2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar tecrübesi olanlara soruyorum özellikle ama önerisi olanlarda olabilir😊 kullan at alt açma örtüsü mu yoksa yıkanan alt açma minderi mi ?? Hangisini önerirsiniz??
5 paket 10 lü kullan at alt açma örtüsü aldım hatta buyuk boy almisim 60×90.
Yıkanan alt açma minderi de almalı mıyım??

Kızlar tecrübesi olanlara soruyorum özellikle ama önerisi olanlarda olabilir😊 kullan at alt açma örtüsü mu yoksa yıkanan alt açma minderi mi ?? Hangisini önerirsiniz??
5 paket 10 lü kullan at alt açma örtüsü aldım hatta buyuk boy almisim 60×90.
Yıkanan alt açma minderi de almalı mıyım??
Kullan at kesinlikle , İlk doğduklarında alt açma minderi kullanıyordum ama 6 aylık itibaren kullan at,hatta e bebek markasını indirimden çok almıştık açılmamış büyük 2 paket duruyor hâlâ

Kullan at kesinlikle , İlk doğduklarında alt açma minderi kullanıyordum ama 6 aylık itibaren kullan at,hatta e bebek markasını indirimden çok almıştık açılmamış büyük 2 paket duruyor hâlâ
Alt açma minderi zor geliyor bana kirlenince temizle yıka vs. Kullan at daha mantıklı geliyor. Ilk 6 ay kullan at kullanılır değil mi sıkıntı değil yani ??

Çok dönüyorlar çok hareketleniyorlar çünkü, alt açma minderi kayabiliyo ,pislenebiliyo , alt açmalar daha büyük daha kullanışlı tâbi bence

Alt açma minderi zor geliyor bana kirlenince temizle yıka vs. Kullan at daha mantıklı geliyor. Ilk 6 ay kullan at kullanılır değil mi sıkıntı değil yani ??
Tâbi tâbi ben almış bulunduğum için kullandım sırf almış olduğum için 🙄 olmasaydı da olurdu , üşengeç bı insanım günde 2467844 kez çiş kaka yapıyorlar İlk zamanlar yıkamakla uğraşilmaz🙈

Tâbi tâbi ben almış bulunduğum için kullandım sırf almış olduğum için 🙄 olmasaydı da olurdu , üşengeç bı insanım günde 2467844 kez çiş kaka yapıyorlar İlk zamanlar yıkamakla uğraşilmaz🙈
Çok teşekkür ederim😀 büyükler üzerimde gelip gidip baskı yapıyorlar yikananlardan al diye, doğum yapanlara soruyorum hepsi kullan at diyor pratik oluyor diye😁

Cok fiktim yok acikcasi ama cisli kakali bezi temizlemek zor olur gibi geliyor bende kullan at kullanicam.. hatta bende hasta alti bezi vardi kopegime cis egitimi icin aldigim once onlri kullanicam mantik ayni zaten :)

Cok fiktim yok acikcasi ama cisli kakali bezi temizlemek zor olur gibi geliyor bende kullan at kullanicam.. hatta bende hasta alti bezi vardi kopegime cis egitimi icin aldigim once onlri kullanicam mantik ayni zaten :)
Bende aynı düşüncedeyim ne gerek var kullan at varken kendimi zora sokmaya 😀

3. Çok zor canım şu an 35 yaşındayım 3.ye kadar menopoza girebilirim ikinciye zor cesaret ettim 😁😁sağlıkla gelsinler inşallah 🙏🙏
Bende aynı yastayız, oğlun kaç yaşında yani ikizler sürpriz olmasaydı bizde bizim için Allah in hakkı iki derdik 😄😄

Allah olanlara, olacaklara uzun ömürler versin 🙏🙏

Kızlar bebek alışverişine başlayan oldumu aranızda ben daha bisey almadım nerden başlasam bilemiyorum ya 🥴 ilk gebelik ve bütün acemilikler mevcut şuan bende 😀
Bende daha başlamadım kuzenimden tulum geldi bikaç tane Bi tanede ben aldım 😃 bende acaba erken mi alsam mı dedim hep

merhaba arkadaşlar, yıllar sonra foruma ilk kez yazıyorum :)
bugün detaylı ultrasona gireceğim direk kendi takipli hastaneme gideceğim bir fiyat araştırması yaptırmadım 500 tl dediler normal sanırım değil mi? yani ortalama fiyatlar nedir ? özel sigortam var ama sanırım detaylı ultrasonu karşılamıyor

X