2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
M manifestoo canım bu tür şeyler biraz bütçe biraz heves meselesi bütçe yeterliğe alır yaparsın ama bence gereksiz elinde idare edebilecegin bi takımın var şu ekonomide bütçeyi sıkı tutmak gerek bak yasaklar bizi hemen vurdu ayin ortasi gelecek daha maaşı alamadibende kızımdan kalan pembe gecelegi yedek olarak koyacam zaten hastaneye ziyaretçi almıyorlar bide krem rengi gecelik pijama takımı aldım oldu bitti
Aynen cnm benim de bu ekonomik durumda için.rahat etmiyor. Biz memuruz ama zor durumda çok.insan var.

Olsun canım sağlıklı olsunda önemlisi o.İnşallah benim bebişte bu kiloya gelir.Eşim diyo 2.5 kiloyu geçsinde yeter.Benim oğlumda 2.700 doğdu ama şimdi maşallah beni geçicek artık.Bana diyolardı o zaman ayy işte çok zayıf çok çabuk hastalanır falan die.Ama bebekken bir kere doktora gittiğimizi hatırlamam hastalıktan dolayı.Bana öyle diyenlerden biri 2 çocuğunuda 4 kilo doğurdu ama çocukları en ufak bi bişeyde hemen hasta oluyolar valla sürekli hastanedeler yaz kış
Kizlar dogum kilosu hiç önemli değil yeter ki sağlıklı ve iştahlı olsun. Iri anne babanın çocuğu da iri oluyor, kuzenim 4.7 kg doğurdu ama çocuk şu an çok kilolu yani normalin üzeri.

bizim de son ilişki 22. haftada falan oldu galiba. sonra düşük tehlikesi doktor yasakladı. geçen gittiğimde artık doğabilir, ilişki olabilir dedi ama şimdi de eşim istemiyor. bebekten çekindiği için değil de ben sanırım hoş gelmiyorum adamın gözüne yarım dünya 😂
Ya bizim en son mayista oldu. Benim riskli gebelik olunca hiç yanaşmadık.

Biz de odaları ayırdık.
Beni rahatsız etmemek için diğer odada yatıyor eşim ama 😁

Bebişten çekinmesi komiğime gidiyor sadece 😅
Ne anlicak seni o sanki🤣🤣
15 günde bir yakalarsam ben de benden mutlusu yok 😅🤣🤣🤣🤣
Bize 9 ay yasaktı 🙈🙈 başımıza vurdu artık hani bir daha çocuk yap deseler unuttum valla yapamam hele de bebiş geliyo uykusuz geceler başlıyo kim olduğumu unutacam bu gidişle 😂😂😂

Arkadaşlar biberon için strelize makinası yok bende. Aldık, attık bi kenara. Temizleyeyim diyorum. Kaynatmak yeterli mi? Suyun içine bir şey koyuyor muyuz?

Acaba çok az sirke katsanmı kaynayan suya
Benimde aklıma gelmişti. Olabilir demi neden olmasın. Ben sirkeli suyla kaynatayım hem biberonları hem emzikleri. Sağol canım 😇
ay ben hiç yapmadım normal biberon temizleyiciyle yıkadım emzikleri biberonu falan.
Biberon temizleyici almadım ben 🙄 olsaydı onla yapardım da kaynatmayı duymuştum, kaynatma yaparım içine de sirke biraz yeter sanırım

Bize 9 ay yasaktı 🙈🙈 başımıza vurdu artık hani bir daha çocuk yap deseler unuttum valla yapamam hele de bebiş geliyo uykusuz geceler başlıyo kim olduğumu unutacam bu gidişle 😂😂😂

Neyse Allahtan bu günlerin yarınları da var 🤣🤣 inşallah lohusalığın kısa sürer arkadaşım 😁😁😁

Unutmazsın ya. 😬😬😬
Unutr muyuz yoksa 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Ayy hiç bilmiyorum çok acemiyiz bakalım nolcak 🤦‍♀️🤦‍♀️🙈🙈🙈

KıZlar benim sağ göğsümün altında ki kaburgam cok acıyor ya artık oraya kadar dayandı sanırım .ama sanki bi yere carpmısım gibi acıyor normal mi acaba😔

X