2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Valla aynen bende pinpirikliyim. Düşün yani Dr ekrana uzun süre baktık ca acaba neden uzun baktı die kuruyorum. Ense kalinlığı 1.23 cıkmıstı Dr geçen hafta baktığında. Ama ayrıntılı olarak bakmadı tabi. Normal ultrason muanesi oldgu için. Hepimizde sağlıcakla alalım kucagımıza inşallah 🤲 🤲 🤲
Benmkide bakamadi ense ye bi turlu 2 dir . Yeni doktors soliycem bugun baksin diye

Bugun oglen 3 de yeni doktorumla randevum var biraz cekiniyorum ya erkek doktor diye kadinds daha rahattim ins iyi çıkar doktor
Bence tam tersi canım. Erkekte çok daha rahat edeceksin. Erkek doktorlar daha sakin oluyor, seni daha fazla anlamaya çalışıyor. Erkek olduğu için memnun kalacağından eminim. Ben özelllikle erkek doktor istedim.

Canım şu an hastanelerin çoğunda tedbir amaçlı gebedean başka kimseyi almıyorlar odaya zaten. Başka doktora gidersen de bu konuda hayal kırıklığı yaşayabilirsin
Eşimin arkadsı da özel Bi hastaneye gidiyorlar babayı alıyorlar mış hatta 3 yaşında oğlu var oda giriyormuş. Bizim özelde almadılar.. 2 hafta önce devlete gittim orda aldılar eşimi.

Bence tam tersi canım. Erkekte çok daha rahat edeceksin. Erkek doktorlar daha sakin oluyor, seni daha fazla anlamaya çalışıyor. Erkek olduğu için memnun kalacağından eminim. Ben özelllikle erkek doktor istedim.
Hadi inşallah valla heyecanliyim gunlerdr bu günü bekliyorum doktorl tanisicam diye eski doktorumla instagramda birbirlerini takip ediyolar

Eşimin arkadsı da özel Bi hastaneye gidiyorlar babayı alıyorlar mış hatta 3 yaşında oğlu var oda giriyormuş. Bizim özelde almadılar.. 2 hafta önce devlete gittim orda aldılar eşimi.
özelden özele değişiyor. benim 2 hastanede de aldılar eşimi. hatta eskişehirde annemde geliyordu bizle bazen. önceden arayıp bilgi almak lazım

O kadar üzüldüm ki okuyunca. Allah sabır versin, eminim hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip olacak size. Lütfen kendinizi çok üzmeyin, allah diğer yavrunuzu size bağışlasın
Amin.Insallah.Biraz zaman gerekiyor galiba.

Bugun oglen 3 de yeni doktorumla randevum var biraz cekiniyorum ya erkek doktor diye kadinds daha rahattim ins iyi çıkar doktor
Canım erkek doktor daha iyidir kadın çok nadir Güleryüz lu çıkıyor inşALLAH gönlüne siner haberdar et doktora elini de sorsana hocam hamilelikte mi yoksa cildiyeye gidiyim diye

Benimde dün midem bulandı hep su içtikçe. 1,5 litre zor içebildim 😔
Aman lütfen bol bol su için. Bebeğin amniyon sıvısı sizin içtiğiniz su ile yenileniyor temizleniyor. Hem bu sıvı miktarı ne kadar çoksa bebek o kadar rahat hareket ediyor.
Evet haklısın ama araya çay ayran falan girince su içecek yer kalmıyor. Su içtikçe midem şişiyor bu seferde patlayacak gibi hissediyorum. İdrarıma bakıyorum gebelde açık renk oluyor tabi 1litreyi zorluyorum ama geçiyorumdur mutlakaama 1,5 olmuyordur yani

Ben bir litre zor içiyorum yaaa su sıkıntı valla ☹️
Kızlar limon sıkıp meyve koyup içmeyi deniyin meyve limon tadı alırsınız hatta tarçın seviyorsanız tarçın çubuğu atıp için ama mutlaka için önceden 3.5 4 litre içerdim şuan 3 litreyi zor tamamlıyorum limonlu meyveli sularla a içiyorum gene sodayi da hayatınıza sokun krampları miğde rahatsızlıkları ni azaltiyor

Valla ne yalan soyliyim kadin dogum konusunda ben de erkek doktoru tercih ederim, baslarda biraz cekindigim icin kdin doktor aramistim evlendikten sonra bir iki kisiye gittim asla ama asla kanim isinmadi o gerginligi atamadim, ondan sonra da kadin doktora gitmedim. Aslinda cinsiyetten ziyade gercekten insani anlayan doktor bulmak onemli 🙏🏻

Aman lütfen bol bol su için. Bebeğin amniyon sıvısı sizin içtiğiniz su ile yenileniyor temizleniyor. Hem bu sıvı miktarı ne kadar çoksa bebek o kadar rahat hareket ediyor.
Yaa ben hamile kalmadan once gunde 4 litre falan icerdim, hamileligin ilk baslarinda bu gunde 1 litreye kadar dustu simdi zorlaya zorlaya 2-2.5 litre iciyorum ama tiksindim resmen sudan:KK43: tadindan nefret ediyorum zar zor iciyorum.. icine ne katabiliriz onerisi olan var mi, tadini daha guzel yapacak ama odem sokturucu gibi degil maydonoz limon falan degil:KK43:

Canım erkek doktor daha iyidir kadın çok nadir Güleryüz lu çıkıyor inşALLAH gönlüne siner haberdar et doktora elini de sorsana hocam hamilelikte mi yoksa cildiyeye gidiyim diye
Sorayim cnm kendi doktorumada sordum onemli degil bu dedi bisey olmaz dedi . Bunada sorayim . Cinsiyet kordonla karistiyolar erkekde diye duydum demin markette konusuyolardi 6 aylikken erkek ken kiz oldugunu ogrenmisler . Ay bilemedim simdi bunada sorcam ins cinsiyet soler

Valla ne yalan soyliyim kadin dogum konusunda ben de erkek doktoru tercih ederim, baslarda biraz cekindigim icin kdin doktor aramistim evlendikten sonra bir iki kisiye gittim asla ama asla kanim isinmadi o gerginligi atamadim, ondan sonra da kadin doktora gitmedim. Aslinda cinsiyetten ziyade gercekten insani anlayan doktor bulmak onemli 🙏🏻
Dogru . Insallah memnun kalirim doktor doktor gezmekde istemiyorum hic oglen 3 de randevum baya heyecanliyim merak ediyorum nasil davranacak

Kizlar kahvalti yaptım ispanakli borek cekiyodu canim bayadir iki minik parca almistim noldu anlamadim kahvalti bitti bende mide bulantisi basladi durduramadım hepsini afedersiniz cikardim 😪😪off dokundumu noldu anlamadim hamileligimdsn beri bu 2. Sadece . Mide bulantisi toplasan 10 gun olmustur anlamadim valla

Doktorumuz uyardı bizi 2 Li testten önce risk ikizlerde çok yüksek çıkabiliyor korkmayın sonuçtan ama isterseniz yurtdışına gönderelim dedi. Yani ben tüp bebekle hamile kaldığım için açıkçası şimdiye kadar hep başka risklere odaklanmıştık, kanama lekelenme vs. Bu 2 li testi çok kafama takmamıştım ense kalınlıkları ve burun kemikleri normal olduğu için ama burada yazılanları okuyunca acaba yaptırsam mı diyorum. Cinsiyetleri kısmetse haftaya öğreneceğiz, sağlıklı olsunlar yeterki yıllar sonra tüp bebekle kavuştuk zaten hiç merak etmiyorum desem yeridir

Bende bu yurtdışı testini takıyorum yapıp yaptır
Valla aynen bende pinpirikliyim. Düşün yani Dr ekrana uzun süre baktık ca acaba neden uzun baktı die kuruyorum. Ense kalinlığı 1.23 cıkmıstı Dr geçen hafta baktığında. Ama ayrıntılı olarak bakmadı tabi. Normal ultrason muanesi oldgu için. Hepimizde sağlıcakla alalım kucagımıza inşallah 🤲 🤲 🤲

Bende bukadar pimpirik olduğumu bilmiyordum.. Yaptırmamış olmayı tercih ederim. 3.çocuk planım yok ama olaki oldu sanırım asla bidaha ikilinin i'sini duymak istemicem

X