2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Erken uyanmalar beni bitiriyor
Bitek benmi böyleyim

Günaydın kızlar, güzel bir hafta olsun inşallah
Günaydin
Bende uyamuyorum. Gece uyana kadar neler çekiyorum. Sonra tuvalet sorunu üstüne eklenince.... Mahvoluyorum. Neyse hersey cok güzel olacak inşallah

Günaydın. Hayırlı haberlerle gel inşallah

Günaydın. Hayırlı haberlerle gel inşallah. Resim isteriz aldıklarında. Maşallah anneannesi neler dikecek prensese?

Günaydinnn

Teşekkür ederim canım ama okadar çok itekliyorki uykuya dalamıyorum

O videoyu bn de izlemstm sadece sola yatmak gerekyo demems mydi? Sol yanimi curuttum kac aydir

Benimkiler normalde büyüktü hamile kalınca iyice büyüdü bide süt olunca ne yapacam bakalım desteksiz giyemiyorum ben hiç giymemis gibi iniveriyor

Tsk edrim cnm bn bu yonden dusunmemisyim hic

Ben gündüz dinlenirken sürekli sola yatıyorum hareketleri gayet güzel ama gece sol tarafa yatınca uykuya dalamıyorum sağda yatmam lazım ama şunu farkettim bebeğim solda yattığım zaman daha çok hareket ediyor sırt üstü zaten yatamıyorum bebek içerde geriliyor sanki zaten rahimi besleyen damarlarımda kan akışı yavaş olduğu için sürekli yan yatıyorum o şekilde biraz düzeldi damarlardaki sıkıntı

Günaydınlarrr

Vala canım ben 5 -6-7 de uyanık oluyorum genelde 6_7 arası uyanıyorum
Razıyım 6 ile 7 ye ya
Geçmi yatmakta acaba marifer ama 10 dedinmi bende gözler selektör yakıo

Günaydın canım ben de gece 3-4 gibi uyanıyorum sonra zar zor tekrar uyuyup sabah 7 de eşime kalkıyorum sonra da akşama kadar hayalet gibi dolanıyorum
7ye kdar yine uyuyabiliyorsan iyi cNm.. Ben tüm gün ruh gibi

Gösterdimi cnm yüzünü

Aa cnm eline sağlık cok açıklayıcı olmuş
Sonunu düşününce insan herşeye katlanıyor gerçekten
Günaydın kızlar Hepimizin ortak sorunu sanırım uyuyamamak ben 2 haftadır öyleyim sürekli gece uyanıyorum kesintisiz uykum kalmadı
Vücudumuz cok erken başladı alıştırmalara

Kızlar emzirme atletini ben pentiden aldim fiyatı da uygun 3 tanesi 100 lira kumaşını da beğendim
Gerçekten uygunmuş ya.. Bakacam bende
Teşekkürler cnm

Selam kızlar. Sabah kahvaltıdan 1.5 saat sonra baygınlık geldi . Tansiyonum normalimdem düşmüş 9 6 . Sekerim de 98 cikti . Halbuki baya güzel de yemistim kahvaltida . Hic ac da hissetmiyordum kendimi. Yükleme olsun bakalım ne çıkacak

Kızlar e-bebekten hediye çeki kazanan oldumu alışverişlerde..
Ben 50 tl kazandmda.. Nette sadece mama ve arabalarda geçerli sayıyor..
Arıyorum yoo her üründe diyorlar..
Mağazata gitmek zorunda kalacam sanırım

Geçmiş olsn cnm dikkat et.. İnşallah bişey çıkmaz

Ben kızıma hamileyken 2 ile 5 arasi uyanıyordum hep. Bilin bakalım doğunca noldu
Şuan gözlerim açık cevap bekliyorum

7 ye kadar uyuyorum ama gece 1 den önce uyumuyorum gece tekrar uyanıp zar zor tekrar uyuyorum perişan oldum bugünler daha iyi günlerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…