2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Ben babyjem in bu setini aldım canım.
Ağır plastik kokmuyor.
Yumuşak plastiği de çok sert değil.
Çok hoşuma gitti benim.
Çok güzelmiş nereden aldın? Uyumlu filesi de vardır diye düşünüyorum
Babyjem in katlanır takımını alacaktım yer açısından. Ama katlama yerlerimden su akıtıyor, alttaki tıpası çıkıyor gibi yorumlar yüzünden vazgeçtim. Bende seninki gibi istiyorum
Ben almadım canım.Geçen sene yiğenim doğum yapmıştı o katlanan küvetten almıştı.Artık kullanmadığı için bana verdi canım.
memnun muydu peki? Su sızma gibi problemler oluyormuş

Babyjem in katlanır takımını alacaktım yer açısından. Ama katlama yerlerimden su akıtıyor, alttaki tıpası çıkıyor gibi yorumlar yüzünden vazgeçtim. Bende seninki gibi istiyorum

Valla çok memnunda canım odanın içine getirip yıkıyodu.Sonra hemen tıpasını açıp boşaltıyodu çok rahat dedi

Eklentiler

• 9F1DE8DB-2BC9-4AE9-9AF6-B5B0D50B5839.png
    9F1DE8DB-2BC9-4AE9-9AF6-B5B0D50B5839.png
    158,7 KB · Görüntüleme: 27

Hepsiburadadan aldım canım ben. Şuanda indirim de var. Set yapabilirsin istersen 😇

File yoktu benim aldığımda. Tek tek aldığım için belki de. Ben böyle bir köpük aldım içine. Araştırdığımız kadarıyla filede bebekler hem güvensiz hissediyormuş altı boş ve delikli olduğu için hem de üşüyebiliyorlarmış alttan soğuk vurduğu için.

Ben biraz su koyup bebeği onun içinde yıkamayı son kez de durulamayı planlıyorum 😇
İçinden cıkan ince ve delikliydi bende o yüzden beğenmedim kalın havlu şeklinde aldım deliksiz

Evet çok doğru keşke erken alınmasa bebeğim ama yapacak bişey yok allahın takdiri ben de tersim işte böyle konuşmaya devam ederse terslerim sonra ortalık karışıyo keşke bıraksalarda şu aralar kendi dertlerimle ilgilensem
Vardır bunda da bi hayır canım hem erken değil ki benim doktorum keşke 37-38 de gelse falan diyor.seninde 37 de olacak sanırım zaten

Vardır bunda da bi hayır canım hem erken değil ki benim doktorum keşke 37-38 de gelse falan diyor.seninde 37 de olacak sanırım zaten
Evet kuzum 36+3 rabbim sağlıkla sıhhatle doğumlar nasip etsin bizlere gerisi boş o gün kucağıma alınca her şey bitecek biliyorum

Bence de öyle 🤣🤣
Bir de işin kötü yanı son dönemlerdeki birliktelik hem açılmaya hem doğuma yardımcı oluyor🤦‍♀️

Yok anacım adamı atamıyorum yatağa 🤣🤣🤣
Biz düşük sonrası aşılama yaptırdık. Aşılama sonrası 1 veya 2, yanlışlıkla 3 olabilir😅. Biz tamamen ayırdık odayı😆 rahat rahat takılıyoruz odalarımızda 😌

Hahah bizde de geceleri hep aynı muhabbet 😂 aslında artık riskiniz yok demişti doktor ama bu sefer de kocam bebekten çekindiği için yanaşamıyo bekliyoruz bakalım😂
biz son 2 aya kadar devamdik ama ben artik kendimi kaldiramiyorum ya nasil akliniza geliyor cok alemsiniz kizlar☺️ ben sagdan sola donemiyorum yatakta. agri giriyor alttan zirt pirt. yururken bile zorlanmaya basladim🤷🏼‍♀️dogumdan sonra bu isler daha zorlasiyor kendinize gelmeniz ilk bebegi olacaklar icin diyorum 6 ayi buluyor🙈 2. cilerde belki daha rahat oluruz bilemedim simdi. hakkimizda hayirlisi😀

Biz düşük sonrası aşılama yaptırdık. Aşılama sonrası 1 veya 2, yanlışlıkla 3 olabilir😅. Biz tamamen ayırdık odayı😆 rahat rahat takılıyoruz odalarımızda 😌

Biz de odaları ayırdık.
Beni rahatsız etmemek için diğer odada yatıyor eşim ama 😁

Bebişten çekinmesi komiğime gidiyor sadece 😅
Ne anlicak seni o sanki🤣🤣
15 günde bir yakalarsam ben de benden mutlusu yok 😅🤣🤣🤣🤣

Valla çok memnunda canım odanın içine getirip yıkıyodu.Sonra hemen tıpasını açıp boşaltıyodu çok rahat dedi
Bende odada yıkayacağım banyo soğuk oluyor el kadar bebeyle olmaz. O tıpası açılıyor, katlanan yerlerinden sızıyor olayı korkuttu beni. Açılırsa rezillik bide yerler parke baya eziyet olur o yüzden bilemedim.
Ben bunu aldım canım pilastik kalitesi gayet güzel
Yukarda alanlardan gördüm bu modeli beğendim ve fiyatı da uygun 👍🏻 Sağol canım
Hepsiburadadan aldım canım ben. Şuanda indirim de var. Set yapabilirsin istersen 😇
hemen bakıyorummmm 😇

Biz de odaları ayırdık.
Beni rahatsız etmemek için diğer odada yatıyor eşim ama 😁

Bebişten çekinmesi komiğime gidiyor sadece 😅
Ne anlicak seni o sanki🤣🤣
15 günde bir yakalarsam ben de benden mutlusu yok 😅🤣🤣🤣🤣
Birliktelik Normal doğum için çok faydalı oluyormuş. Ben sezeryan olcağım için artık bi süre daha böyle devam etcez 🤓
Eşimde gece benim uyanmalarımdan dolayı uykusuz kaldığı için bel ağrısı başladı. Bebek doğunca bizi neler bekliyo bilmiyoruz

Birliktelik Normal doğum için çok faydalı oluyormuş. Ben sezeryan olcağım için artık bi süre daha böyle devam etcez 🤓
Eşimde gece benim uyanmalarımdan dolayı uykusuz kaldığı için bel ağrısı başladı. Bebek doğunca bizi neler bekliyo bilmiyoruz

Ben de dönerken malesef inliyorum biraz. Bacak aramda ağrı başladı.
Normal doğum istediğim için sıkıştırıyorum aslında ben de.
Gerçekten çok yararlı diye okudum kaç tane kitap bitirdiysem.
Bakalım artık hayrlısı 🥰🥰
Sağlıcakla kucağımıza alacağımız günler de gelir inşallah.
Unuturuz bu günleri 💕

O zaman da ayrı dertler başlar
Gaz... Çiş... Kaka... Bez.... Süt.... Doydu doymadı... Uyudu uyumadı....

Annelik delilik diyorlar ya. Öyle galiba 🙈

Ben de dönerken malesef inliyorum biraz. Bacak aramda ağrı başladı.
Normal doğum istediğim için sıkıştırıyorum aslında ben de.
Gerçekten çok yararlı diye okudum kaç tane kitap bitirdiysem.
Bakalım artık hayrlısı 🥰🥰
Sağlıcakla kucağımıza alacağımız günler de gelir inşallah.
Unuturuz bu günleri 💕

O zaman da ayrı dertler başlar
Gaz... Çiş... Kaka... Bez.... Süt.... Doydu doymadı... Uyudu uyumadı....

Annelik delilik diyorlar ya. Öyle galiba 🙈
Ayy allahım kızlar bugün noldu size hormonlarınız tavan mı yaptı nedir :KK53:

X