2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Arkadaşlar özel mesaj grubunda bulunmanın bazı şartları var, aktif olarak bu konuda yazıyor olmak gibi mesela.

Toplamda 3 mesaj yazmış birini veya burada hiç bulunmamış birini özel mesaj grubuna alamayız. Sonuçta orda fotoğraf paylaşılacak yeri gelecek.

bunları gözönünde bulundurursanız seviniriz.
Benzer şeyleri düşünmüştüm 😚
Bence hiç fotoğraf paylaşmayıp sadece izlemeye gelmek de olmaz 🎉
Ama çoğunluğun fikrine uyarım

İnşallah canm, sağlık her şeyden önemli tabi, sabah önceden poğaçalar ve simitler havada uçuşurdu😁 şimdi, tam buğday ekmeği, domates, peynir, yeşillik ve zeytin.Aslında düşününce gerçekten çok sağlıksız besleniyor muşum😁 inşallah her şey yoluna girer 🙏🏻🥰
Bu benim rutin kahvaltım 😇
O kadar alıştım ki fazla bir şey yesem hemen rahatsız oluyorum.
Hem bu tarz beslenmek tokluk süresini uzatıyor canım sen de alışırsın
İnşallah kuzum ❣️

Valla geldim geleli hiç gitmedim. Tek bi kere gittim onda da randevular kapanmıştı muayene olma fırsatım olmadı canm. Ama bu doktor çok kalabalık oluyormus bakalım denicem şansımı 😁😁😁
Ya ben de günler şaştı sen bugün mü gidecektin canım
Mesajları san takip edemedim yazdıysan kusura bakma 😕

Arkadaşlar özel mesaj grubunda bulunmanın bazı şartları var, aktif olarak bu konuda yazıyor olmak gibi mesela.

Toplamda 3 mesaj yazmış birini veya burada hiç bulunmamış birini özel mesaj grubuna alamayız. Sonuçta orda fotoğraf paylaşılacak yeri gelecek.

bunları gözönünde bulundurursanız seviniriz.
Bennn dee 3 mesajdan fazla yazmışımdır 🙊

Amiiin amiiin hepimizin hakkında en iyisi olsun insallah canım bilmiyorum ki kararsızım zaten. Ama devletteki doktorla ve kendi doktorumla beraber ilerlemek istiyorum. Doğum zamanı gelip çattığında devlete gidecek olursam eğer doktora yabancı olmak istemiyorum. 15 hafta kalmış doğuma geçer mi ki sağlıklı sıhatli insallah 🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩
Beraber ilerlemek en iyisi canım çoğu arkadaşım böyle yapıyor emin ol, bende Bi süre özele gittim ama içime sinmeyince bıraktım devlete devam ediyorum 😂 Allah var devletteki ler de bana çok iyi insanlar denk geldi hep sağolsunlar. Yani tabiki herşey normal olsa da normal yapabilsek kuzu büyük rahatlık doğum sonrası için, kişiden kişiye de değişiyor ağrı eşiği ama epudral falan da var artık biliyorsun. Ben mecburi sezeryanım 😬🤫

Bu özel mesaj grubu nedir kızlar? Nasıl oluyor, yine kk üzerinden mi?
Evet Kk üzerinden
Forum kısmında paylaşılan fotoğrafları herkes görebildiği için sıkıntı oluyor.
Fotoğraf paylaşmak isteyenler mesajlaşma grubundan daha rahat paylaşabiliyor.
Forum kurallarına aykırı değil 😂

X