2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
canım hayırlısı olsunn sende erkek annesi kervanına katıldın demek :) normal bende senin gibi hep kız hissettim eşim ilk hamile olduğumu ögrendğimizde erkek olucak demişti. ben doktora kesin mi deyince pipisini gördüm demiştir :KK70: bende o şoku yaşadım ama 1-2 haftada geçiyor . allah sağlıklı olmasını nasip etsin
Aynen canim tesekkür ederim 😊 aynisini yasamisiz nerdeyse benim esim de erkek diyip duruyordu ama ben kiz hissediyordum ben de sasirdim baya 😂 pipisini kendi gözlerimle gördügüm icin hemen inanabildim 😄 amin canım hepsi sapasaglam dogarlar insallah 🌸

Kızlaaar bende ayrıntılıdan çıktım şimdi.
Saolsun oğluşum her yerini gösterdi hiç bekletmedi bizi.
Herşey çok iyi bebeğin her yerini gördük. Tek tek anlattı doktor hiç bir sıkıntı yok
Sadece 30. Haftadan sonra tansiyon takibi yap dedi bana damarlarım genişmiş.
Ama tabi bebek iyi olduğu için çok çok rahatladım🙏🙏🙏

Kızlaaar bende ayrıntılıdan çıktım şimdi.
Saolsun oğluşum her yerini gösterdi hiç bekletmedi bizi.
Herşey çok iyi bebeğin her yerini gördük. Tek tek anlattı doktor hiç bir sıkıntı yok
Sadece 30. Haftadan sonra tansiyon takibi yap dedi bana damarlarım genişmiş.
Ama tabi bebek iyi olduğu için çok çok rahatladım🙏🙏🙏
Gözün aydin canim ne güzel bunu da atlattiniz 🌸

Yazdınız mı diye bakayım dedim sonucunuzu gördüm.Kendiminki kadar rahatladım,mutlu oldum.Bebeği çok üzdünüz annesi artık kahkahalar atın ki sevinsin o da🥰

Ayyy cok sukurrr :halay: :halay: :emir_bebek: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: rabbimin bir sinaviydii cok sukurr guzel birsekilde atlattin bak okadar agladin migren agrilarin oldu stres yapma dedik sana cok sukur ona can verem rabbim 🤲🤲🤲🤲🤲

Gözün aydın. Kendini çok yipratmistin. Şimdi bir ohhh çek. Çok sükpr

Çok sevindim canım çok şükür. Stresli günler geride kaldı🌺

Gözün aydın olsun canım çok şükür kendini cok yıprattın artık modunu yükseltcek seyler yap bebisinde sevinsin 😊

Allah a şükürler olsun canım gözün aydın 🤲

Cok sükür canim cok sevindim bosuna kendini üzdün bunca zaman 🙂 Darisi tüm hayirli haberler bekleyenlere olsun insallah 🌸
Kızlar hepinizden Allah razı olsun 🤲 böyle bekleyiş içinde olan herkese Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin inşallah 🤲 o kadar zorlu bir süreç ki. Doktor kontrolü ne geldim şimdi ayrıntılı bakacak. Rabbim yavrularımız i bize bağışlasın inşallah 🤲

Kızlar hepinizden Allah razı olsun 🤲 böyle bekleyiş içinde olan herkese Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin inşallah 🤲 o kadar zorlu bir süreç ki. Doktor kontrolü ne geldim şimdi ayrıntılı bakacak. Rabbim yavrularımız i bize bağışlasın inşallah 🤲
Amin oda güzel gecer insallah annesi 😊

Herkese selam umarım herkes iyidir, bayadır ara ara takip ediyorum ama yazamıyorum kızlar.
Aile merkezine kan vermistim de CRP 20 çıkmış kanda, referansı 0-5 arasıymış, idrar kültürü vermeye gidicem şimdi ama çok mu yüksek kızlar ya. Valla korktum, enfeksiyon çok zararlı vs diyorlar ya.. Başına gelen oldu mu?

X