2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Uyandi herhalde 😅usul usul hareket etti demek ki bugun surekli yer degistirdi durdu ama hic hissetmedim sirt ustu yatinca gordum tek
Gördünmü annesi hemen stres yapma. 24. Haftadan sonra zaten tekmeleri sertlesiyor ve o zmn ayakta bile hissede bilirsin.

Ben otururken bile hissediyorum artık. Küt küt vuruyor

Ne güzel herkes öğrenmiş cinsiyetini benim daha çok var 20+4 de öğreneceğim🥳kıskandım sizi😅ama bende bugün ebemi gördüm tansiyonumu ölçtü saolsun 😜düşük çıktı yine 8e 5 zaten boynumun arkasında geçmeyen hafif bir ağrı var.Benim gibi tansiyonu düşük olan var mı aranızda?

Ne güzel herkes öğrenmiş cinsiyetini benim daha çok var 20+4 de öğreneceğim🥳kıskandım sizi😅ama bende bugün ebemi gördüm tansiyonumu ölçtü saolsun 😜düşük çıktı yine 8e 5 zaten boynumun arkasında geçmeyen hafif bir ağrı var.Benim gibi tansiyonu düşük olan var mı aranızda?
Randevun ne zmn?

Bende öğrenmedim daha 😁 son sanırım üç kişi kaldi

Canim benim de 10 a 6 ama normal dedi doktorum

gobek deligimin uc dort parmak altinda misir patliyor gibi pat pat vurdugunu hissediyorum ama nadiren oluyor tabi henuz, cogu hareketi dönuşleri falan hissetmiyoruz cok minikler daha 😍
Merhaba 🥰 Ilk kez 15 haftalikken hissetmeye basladim böyle pit pit birseyler oluyor tam hareket diyemeyiz aslinda böyle tekme falan olmuyor daha ve hergün sürekli olmuyor iki güne bir hissediyorum 🙂 kesinlikle ilk hissettigi zaman cok heyecanlaniyor insan insallah en kisa zamanda hissedersin sen de 🌸
Ayy ne kadar guzel evet cevremdekiler de hep kas segirmesi gibi oluyo ilk hareketler dediler o gunleri bekliyoru. Cok tesekkurler🥰

X