2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar dondurucuya süt bırakmıştım şimdi onları ara ara çıkarıyorum ama hem tadı hem kokusu cok fena benim midem kaldırmıyor cocuk nasıl içecek.hep mi böyle oluyor dondurucuya koyulunca? Sütlerim ziyan olsun istemiyorum bi yardım edin
Bebek içmiyorsa bir emzirme danışmanı sütü cezvede hafif cızırdatıp aniden buz dolu kaba bırakarak birden soğutup dondurucuya kaldırın diyor bir de öyle deneyin bebekte haklı dondurucuya giren şeylerin tadı değişiyor

Evet birçok anne onu tercih etmiş. Acaba rahat yiyebilir mi? Minderi de ayrı satılıyor sanırım ama yatış kademesi vs yok ya, ben şöyle üstüne koyayım ben mutfajtayken vs oyalansin da istiyorum. Bı yandan da çok hantal olmasın istiyorum. Joie ve ikea arasında kaldım🥺
Ben joie aldım memnunum.

Gelmiyor bildiğiniz 5 cc anca çıkar😀 elektrikli bide yani. Mochi aldım şimdi gelsin bi de onu denerim. Göğsüm büyük ondan mıa caba? Hiç bilmiyorum
Ben de öğretmenim işe başlayacağım o yüzden sordum bir emzirme danışmanı günde 2 farklı saatte sağ ve solu 15dak sağ göğüsler alışır demişti öyle öyle çoğalıyormuş süt

Ben de öğretmenim işe başlayacağım o yüzden sordum bir emzirme danışmanı günde 2 farklı saatte sağ ve solu 15dak sağ göğüsler alışır demişti öyle öyle çoğalıyormuş süt
Ben ilk hamileliğimde günde 7-8 kere sağdım 9 ay. İkincide sadece emziriyorum sağınca öyle dolu dolu gelmiyor. Demek ki o zaman alışmış şimdi devamlı sağmadığım için gelmiyor süt

Ben ilk hamileliğimde günde 7-8 kere sağdım 9 ay. İkincide sadece emziriyorum sağınca öyle dolu dolu gelmiyor. Demek ki o zaman alışmış şimdi devamlı sağmadığım için gelmiyor süt
Demek ki bana aynı saatlerde sağ çoğalır dedi ama benim de 5cc zor çıkıyor😪

Kızlar benımde makinelerde sagım olmuyor bende bir yontemi duydum öyle yapıyorum inanılmaz süt geliyor🤣ama bazen tazyık yapıyor bırakıp ara ara başlıyorum
5ml şırınga nın ucunu kesıp pompa yı tersten takıp o sekılde meme ucunu yerleştirip yavas yavas cekıyor um Amanla süt artıyor cok süt gelıyor ama tabi tazyik oluyor bir müddet sonra
Ama sagma işi makıneye göre cok kolay oluyor

Yöntemi bu ben 5cc kullanıyorum

Eklentiler

• images (5).jpeg
    images (5).jpeg
    22,5 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar benımde makinelerde sagım olmuyor bende bir yontemi duydum öyle yapıyorum inanılmaz süt geliyor🤣ama bazen tazyık yapıyor bırakıp ara ara başlıyorum
5ml şırınga nın ucunu kesıp pompa yı tersten takıp o sekılde meme ucunu yerleştirip yavas yavas cekıyor um Amanla süt artıyor cok süt gelıyor ama tabi tazyik oluyor bir müddet sonra
Ama sagma işi makıneye göre cok kolay oluyor
Şırınga ucunu nereye takıyorsunuz?

Ben de bioderma alıcam mustela bitince atoderm olanından o iyi geliyormuş baya.
Ben eczacıyım bu ürünlerin hepsini satıyorum herkez farklı üründen memnun kalıyor ben dogdugundan beri sadece saf soguk sıkım hindistan cevizi yagı kullandım ve cildi kurumasın diye haftada bir kere yıkadım ne pişik oldu ne sıcaklarda isilik oldu nede cildinde kuruluk oldu bilginiz olsun diye yazdım isterseniz deneyin ama her gün tüm vucudunu yagladık masaj yaparak ben çok memnun kaldım

Şırınga ucunu nereye takıyorsunuz?
Burda detaylı gösterıyor iğne giren tarafı kesıyor um pompayı cıkarıp diğer uca takıyorum normalde elimizin tuttuğumuz yerınde göğüs ucunu yerleştiriyor ki kestıgımız yer acıtmasın dıye tersten takıyoruz
Sagım yapmadan önce elimle biraz ucunu uyarıyorum masaj yapıyorum sonra yavas yavas cekıyor um süper süt getırıyor

Eklentiler

• images (5).jpeg
    images (5).jpeg
    22,5 KB · Görüntüleme: 57
Tam ögünü başladıktan yaklaşık bir ay sonra vereceksiniz çay kaşıntatlı kaşıgı yemek kaşıgı yarın fincan tam fincan cay bardagı şeklinde
Hergun bir malzememi mesela bugün havuç püresi 3.gun diyelim yarın elma püresi denicem sadece elma puresimi vereyim bir çay kasigi yoksa havucu daha fazla miktarda yediği için daha fazla miktarda verebilir miyim

Hergun bir malzememi mesela bugün havuç püresi 3.gun diyelim yarın elma püresi denicem sadece elma puresimi vereyim bir çay kasigi yoksa havucu daha fazla miktarda yediği için daha fazla miktarda verebilir miyim
3. Günden sonra artık o onaylanmış besin oluyor yani sonraki deneyeceğin besinin yanına onaylılardan ekleyebiliyorsun.

Ben eczacıyım bu ürünlerin hepsini satıyorum herkez farklı üründen memnun kalıyor ben dogdugundan beri sadece saf soguk sıkım hindistan cevizi yagı kullandım ve cildi kurumasın diye haftada bir kere yıkadım ne pişik oldu ne sıcaklarda isilik oldu nede cildinde kuruluk oldu bilginiz olsun diye yazdım isterseniz deneyin ama her gün tüm vucudunu yagladık masaj yaparak ben çok memnun kaldım
Bunu da deniycem çok sağol nereden bulabilirim saf soguk sıkımı

Evet birçok anne onu tercih etmiş. Acaba rahat yiyebilir mi? Minderi de ayrı satılıyor sanırım ama yatış kademesi vs yok ya, ben şöyle üstüne koyayım ben mutfajtayken vs oyalansin da istiyorum. Bı yandan da çok hantal olmasın istiyorum. Joie ve ikea arasında kaldım🥺
Ben de ikisi arasında kalmıştım antilop ne mağazada ne de İnternet sitesinde vardı. Ben de joie aldım 1 ay falan oluyor mutfakta iş yaparken oturtuyorum ona ilk zamanlar yatar pozisyonda koyuyordum artık dik pozisyona getirdim kemerini bağlıyorum. Oturmak da hoşuna gidiyor önüne oyuncak koyuyorum bi süre oyalanıyor.
Gelmiyor bildiğiniz 5 cc anca çıkar😀 elektrikli bide yani. Mochi aldım şimdi gelsin bi de onu denerim. Göğsüm büyük ondan mıa caba? Hiç bilmiyorum
Benim de pompayls gelmiyor mochiyle geliyordu. Uzun zamandır onu da denemedim. Eskiden bekleyince göğsüm dolu dolu taş gibi olurdu artık olmuyor ama kızım doyuyor herhalde onda huzursuzluk yok. Öyle şiş olunca mochi bayağı süt çıkarıyordu şimdi o his de kaybolunca acaba mochi de mi çıkarmaz diye düşünmeye başladım

X