2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet senin erken de başlamıştı. Tamam canım biraz dikkatsizim artık su konusunda

Epey Bi değişecek sanırım
İnşallahhh hepimiz kuzum hepimiz alalım sağlıkla geçecek elbet bu günler

Haa ZEYNEPP5555 kuzum bu arada çikolata için aciliyet durumunda arayabşleceğim bir numara verdiler dün yazmıştım da instadan. Aradım. Yarın çıkarcaklarmış kargoya acil notunu aldı

Ahh bu annelerr ama haklidir belki kuzum ya tecrube sonucta ne biliim kilo alsinlar da insallah daha iyi emicekler cok cok kuzular masallah onlara

Kızlar ben p.tesi covid testi vericem de Bi daha 100 150 ekstra vermeyim dedim dışarda vereyim dedim siz nerde verdiniz
Kesinlikle para vermem zorda kalmadikcakendi calistigim hastanede vermeyi dusunuyorm zaten personel icin yer ayirmislardi sizde oyle bisey yaptilar mi cabuk cikiyor sonuc oyle olunca

Kızlar ben p.tesi covid testi vericem de Bi daha 100 150 ekstra vermeyim dedim dışarda vereyim dedim siz nerde verdiniz
Ben devlet hast vericem günüm belli olsun zaten arabada beklerim sıram gelince gider veririm hastanede 200 TL ye yakın zaten bayağı borclandik

Oyyy oyyy analıkk iştee zor zanaat ama baldan da tatlı işte
Rabbım kolaylıklar versın kuzum
İnsallahh sende az kaldı Rabbım saglıkla almanı nasıp etsn

Cnm ben tüp bebek sürecinde üç kere verdim.. devlet hastanesine gittim anlattım durumu doktor istiyor diye aldılar hemen. Artık devlet hastanelerinde önüne geçenden alıyorlar geçen gün enf. Dok. Gittim bel ağrımda vardı belki coviddir bir test ver dediler..

Kilya bebekler doğduğunda mama verdin mi hastane çantasına mama koymalı miyim? Mama verdiysen hangi mamadan aldın?
Mama aldım canım ve emmedikleri için mecbur verdim emselerde yetmezdi süt gelmiyor hemen. Ben hipp aldım bizimkiler sevmedi aptamil prematil aldık. Hipp tatsız geliyormuş katkısız şeker yokmuş içinde. Aptamil biraz daha şekerli onu daha çok sevdiler. Aptamil marka olarak hiç sevmiyordum ama bebeler işte canları öyle istedi. Hipp şimdi verdim bir iki kere içiyorlar ama kilo aldırmıyormuş aptamil kilo aldırdığı için minik bebeklere onu öncelikli olarak önemsiyor doktorlar ve onu önerdi.

Kesinlikle para vermem zorda kalmadikcakendi calistigim hastanede vermeyi dusunuyorm zaten personel icin yer ayirmislardi sizde oyle bisey yaptilar mi cabuk cikiyor sonuc oyle olunca
Ya onu yaptılar mı bilmiyorum yoktu da. oraya gidiyim dedim benimki çok kalabalık oraya girmesen dedi mikrop falan. Bizim fakülte çok yoğun yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…