2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Benimki biraz geç kalmış demek ki dönmekte gerçi doktor henüz bişey söylemedi ama ben de günde en az yarım saat yürüyorum zaten evin bütün işleri bana baktığı için market pazar faturalar derken sürekli hareket halindeyim umarım benimki de döner yakında
Yok canim neden gec kalsin son hafta bile donen cok bebek var

Kizlar başıma kotu bi olay geldi evin yaninfaki markete gitmistim donerken köpek kovaladi agriyla kasilmam basladi hemn esmi ve bulansi aradm hastaneye gttik cok şükür rabbime kotu birşey cikmadi agrim kasilmam oldu bi ara hareketlerini hissetmedm sonra kmdliginden normale dondu
Gecmis olsun canim sukur olmamis bisey

Ben de net.den bakınca 5 temmuz diye gösteriyor. Bakalım yarın doktorum ne diyecek.
Haziran 14u kocamın doğum günü bu günden sonraki herhangi bir gün dogmasinda sıkıntı yok 🤭
Benimde 3 temmuz görünüyor bakalım hayırlısı rabbim hayırlı dogumlar nasip etsin insallah bu gidisimde bende 30 haftalık olcam sorucam bakalım

Ben de net.den bakınca 5 temmuz diye gösteriyor. Bakalım yarın doktorum ne diyecek.
Haziran 14u kocamın doğum günü bu günden sonraki herhangi bir gün dogmasinda sıkıntı yok 🤭
Insallah zamanında gelirler bebişler:)
Ben de sordum temmuzun ilk haftası dedi😱😱😱
Ben haziran sonu bekliyorum ya :)
İlkinde hastaneye yatış gösterdiler o zaman devlet karşılıyormus. Hastane ücreti ödemiştik sadece 30 TL kadardı sanırım. 2 buçuk yıl önce. Doğumdan sonra olan için bilmiyorum doğum ücretinin içinde olabilir belki.. ikisi farklı hastaneydi. Şuanda da ilkini olduğum hastaneye gidiyorum. Yine yatış gosterirler sanırım.
Bana doktor reçete yazdıktan sonra acilden giriş açtır dedi eczaneden aldik geldik acilde oldum canım
Sizin 3 ekimmis sat. Benm 6 ekimdi. Detaylida 15 temmuz demslerdi norml olursa tabi. Hftya gittgmde tekrar sorsam mi? Sze detaylida mi verdi bu tarihi? Norml muayenede de bunlara cvp alablr mym?
Bu hafta konuştuk canım ama net değil tanı yaklaşık bir tarih
Z zeLina kzlrgn05 kzlrgn05 kızlar sizin eşinizle kan uyuşmazlıgı var diye mi igne vuruluyorsunuz yoksa farklı birsey mi
Kan uyuşmazlığı var canım ben negatif eşim pozitif

Insallah zamanında gelirler bebişler:)

Ben haziran sonu bekliyorum ya :)

Bana doktor reçete yazdıktan sonra acilden giriş açtır dedi eczaneden aldik geldik acilde oldum canım

Bu hafta konuştuk canım ama net değil tanı yaklaşık bir tarih

Kan uyuşmazlığı var canım ben negatif eşim pozitif
Benim yengemle abimdede var ama iki hamileliginde oldumu hatırlamıyorum ondan merak ettim farklı bi durumdan mı diye

Çok tatlı hele o minik olanı🥰 sağlıkla giysin senin miniğin de inşallah 🤲

Evet canım esimle var kan uyuşmazlığı. O yüzden oluyoruz iğneyi. Bir sonraki gebelik için vuruluyoruz aslında.
Anladım canım benim abimlr yengemdede var uyuşmazlık oldumu olmadı mı bilmiyorum ondan farklı mı diye sordum

X