2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Arkadaşlar bizim kız hiç uyumuyor ya 🤦🏼‍♀️ Sabah 7de uyandı bu saate kadar 2-3 saat uyuduysa iyi. Gözleri kızardı artık uykusuzluktan ama bi türlü derin uykuya dalamıyor. Böyle bir durum yaşayan var mı?
Buarada 2 gündür böyle. Büyüme atağı falan mıdır anlamadım gitti 🙄

Kizlar bisey sorcam sezaryandan ne kadar sure sonra korunulabiliniyo siprel ne zaman sonra aliniyo yada igne guvenlimi bir daha asla bebek istemiyorum uc oldu yeter igne düşünüyorum aslinda guvenli degil diye duydum hamile kalma ihtimali varmis dogrumu bilen varsa ne kadar zaman sure sonra igne yapiliyo kirkimiz ciktiktan sonra tekrar hamile kalmak istemiyorum aldirmak zorunda kalirim
40 çıkınca spiral taktırabilirsin ama çocuk istemiyorsan keşke sezeryan olduğun zaman bağlatsaydın sprial taksanda hamile kalan çok sayıda insan var yinede sen bilirsin

Canm zeytinyağını cok onermiyorlar genelde asidik falan diyorlar ama ben kizimda yaptim valla hemen azaldi sürüp beklettim biraz sonra banyo yaptirdim ciktilar bide banyoda iken saç fircasi ile tarayin diyorlar benm kizim banyoyu sevvmedigi icin zar zor yaptiryodum o yuzd3n sac fircasi ile taramayi pek yapamadim
Zeytinyağını direk kullanmayın ısıt asiti gitsin o şekilde kullan canım bebeğe verirken de vücuduna sürerken de bu şekilde kullanıyorum

Selam kızlar nasıl gidiyor bebişlerle hayat?Bizim biraz yorucu stresli geçiyor maalesef. Bebeğimde kasık fıtığı çıktı yarın sabah hastaneye yatip ameliyat olacak😔Erken doğum, küvezde 10 gün sonrasinda topuk kaninda yüksek çikan deger için koşturmaca şimdi de bu. Allah beterinden korusun ama şu bir buçuk ayda ömrümden ömür gitti sanki. Dua edin bize lütfen🙏
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin bebişinize

Arkadaşlar bizim kız hiç uyumuyor ya 🤦🏼‍♀️ Sabah 7de uyandı bu saate kadar 2-3 saat uyuduysa iyi. Gözleri kızardı artık uykusuzluktan ama bi türlü derin uykuya dalamıyor. Böyle bir durum yaşayan var mı?
Buarada 2 gündür böyle. Büyüme atağı falan mıdır anlamadım gitti 🙄
Bizimki de öyle bizimki daha çok akşam 4ten 5ten sonra gecenin bi yarısına kadar uyumamayı tercih ediyor. Bi de sürekli mızmız huysuz sürekli kucakta çok gazlı bi bebek.

Üzülme canım gelir kuzun önce sağlık
Benimde kızım 23 gündür yenidoğan yoğun bakımda 5-10 dk ancak alabildim kucağıma.
Ama sağlıklarına kavuşacaklar gelecekler.
Orada çok zor durumda olan bebekler var onları düşününce 😔😢

Dua edelim bütün kuzular için
Size de çok geçmiş olsun Allahım acil şifalar versin inşaallah çok zor gerçekten Rabbim tüm hastalara tüm bebeklere yavrulara şifalar versin ana babasından ayırmasın çok zor çünkü.

Z zezesu canım çok geçmiş olsun.benim bebeğim de enfeksiyondan yoğun bakımda yattı..zor bir süreç..gerçekten başına gelmeyince bazı şeylerin değeri anlaşılmıyor.Allah hayırlısıyla bir an önce iyileşip yanına gelmeyi nasip etsin inşallah..
Amin inşaallah P Papatya514 canım çok teşekkür ederim 🤲🏻

Canım çok çok geçmiş olsun tez vakitte rabim şifa versin inşallah. Yazdıkların çok etkiledi beni. Ne zaman bunalsam yazdıklarını düşünüp kendime geliyorum. Her aklıma gelişte de bebişine şifa diliyorum.
Canım çok teşekkür ederim GonulSenligim GonulSenligim Allah razı olsun.. Tüm hasta yavrular tez şifa bulsun inşallah 🤲🏻

Bizimki de öyle bizimki daha çok akşam 4ten 5ten sonra gecenin bi yarısına kadar uyumamayı tercih ediyor. Bi de sürekli mızmız huysuz sürekli kucakta çok gazlı bi bebek.
Bizimki de öyleydi şimdi sabaha döndü. Bide gece 4ten sonra 🤦🏼‍♀️ Sürekli sıcak havlu ile elma yağı yapıyoruz rahatlatıyor az da olsa tavsiye ederim

Kasıklarına ve ayak altlarına sürüyorum. Özellikle kasıklarına iki baş parmağımla hafif masaj yaparak sürüyorum. Hızlıca giydirip sıcak havlu ile göbek kasık kısmını sarıyorum. Ayaklarını da sıcak tutmaya çalışıyorum 🤷🏼‍♀️
Yaaa ben hiç öyle şeyler yapmıyodum. Onları da deneyeyim.

X