2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Evet canım sleepy öyle malesef emiciliği çok az. Özellikle bu cıvık yaptıkları dönemde sırtına kadar çıkıyor. Oğlumda bir kaç kez denedim ısrarla ama yok hep sızdırdı hem kakayı hem çişi. Ama biraz büyüyünce külot bezini kullandım ondan memnundum bir nebze. Lastikleri gerçekten çok iz yapıyor. Goon dene derim bir de. Oğlumda da onu kullandım şiödi kızımda da kullanıyorum.arada sızma oluyor kızımda. oğlumda hiç olmamıştı. Sanırım işeme stilinden 😁
Molfix ten de memnun olan çok. Deneye deneye bulabilirsin 😊 prima çok pahalı oluyor
Prima da sızdırma yaptı bikac kez. Bikac dediğim 10 dan fazla. Ama belki de iyi baglayamadik o zamanlarda bezini, emin olamıyorum. Bir de Prima bebeğin poposunda çok iz yapıyor. Sizin de öyle mi? Resmen harita gibi şekil oluyo cocugumun poposu:KK43: bezin deseni mi yapiyo anlamadım, o kadar iz olmasi normal mi ki?

Aslında söyle oldu , biz rota aşısıda olmştuk 2 ay aşıları ile,verem aşısında arada 15gün olması gerekiomuş oyüzden aşının açıldığı gün bizim daha 10.gün falan oluyo.doktor başka sağlık ocaklarından aşının açıldığı zaman alınıp yapıpcağını söyledi.bakalım takipteyiz
Bizim tüm aşılar aynı gün olacak bize öyle bir şey demediler

Prima da sızdırma yaptı bikac kez. Bikac dediğim 10 dan fazla. Ama belki de iyi baglayamadik o zamanlarda bezini, emin olamıyorum. Bir de Prima bebeğin poposunda çok iz yapıyor. Sizin de öyle mi? Resmen harita gibi şekil oluyo cocugumun poposu:KK43: bezin deseni mi yapiyo anlamadım, o kadar iz olmasi normal mi ki?
Prima bizdede sızdırma yapıyor. Sleepy de öyle. Molfix kullanıyorum o hiç yapmadı.

Kızlar foruma gırmeıyrm cok kolık bir olana sahibim tum gun aglıyor mutlaka konusulmustur emzıren anneler covıd asası olan varmı aranızda, olmayı dusunen

Süt artırıcı cay kullanma yada dogal seyler deneyenler yazabilir ı stres ve uzuntıden gayet ii olan su tum bırden azaldı bebegim normalde haftada 400 gram alırken sımdı 85 gram almıs sutun kalitesi dustu sanırım onceden heryer ıslanırdı sımdı 1 haftadır eser yok ııce uzuluyorum

Süt artırıcı cay kullanma yada dogal seyler deneyenler yazabilir ı stres ve uzuntıden gayet ii olan su tum bırden azaldı bebegim normalde haftada 400 gram alırken sımdı 85 gram almıs sutun kalitesi dustu sanırım onceden heryer ıslanırdı sımdı 1 haftadır eser yok ııce uzuluyorum
Canım bende çaylar hiç ise yaramadı açıkçası bol su tüket. Sebze ağırlıklı beslen. Sütü azaltan en önemli etken stres. Stres yapmamaya çalış. Ve bol bol emzir. Iki saatte bir emziriyorsan 1.5 saatte 1 saatte meme teklif et bebeğine. Dudakları oraya değmesi bile yeterli inanki. Ve bebeğini emzirirken hep sütünün yettiğini bol olduğunu düşün.

Kızlar foruma gırmeıyrm cok kolık bir olana sahibim tum gun aglıyor mutlaka konusulmustur emzıren anneler covıd asası olan varmı aranızda, olmayı dusunen
Covit aşısı oldum 2. Dozu da haftaya olacağım biontech. Süt arttıran en önemli şey su.bir de yediklerin protein ağırlıklı olsun. Ceviz fındık fıstık da ye bolca kalitesini arttırmak için. Birde bana doktor laktom diye bir toz vermişti. Çok azalınca bir tane içiyorum süte karıştırıp. Sanki biraz fayda ediyor. Ama en önemlisi kesinlikle su

Kızlar emzik kullanıyormusunuz? Bebeğiniz hangisini aldı? Benimki almıyor
Kullanmak istiyorum ama asla almadı 😐 bibs ve avent ultra air aldım ikisini de ememiyor. Ağzını kapatırken iyiy tutmadığı için çıkıyor ağzından. Bazen de öğürür gibi oluyor. Bi kere de kustu hatta ağzına tutunca 😕 yine de bikaç günde bir deniyorum ama almayacak gibi

Ben humana kimyonlu rezene çayı ve süt arttırıcı çayını iciyorum still tea bende süt arttırdı gibi

Selam güzel anneler.
Arkadaslar gun gecmiyor ki bir problem daha olmasin. Kolik, surekli gecmeyen cilt döküntüleri ve pişik. Artık baş edemiyorum inanin. Cocugum 15 gunlukten itibaren surekli pişik. Yani artik kullanmadigim sey kalmadi.
Hameran sari olan, hametan mavi olan, desitin, incia organik pisik kremi, şimdide mustela evde karman corman hepsini suruyorum bebegimin altini kaka yaptigi zaman yıkıyorum surekli havalandiriyorum surekli bez degistiriyorum daha napabilirim arkadaslar bi yol gosterin. Oncesinde kirmizi gozukuyosu dun bir actim pütür pütür cocugun cildi canida aciyodur napcagimi sasirdim birde cok hastalandim antibiyotik kullaniyorum acaba o mantar mi yapti napti puturlu puturlu kirmizi alti :KK43:

Selam güzel anneler.
Arkadaslar gun gecmiyor ki bir problem daha olmasin. Kolik, surekli gecmeyen cilt döküntüleri ve pişik. Artık baş edemiyorum inanin. Cocugum 15 gunlukten itibaren surekli pişik. Yani artik kullanmadigim sey kalmadi.
Hameran sari olan, hametan mavi olan, desitin, incia organik pisik kremi, şimdide mustela evde karman corman hepsini suruyorum bebegimin altini kaka yaptigi zaman yıkıyorum surekli havalandiriyorum surekli bez degistiriyorum daha napabilirim arkadaslar bi yol gosterin. Oncesinde kirmizi gozukuyosu dun bir actim pütür pütür cocugun cildi canida aciyodur napcagimi sasirdim birde cok hastalandim antibiyotik kullaniyorum acaba o mantar mi yapti napti puturlu puturlu kirmizi alti :KK43:
Sudocrem denedini mi mustela pişik önleyici, sudocrem oluşan pişiği geçirmek için

Selam güzel anneler.
Yeşil sabun varya canım banyo sabunu onunla yıkamayı dene bir

X