2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Benim erken yumurtlama ama sadece 1 gun önden gidiyordu son gittiğimde normale dönmüş bence de genetiktir. Bu arada bebegin saga yerlestiyse muhtemelen erkek

Ayy bakalim kiz cok istiyordum ama bende ruyamda iki kez erkek gordum hic kiz gormedim insallah saglikla gelir 6+4 ken 7+1 diyordu doktor simdi fark bir hafta olmus bakalim iki hafta sonra nasil olacak eger erkekse kalp atisi teorisi yanlis diyebiliriz cunku benimkinin 150 ve 180 attiyordu kalbi kontrollerde

Bende 6+4ken gittigimde 7+1 cikmisti ultrasonda ins benimkide hyrlisiyla erkek olur erkek bebisler biraz daha onden mi gidiyo acaba

Aa ayni ikimizin ki hic bilmiyorum ki dun esimin kardesi sey dedi ilk haftalarda cok hizli buyudugu icin onden gidiyor diyor doktorlar, bende de oyle oldu. Ama sonra bu hafta geride kalmis dedikleri olmustu bana 5. 6 ayimda dedi. Onun bebegi de erkek belki sonradan bu onden gitmeleri olmaz bizimkilerinde bakalim iki hafta sonra belki cinsiyet tahmini yapar. Sizin kalp atisiniz nasildii

Canım inşaallah hayırlı bir oğlun olsun. Göğüslerin nasıl? Benim çok çok büyüdü. Sol daha büyük hatta

Canım yaa o gruptan kim hamile kalsa o kadar çok seviniyorum ki sanki coook çok yakınım biri hamile gibi iyiyim canım ben bebiste iyi. Sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik zorlanıyor musun, minik kuşun nasil
Aile olmuştuk orada Bulantılarım var onun dışında bir rahatsızlığım yok canımmm Allah iyilik versin

6+4iken kalp atisi 140 dedi doktor heycanli bekleyise devam:)

2 haftadır bulantım kesilmişti bugün sabah bulantı ile uyandım böyle bir durum yaşayan var mi?

Bencede olamaz iste napalim ya tutarsa:)ama arkadasimn oglunda bulantisi cok az olmustu smdi kiza hamile asiri bulantisi oldu bu tutarmi acaba:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…