2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Allah kolaylık versin inşallah şimdiden orucunu kabul etsin canım ama doktora da bi danış istersen sonuçta uzun saatler susuz kalacaksın bebek de susuz kalacak
Aynen canım doktorum sahurda ve iftarda 2.5 lt iç yani toplam 5 lt içersen sorun olmaz dedi bakalım ben dayana bilecekmiyim

Bugün yıkanma ve yıkadıklarımızı yavas yavas ütüleyip dizmeye basladım kızlar bu hafta bitiricem inşallah tüm işlerini bebişimin🥰
Kolay gelsin. Ben alışverişe başlamadan sen bütün işlerini bitirmiş olacaksın. Maşallah.

Bu hafta abandim da abandim meyveye yemeğe ayiptir söylemesi 😄 doktorum doguma gidecekti acelesi vardi. Yanlış da duymuş olabilirim ama. Ben şu değerlere bi bakıp kilo ölçümünü hesaplayayim akşama. Çünkü karnım gerçekten çok küçük daha.
Teşekkür ederiz canim. Allahım saglikla giydirmeyi nasip etsin. Tulumlar 55-60 tekli zibin 15 alt 10₺ müslin de 30₺ yapti. 100-100 cm.
İyimis fiyatlarında 👍

Bugün alışverişimi tamamladim ben de kızlar , insallah bayram sonuna her seyi yıkayıp ütüleyip koyucam. Perşembe de kontrolüm var bebisimi çok özledim :) Bu arada e bebekte gerçekten aşırı indirim var mesela 2 li altlar 15 lira, 3 lü takımlar 25 lira o kadar guzeld i ki kumaşları almayan arkadaşlarım icin fıkır olsunlar
Masallah sana.. Oh rahatladım desene.... Ben başlamadan çoğu bitirdi alışverişi 🙈

Haftaya perşembeden ben gideceğim... Çok heycanligim simdiden

Eki Görüntüle 2823684
Ya şunun ponponlarinin tatliligina bakın kızlar yaaaaaaaaaaa....
Dayanamayıp alıyorum galiba :KK70:
Al kız alll...... Heveslenmișin 🥰

30. Haftaya inşallah herşeyi bitirip hazır olsun istiyorum🥰
İnşallah cnm.. En iyisi 30dan sonra zor olabiliyormuş.. İnşallah benimde biraz haftam ilerlesin bende yapaym istiyorum ama tabi alacaklarımı bitirmem lazm önce

Bugün alışverişimi tamamladim ben de kızlar , insallah bayram sonuna her seyi yıkayıp ütüleyip koyucam. Perşembe de kontrolüm var bebisimi çok özledim :) Bu arada e bebekte gerçekten aşırı indirim var mesela 2 li altlar 15 lira, 3 lü takımlar 25 lira o kadar guzeld i ki kumaşları almayan arkadaşlarım icin fıkır olsunlar
Yaaa maşallahhh... Herkes bitirdi 🎈
Sağlıklı günlerde giysinler cnm benim
Evet e bebekte harika indirimler var
Eki Görüntüle 2823684
Ya şunun ponponlarinin tatliligina bakın kızlar yaaaaaaaaaaa....
Dayanamayıp alıyorum galiba :KK70:
Sanırın dayanamayıp ben bile alacam :KK70:

Kolay gelsin. Ben alışverişe başlamadan sen bütün işlerini bitirmiş olacaksın. Maşallah.

İyimis fiyatlarında 👍

Masallah sana.. Oh rahatladım desene.... Ben başlamadan çoğu bitirdi alışverişi 🙈

Daha eşine demedin demi erkek diye :) Az kalmış canım sen de haklısın kesinlessin neler neler alırsın hele de kesin erkekse :)
İnşallah cnm.. En iyisi 30dan sonra zor olabiliyormuş.. İnşallah benimde biraz haftam ilerlesin bende yapaym istiyorum ama tabi alacaklarımı bitirmem lazm önce

Yaaa maşallahhh... Herkes bitirdi 🎈
Sağlıklı günlerde giysinler cnm benim
Evet e bebekte harika indirimler var

Sanırın dayanamayıp ben bile alacam :KK70:
Sağol canım benim

İyimis fiyatlarında 👍

Bi an önce bitirirsin sende inşallah canım

Daha eşine demedin demi erkek diye :) Az kalmış canım sen de haklısın kesinlessin neler neler alırsın hele de kesin erkekse :)

Sağol canım benim
Demedim daha... Bu kadar saklaya bileceğimi tahmin etmemistim🙈🤣 ama çevremde söylemicem tek eşime anneme birde kardeşim. haftaya bir belli olsun. Gıcık çevrem gıcık gıcık konuşuyor....
Kendimi zor tutuyorum zaten alışveriş için... Kimseye birsey çaktırmadan 🤣🙈🤣🙈🤣

Heveslenilmeyecek gibi mi kız 🤩 hep kızım olsun isterdim aniden kavuşunca böyle heyecan oluyor sanirim. 🤭🤭

Hahaha :KK70: hadi bir olup alalım 😍
Ayy ne güzel... Oğlun vardı senin birtane degilmi.... Çok şirin şeyler var. Ama bakiyorumda nette. Erkek içinde çok güzel şeyler varmış.

Bi an önce bitirirsin sende inşallah canım
İnsallah cnm. Haftaya inşallah başlıcam...doktir bir onaylansın ondan sonra tutmayın beni 🙈🤣

Kızlar sol tarafımda ara ara bıçak saplanır gibi bi ağrı oluyor.hatta kızcem tekmeleyince falan ağrıyo.neden olur bileniniz var mı😔

Ayy ne güzel... Oğlun vardı senin birtane degilmi.... Çok şirin şeyler var. Ama bakiyorumda nette. Erkek içinde çok güzel şeyler varmış.
Evet 1 tane de oğlum var o da 2 yaşında. Erkek için güzel şeyler var gibi gözüküyor ama aslında yok :KK70: onların ki sadece papyon, kravat ve pantolon askısı tekrarı 😅
Erkek çocuğuna pantalon alsan rahat edemiyor eşofman altı alsan basit duruyor çok az hem rahat hem spor ve şık duran alt kıyafetler. Her sezon 3 tane anca bulabiliyorum.
Kıza bir tayt al her şeyin altına giysin dursun :KK70:
Üst bulmak ikisi için de kolay şükür 😂

Önceki yorumları çok bilmiyorum senin çocuğun erkek mi kız mı?

Kızlar sol tarafımda ara ara bıçak saplanır gibi bi ağrı oluyor.hatta kızcem tekmeleyince falan ağrıyo.neden olur bileniniz var mı😔
Yukarıya doğruysa (yani bagirsaklar hamilelikte yukarıya kayıyor rahme yer açmak için yerini net.den tesbit edebilirsin) gaz sıkışması olabilir. Bir dönem bana çok olurdu ilk hamileliğimde . Bunun dışında başka ne olabilir bilmiyorum.

Yukarıya doğruysa (yani bagirsaklar hamilelikte yukarıya kayıyor rahme yer açmak için yerini net.den tesbit edebilirsin) gaz sıkışması olabilir. Bir dönem bana çok olurdu ilk hamileliğimde . Bunun dışında başka ne olabilir bilmiyorum.
Sadece sol tarafımdan olunca telaşlandım canım.bi araştırayım bakayım 🙄

Demedim daha... Bu kadar saklaya bileceğimi tahmin etmemistim🙈🤣 ama çevremde söylemicem tek eşime anneme birde kardeşim. haftaya bir belli olsun. Gıcık çevrem gıcık gıcık konuşuyor....

Aaa erkek mi dediler sana canim? 😄🥰🥰 ben bi kaç haftadır girmiyordum. Nasıl oldu ne dediler? Kesin değil mi?

Hadi yaaa. Ben de akşama kadar çarşıda dolaştım iki üç bişey aldim. Asıl alışverişi e bebekte yaparim diye akşama bırakmıştım. Bi baktik 7 de kapanmış 🤦 bi kaç güne kadar tekrardan gitmem lazim. Güzelleri seçilmeden.. iyi günlerde giysin bebişin. ,😊

Kızlar nasılsınız bayadır giremiyordum 🥰 bebeğimin alışverişi hemen hemen bitti sayılır 😍 yürüyüşlere başladım 10 gün falandır 1 saat 1.30 dk arası ♥️ Bide oruç tutucakmısnız ben kendimi denicem çok zorlanırsam turmicam 🖤
Hoşgeldin canım. 🥰 Ben yarin baslicam.denicem bakalım nasıl geçecek ilk gün orucu. Bugün midem aşırı derecede yandı. Gaviscon içip durdum. İnşallah oruç tutarken böyle bir sorunla karşılaşmam. Tutulması gereken 3 yıllık borcum var. bir yıl daha eklensin istemiyorum 😕

İnsallah cnm. Haftaya inşallah başlıcam...doktir bir onaylansın ondan sonra tutmayın beni 🙈🤣
Gerçekten çok iyi sabrettin canım:) Insallah kesinlesir bu sefer de sen de sürpriz yapar alışverişlerine başlarsın:)
Hadi yaaa. Ben de akşama kadar çarşıda dolaştım iki üç bişey aldim. Asıl alışverişi e bebekte yaparim diye akşama bırakmıştım. Bi baktik 7 de kapanmış 🤦 bi kaç güne kadar tekrardan gitmem lazim. Güzelleri seçilmeden.. iyi günlerde giysin bebişin. ,😊
Çok geçmeden git bence canım bugün bile baya bir şeyler eksilmişti, teşekkür ederim :)

X