2021 Nisan Anneleri

Kaşık biberon deneyebilirsin ya da şırınga, 3.aylarımız dolmadı daha, daha da almıştır inşallah
Canım 9 unda dolacak benim 8 gun kaldi.
Kaşık biberon aklimda bakalim doktor ne onerecek mamaya gecelim diyecek mi.
Refluden diyordum ama kusmasi da kalmadi pek agzina da gelmiyor emmek istemiyor iste az emiyor.

Aslan burcuna laf söyletmem dermişim :KK70: aslnlar uykuyu çok sever aslnda mesela ben Hoppa ama koçların maşallahı varmış cidden.. ikinci mi tövbee :KK70:

Ben yazlık 9 ay sipariş ettim kışlığı kestiremiyorum :KK70:
Benim aslan neden uyumuyo yaaa😭 bugün öglen uykusunda ben ve bebek uyuya kalmisiz o kacmis oyuncaklarinin hepsini salona bosaltmis babasiyla oyun oynamis🤭 deme öyle kiz oglusu kardessiz birakma. Ama tavsiyem ikinci koc burcuna denk gelmesin 🤣

Canım 9 unda dolacak benim 8 gun kaldi.
Kaşık biberon aklimda bakalim doktor ne onerecek mamaya gecelim diyecek mi.
Refluden diyordum ama kusmasi da kalmadi pek agzina da gelmiyor emmek istemiyor iste az emiyor.
Ne duzende emiyor?belkide yapisaldir her cocuk zamnla kilo alimini azaltabilir ins doktor ii derde ilk aylar gibi cok almamalari nornaldir belki.simdi kac oldu kilosu boyu fln

Ne duzende emiyor?belkide yapisaldir her cocuk zamnla kilo alimini azaltabilir ins doktor ii derde ilk aylar gibi cok almamalari nornaldir belki.simdi kac oldu kilosu boyu fln
Iste 9 unda 3 aylik olucak kilosu 5.800-5.900 ben ölcüyorum.
Boyu da en 62 cm idi 2 aylik kontrolde bu kontrolde gorucez bakalim

Geceleri3 ten sonra 1 kere emmek icin uyaniyor sadece sabah 7 de uyanip emiyor sonra 3 saatte 1 bazen 2 bazen 1 degisiyor ya oyle bir duzeni yok sadece cok az sureyle emiyor 5 dk

Geceleri3 ten sonra 1 kere emmek icin uyaniyor sadece sabah 7 de uyanip emiyor sonra 3 saatte 1 bazen 2 bazen 1 degisiyor ya oyle bir duzeni yok sadece cok az sureyle emiyor 5 dk
Bizimkide 5 dk belki dha az oyle 15 dk biri 15 dk biri seklinde hi yasamadim o kdr emen cocugum olmadi. Benmko gece 1 de yatio 4 kusurde kalkip emio sonra 7 de kalkio ayni gbi nrdeyss yapisaldor belko

Bizimkide 5 dk belki dha az oyle 15 dk biri 15 dk biri seklinde hi yasamadim o kdr emen cocugum olmadi. Benmko gece 1 de yatio 4 kusurde kalkip emio sonra 7 de kalkio ayni gbi nrdeyss yapisaldor belko
Ay ne bileyim ya cok az kilo aldi bu defa bakalim doktoru ne diyecek
Boyu iyi masallahta ben hep refluden sandim da bildigin emmek istemiyor zorla memeyi tutturuyorum agzina ya sanki zehir veriyorum 😔

Kızlar doğumdan sonra teninizin kokusu değişti mi? Ben terlemek nedir bilmezdim hamilelikte çok terlemeye başladım ama koku yoktu. Doğumdan sonra resmen kokumdan rahatsız oluyorum geçici bi durum mu acaba.
Bende aynı dertten muzdarip durumdayım.
Ilk dogumdan sonra da olmustu sonra geciyor merak etme.

Sağ memeyi açtım gece ağrıyı umursamadan masaj yapa yapa bir anda süt damlamaya başladı kitle gitti, ama demiştin ya diğer meme fena, bebekle uğraşmaktan sağamıyorum da aşı olduk bugün pek bir ilgi istiyoruz normalde az istiyorduk sanki 🤣
Benimle konusuyor aguuuuu hiiiii diye kaslar catik şikayet ediyor galiba, bana bunlar yapılırken sen nerdeydin diyor galiba 🙈
Ben de diyorum gece koca kitleli memeyi sağarken ben ağlarken sen nerdeydin pırtlayarak uyuyordun 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ayyy pek seviyorum minigimi içimi kaynatıyor ama keşke düzgün emse 🤭🥰
Bnm kadr sık olan var mı acaba delirmemek elde deil şimdide diğer memede oluştu yeni kurtarmıştım ya agliycam sinirden :KK61: :KK34:

Iste 9 unda 3 aylik olucak kilosu 5.800-5.900 ben ölcüyorum.
Boyu da en 62 cm idi 2 aylik kontrolde bu kontrolde gorucez bakalim
Bacim 9 unda benimde de 3 aylik benimde haziranin 15 inde 5400 kiloydu en fazla 6 veya 6100 bekliorm bende senin bahsettigin kilolar dusuk degilki artik eskisi gbi aylik 1 kilo almazmis zaten

Benimkide bole 15 dakka emmezki cekim gucleri kuvvetli 15 dakka ne ceksin bu cocuk ordan🤭 aman bosverin yetiyordur aldiklari sut onlara bence ben hep doymasa aglar kafasindayim🙈

Kızlar doğumdan sonra teninizin kokusu değişti mi? Ben terlemek nedir bilmezdim hamilelikte çok terlemeye başladım ama koku yoktu. Doğumdan sonra resmen kokumdan rahatsız oluyorum geçici bi durum mu acaba.
Gecici bir durum canim aynen koltuk alti koku berbat ilk cocugumda 1 sene sürmüstü. Dogumdan önce yazmistim ama herkes görmemistir. Dustan sonra limon sür ise yariyo.

Kizlar dogumdan önce yazmistim ama, koltuk alti kokusu basladi, dustan banyodan sonra limon sürün fayda ediyor. Sicaklarda bu koku hiccc cekilmiyor🤮

Benim aslan neden uyumuyo yaaa😭 bugün öglen uykusunda ben ve bebek uyuya kalmisiz o kacmis oyuncaklarinin hepsini salona bosaltmis babasiyla oyun oynamis🤭 deme öyle kiz oglusu kardessiz birakma. Ama tavsiyem ikinci koc burcuna denk gelmesin 🤣
Hahah severim onuu 😍 planlı bi gebelik düşünmüyorum olursa da yüce rabbim en sakininden versin 😁

X