2021 Nisan Anneleri

Kızlar benimde akşam olmaya başlayınca kötü oluyorum agrı sancı değil de bebek hareketi çok yoruyor beni canımı acıtıyor ve mesela karnımın sağ tarafına yatıyor dışardan bakınca üçgen oluyor karnım sanki o tarafımı yırtacak bi süre sonra geçiyor bu sefer yan yatıyor gibi bildiğin önden dümdüz iki yandan dikdörtgen gibi bazen top gibi sepsert buna mı kasılma diyoruz yani bu arada hafif kasık ağrısı gibi oluyor ama bazende ağrısız oluyor anlamıyorum alttan baskı oluyor sanki vajinayı oyuyor.daha önceki hamileliğimde kendi sancım gelmedi suni aldım 100 lerde bile çok hafifti .o anlarda sancı mı geliyor demek oluyor bu sertleşmeler
Benideeeee ama az sabret haftaya durucak ... Bir çirkin karnım var suannn vajinada jilet var gibi uyanıyorum.... Evet sertlesmeler sanci ama suda şancı bel kasik agrisi
Sanci degilde kasilmadir ve cocuk pozisyonundan agridir.Bende otururken bacagimi diger bacagimin yanina bile cekerken kemiklerim kiriliyor sanki.Uat uste koymak icin tum vucudmu kullaniyorum.Corabimi cekemiorm gibi tuhaf seyler yasiyorum😅Kasilmasi sertlesmesi adet agrisi vs vs cabasi.Son zamanlar artik ama dogum sancisini net ayirtetmistim ben 1.gebelikte nisanda gelmisti ayni gun dogurdum ins yine duzgun periyotta gider de anlariz.
Ben öyle şeyler yaşamıyorum sancimda var amw adet sancısını sonuna kadar yaşıyorum.. şuan duştan çıktığım halde elimi atıp sökesin geliyor adet olcam olamıyorum gibi benim nisan hergun geliyor mübarek bitti nişan kalmadi😅😅😅😅 ilkinde akşamına doğurdum 39+0 bunda nisanda geldi herşeyim var Çocuk inmedi

Ayni belirtiler bende de var nst tertemiz.Ama aksamlari agrim asiri bu aksam ii uyudum ama ona bile 5 kez kalktim.Tabi cnm ne zaman istiyorsa gelsinler saka bi tarafa. Gecen aksamda beni zorla acila goturecekti esim oyle kotu oldum ki bir yandna istifra bir yandan kasik bel bagirsak gidiyorum dedim.Hani doguma yormadim ama aksi bisi vardi sanki bebek zaten az hareket edyor sorucam bugun kontrolde.
Yoktur insallah bir sey bizi de haberdar et.
Beni de sanirim lohusalik vurdu aglaya aglaya uyandim.
Icimde bir sıkıntı öluyorum sandim.
Hala cok kotuyum.

Canim kac cikti degerin benim persembe baktirdigimizda 13.75 ti hemen 2 emzirmede bir mamaya basladim ardindan 2 cay kasigi su veriyorum yarin tekrar kontrol olacak ben bi arkadasinda 14 tu doktoru bu wekilde soylemis ona gore yaptim. Bide benim kan uyusmazligim vardi idrar yolu enfeksiyonum vardi onlarda tetikledigi icin yarin bebekte bi enfeksiyon varmi yokmu onada babakicaklar
Bizim değerimiz 16. 18 olsaydı hastaneye yatıracaklarmış, Allahıma şükür sonraki kontrolümüzde 12'ye düştü de yatırmadılar.

Çarşamba doğuracaklar kimlerdi gelin sarılalım:)) bugün doğum yapcak arkadaşlara da Allah yardımcınız olsun inşallah sağ Salim kavuşun. Kızlar benim göbek haritaya döndü ya. Valla ilk çocuğundaki gibi takılmıyorum ama hiiiç aynanın karşısına geçemiyorum.. bebek gidince asıl yüzleşicem sanırım:KK43:

Çarşamba doğuracaklar kimlerdi gelin sarılalım:)) bugün doğum yapcak arkadaşlara da Allah yardımcınız olsun inşallah sağ Salim kavuşun. Kızlar benim göbek haritaya döndü ya. Valla ilk çocuğundaki gibi takılmıyorum ama hiiiç aynanın karşısına geçemiyorum.. bebek gidince asıl yüzleşicem sanırım:KK43:
Ben canimmm🙋‍♀️🙋‍♀️heycan dorukda ... yarin covid Testim var carsamba sabahi da yatis .. allahim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah
Saka maka safak 2
14.04😍💕:KK19::KK19::KK19:

Kizlar gunaydin oncelikle hepinizden Allah razi olsn dualrinz guzel dilekleriniz icin.Dun öglen 12 de yurutmeye kaldirdilar ben birdaha hic yatmadim buna ragmen gaz problemi cok kotu yasadim omuzlarima anestezi yuzunden vuran agrida eklenince kabus gibiydi kimyon demledim kayisi kompostosu ictm sakiz cigne dediler yaptm daha neler neler bana misin demedi.Tek birsey varmis puf nokta kesinlikle sezeryan olacaklar heryesi kenara birakin sicak su torbasi alin yaniniza yarim saatte sanci bisi kalmadi gazim cikti.kizlar bu arada bu mesaji sabah yazmaya basladim surekli yarim kaldi simdi yazilanlari okuya okuya gelicem doguranlar varsa simdiden soyliyim rabbim anali babali buyutsun gozunuz aydin❤
Hayırlı olsun bebeğin inşallah🤲🤲 kısmet olursa bende yarın doğum yapacağım sıcak su torbasını sezeryan olduğun yerin üzerine mi bıraktın bilgi verirsen çok sevinirim

Yoktur insallah bir sey bizi de haberdar et.
Beni de sanirim lohusalik vurdu aglaya aglaya uyandim.
Icimde bir sıkıntı öluyorum sandim.
Hala cok kotuyum.
Suan koc retrosu var.Birde ustune dogum yaptin normal.Ben cumartesi resmen kavga cikardim agladim icim sisti ki oyle biri dgilim ama cok sinirlendim.Tahammulumz azaldi zaten pandemi birde ustune hormonlar.Az cami acip hava al.Icilebilir bitki caylarindan ic.Insan karisik duygulara burunuyor anne ii olcak ki bebek ii olsun.Ben 1.dogumumda eve donunce 10 dk markete gitmstim nefes alamiorm dedim iyiki gitmisim😅

Kızlar göğüsleri im yine yara oldu nasıl geçecek bu durum ağlayarak emziriyorum. Ama sanırım sütüm yetmiyor. Emiyor aslında ama sanırım yetersiz. Göğsümde emerken uyuyor beşiğine alıyorum. Beş dakika geçmeden uyanıyor 3gündür 3saat uykum yok diyebilirim. Var mı benim durumumda olan. Göğüs yarası nasıl geçerki
Canim bebek demekki gögsünü tam tutamiyor, öyle oluncada hem yara olur hemde bebek doymaz. Gögüs ucunun tamamen bebegin agzindami emerken kontrol et bide bebegin dudaklari ice dogru kivriliyo emerken, disa dogru cek memenin etrafinda dudaklar görünsün. Bide bebek emerken yutkunma sesi geliyormu ona bak.

Benideeeee ama az sabret haftaya durucak ... Bir çirkin karnım var suannn vajinada jilet var gibi uyanıyorum.... Evet sertlesmeler sanci ama suda şancı bel kasik agrisi

Ben öyle şeyler yaşamıyorum sancimda var amw adet sancısını sonuna kadar yaşıyorum.. şuan duştan çıktığım halde elimi atıp sökesin geliyor adet olcam olamıyorum gibi benim nisan hergun geliyor mübarek bitti nişan kalmadi😅😅😅😅 ilkinde akşamına doğurdum 39+0 bunda nisanda geldi herşeyim var Çocuk inmedi
Benimde inmedi ama ilkindede inmemisti gorsel olarak.13.10 da kontrolum var sorucam kanalda mi diye ins ters donmemistir bir anormallikler yapti aksm bulantimda coktu.Ciksin sorucam ne yapmak istiyor 😅
Ama senin nisan geliyor olmasi ilginc, madem kapaklaro actin bir hareket et.😅

O nişan dan birazda bana gelse neka guzel olurdu 🤣🤣🤣🤣

Kızlar benimde akşam olmaya başlayınca kötü oluyorum agrı sancı değil de bebek hareketi çok yoruyor beni canımı acıtıyor ve mesela karnımın sağ tarafına yatıyor dışardan bakınca üçgen oluyor karnım sanki o tarafımı yırtacak bi süre sonra geçiyor bu sefer yan yatıyor gibi bildiğin önden dümdüz iki yandan dikdörtgen gibi bazen top gibi sepsert buna mı kasılma diyoruz yani bu arada hafif kasık ağrısı gibi oluyor ama bazende ağrısız oluyor anlamıyorum alttan baskı oluyor sanki vajinayı oyuyor.daha önceki hamileliğimde kendi sancım gelmedi suni aldım 100 lerde bile çok hafifti .o anlarda sancı mı geliyor demek oluyor bu sertleşmeler
Evet canım o anlar sancıymış bence geçen c.tesi nst çekilirken 2 kez 90ı bulan sancım oldu orda anladım. Bi takip ettim 20dk arayla sancım varmış 😣

Ya bebişleri olanlar buurayı boş bırakmayın size ihtiyacımız var
Ah canım hayırlısı ile dogurun..Kaka uykusuzluk gaz mama meme derken günler nasıl geçiyor anlamıyorum..Bir de büyük kızın dersleri projeleri. Sabah uyandigimi hatırlıyorum bir bakmışım yatma vakti gelmiş...Allah sağlık versin de bu günlere şükür..

Kızlar kontrolden geliyorum ilaç başladığımız halde nst de sancı çıktı dr.um bu akşam mı yarın sabah mı yatış yapalım diyince yarın sabah olsun hazır değilim dedim 😢 nasip olursa sabah 6da yatış yapıp 8de sezeryana alacak 37+2 olcaz yarın. Dua edin sağlıkla girip çıkalım küveze gerek olmasın

Benimde inmedi ama ilkindede inmemisti gorsel olarak.13.10 da kontrolum var sorucam kanalda mi diye ins ters donmemistir bir anormallikler yapti aksm bulantimda coktu.Ciksin sorucam ne yapmak istiyor 😅
Ama senin nisan geliyor olmasi ilginc, madem kapaklaro actin bir hareket et.😅
Ilkinde inmeyip nasıl indirdin 🤣🤣🤣🤣
O nişan dan birazda bana gelse neka guzel olurdu 🤣🤣🤣🤣
Valla sürekli geldi ora açık inmiyor zalimmm😅😅 inşallah pıt diye olur

X