2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Valla bizde öyle canım.Kanka gibi dolanıyoz evde.Eşim bazen takılıyo 1 ay kaldı dio sonra da aa doğumdan sonrada 40 gün loğusalık var bide dimi dio😂😂😂
Hahah bizde de geceleri hep aynı muhabbet 😂 aslında artık riskiniz yok demişti doktor ama bu sefer de kocam bebekten çekindiği için yanaşamıyo bekliyoruz bakalım😂

Canm catı muayenesiyle acılma varmı yok mu diye bakılan aynı mı bnm 2 defa acılmaya bakildi ama devlete gittgm icin catiya dogum aninda bakilcakms merak ediyorum nasil oldugunu
Açılma diye rahim ağzına bakılıyor. Cm olarak değerlendiriliyor. Çatı denilende pelvik kemikleri yapısı darlık eğrilik Vs var mı diye bakılıyor. Aynı anda da yapılabilir

Cnm ilk aylarda migren atakların olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Sonrasında devam etti mi. Benim 3. Aydan sonra hiç olmadı. Normal zamanda sene de 1 yada 2 defa oluyordu gebelik başında baya sık olmuş zorlamıştı
Ara ara devam ediyor malesef kuzum. Aura evresini yakalarsam eğer parol alıp yatıyorum hemen.
Ama çok şükür ki ilk zamanlardaki gibi seruma ihtiyacım olmadı çok şükür.
Benim senede 1 2 kez değil defalarca oluyor.
Bu da benim imtihanım diyorum. Bir sürü bitkisel ilaçsal tedavi gördüm ama bana mısın demiyor.
En son hacamat ve sülüğe başlamıştım. Pandemi patlayınca o da yarın kaldı.

Ara ara devam ediyor malesef kuzum. Aura evresini yakalarsam eğer parol alıp yatıyorum hemen.
Ama çok şükür ki ilk zamanlardaki gibi seruma ihtiyacım olmadı çok şükür.
Benim senede 1 2 kez değil defalarca oluyor.
Bu da benim imtihanım diyorum. Bir sürü bitkisel ilaçsal tedavi gördüm ama bana mısın demiyor.
En son hacamat ve sülüğe başlamıştım. Pandemi patlayınca o da yarın kaldı.
Bende de migren vardı...😭😔🙄bir doktor anneme su tavsiyede bulunmuştu: denize gitsin kafasını aniden suya soksun çıkarsın... Biz de yazlık bölgede yaşadığımız için çok yaptım o hareketleri.... Çok şukur su an yok... Şu an da da sinüzitim var🙈sinüzite göre yasiyorum bir kaç aydır daha basım ağrımadi

Bende bunun aynısını aldım içinde file cıktı ama beğenmedim ekstra havlu seklinde file aldım

File yoktu benim aldığımda. Tek tek aldığım için belki de. Ben böyle bir köpük aldım içine. Araştırdığımız kadarıyla filede bebekler hem güvensiz hissediyormuş altı boş ve delikli olduğu için hem de üşüyebiliyorlarmış alttan soğuk vurduğu için.

Ben biraz su koyup bebeği onun içinde yıkamayı son kez de durulamayı planlıyorum 😇

Eklentiler

• Screenshot_20201209_164820_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20201209_164820_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 31
Bende de migren vardı...😭😔🙄bir doktor anneme su tavsiyede bulunmuştu: denize gitsin kafasını aniden suya soksun çıkarsın... Biz de yazlık bölgede yaşadığımız için çok yaptım o hareketleri.... Çok şukur su an yok... Şu an da da sinüzitim var🙈sinüzite göre yasiyorum bir kaç aydır daha basım ağrımadi

Allah Allah çok ilginç. O kadar şey demedim ama onu denemedim açıkçası 😅 sinüzitin ilerlemiş hali aslında migren.

Onlara göre yaşamayı öğrenmek zorunda kalıyoruz. Allah şifa versin hepimize 🤲🤲🤲

X