Az kaldı azz😄

Ay benim eşimde yanıma gelip alnımdan öpmüştü herkes bebeğin başındayken çok sasirmistim ❤

Normal doğum mu olcak seninki eğer öyleyse sancılar siklasinca gitmen daha iyi oluyomus ama bizim gibi sezeryansa direk gitmek lazim
Aa demek ki olabiliyor böyle birşey. İnşallah bizim de öyle olur 🤗

İlki normal olmuştu öyle olunca şimdilik normal gözüküyor canım. İlki hastanede suni sancı yla fln olunca nişan su evde sancı bu durumları da bilmediğim için sordum. Aklıma yazdım 4-5 dk ya düşmeden hastaneye gitmicem ama hastanede çekmemek için doğru demi 🙂

X