2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
doktor neden sezeryan dedi. Bir nedenimi var.

Ahhh kaynana achhhh 🙈🙈🙈
Benim daha önce sezaryendi hiç sormaya fırsatım bile olmamıştı ama doktor konuşurken ilk doğumunda sezaryendi zaten dimi diyerek konuşuyordu şimdi 2 hafta geriden muhabbeti su sınırda muhabbeti erkenden başlayan kasılmalar derken başta 30 haftayı görsek iyi diyorlardı şimdi 34. Haftayı diyolar ama sıkı takip bizdeki şikayetlerin hepsi kendi başına bebeğin sağlığını riske atacak şeyler olduğu için takipteyiz Allahıma emanetiz hepimiz hergün gün sayıyorum oh bugünde geçti diye randevuları sabırsızlıkla bekliyorum işte

Niyeyde hep içimde erken doğacak hissi var atamıyorum. Birde haftasından iki hafta önde gidiyor Dr doğumu öne cekebilir dedi ondanmi bilmiyorum. Oturdum ağladım bugün daha çok erken diye. Artmaz inşallah korktum iyice
Sıkma canını kuzum ya böyle yaparak hem kendini strese sokuyosun hem bebeğini.Rabbim vaktinde sağlıkla kucağına versin inşallah 🤲🏻 benim kuzenim 28.hafta doğum yapmıştı bebek bi süre küvezde kaldı ama şuan maşallahı var.herşeyde bi hayır vardır.bakarsın 37.haftandan sonra doğum yaparsın zaten bebişin normal gününe görede 2 hafta öndeymiş 35 36.haftalarda bile olsa toparlanır hemen

Ya insan özlemez mi fotoğrafına bakıp bakıp tombik oğlum diye seviyorum🤗🤗 inşallah artık bu kez kesinleşir belirsizlik de zor insan ister istemez pembe yada mavi birşeyler almak istiyor hep de unisex olmuyor
Bir bebek arabasını aldım indirimden... Yani unisex kıyafet almadım bekliyorum.

Burda mağazalar kapalı bir indirim vardı paket halinde bir kız birde erkek kıyafet ismarlamistim cokda uyguna. Olmadı hediye ederim demiştim çünkü ailede çok hamile var 🙈 şimdi bekliyorum alınacaklar çok var... Vakitte daralıyor

Benim daha önce sezaryendi hiç sormaya fırsatım bile olmamıştı ama doktor konuşurken ilk doğumunda sezaryendi zaten dimi diyerek konuşuyordu şimdi 2 hafta geriden muhabbeti su sınırda muhabbeti erkenden başlayan kasılmalar derken başta 30 haftayı görsek iyi diyorlardı şimdi 34. Haftayı diyolar ama sıkı takip bizdeki şikayetlerin hepsi kendi başına bebeğin sağlığını riske atacak şeyler olduğu için takipteyiz Allahıma emanetiz hepimiz hergün gün sayıyorum oh bugünde geçti diye randevuları sabırsızlıkla bekliyorum işte
Hayırlısı cnm... Dikkat et kendine... Benimde çok ağrım sızım var. Öbür hamileliklerimde benzemiyor erken başladı ağrılarım.

Evet bir hafta öne çekti yine bir hafta om gün fark attı bebek. Doktor artık düzeltme yapmicam dedi. Perinatologta bu bebeğin yapısı iri önde değil dedi. Bilemiyorum artık 🤷
Alla alla ozmn sata göre bebek 2 3 hafta kadar önde.sağlığında bi sıkıntı olmadığı sürece sende çok dert etme kendine varsın bikaç hafta erken olsun doğumun sonuçta dediğim gibi haftasına göre önde gidiyor.Allah ın izniyle bir sıkıntı olmadan geçer gider canım içini ferah tut sen

Ben direk yine zor olan olucak galiba negüzel bi sancıyla kolayca normal doğum yapmak varken yine acılı sıkıntılı olanı dediler diyorum direk😂 tabiki bence ikisininde kendi çapında zor ve kolaylıkları var gerçek düşüncem bu değil. demek için diyorum sadece laf vermemek için
Senin de bebeğinin de sağlığı için hangisi uygunsa tabi o olacak bence de doğru olanı yapıyorsun hatta doğumdan sonra da ağrın sızın olmasa bile nazlan varmış gibi davran keşke normal olsaydı falan diye abart biraz da😀😀 boşver sizin sağlığınız daha önemli

Senin de bebeğinin de sağlığı için hangisi uygunsa tabi o olacak bence de doğru olanı yapıyorsun hatta doğumdan sonra da ağrın sızın olmasa bile nazlan varmış gibi davran keşke normal olsaydı falan diye abart biraz da😀😀 boşver sizin sağlığınız daha önemli
Aynen öyle düşünüyorum bende napayım bazen karşı tarafa kendilerini göstermek gerekiyor yani onlar beni sezaryen diye hafife alamadan ben onları alıyorum 😇

Rabbim sağlıkla kucağına versin inşallah canım 🤲🏻 benim ilkide sezaryendi ama doğum zamanı ilk çocukla arası 4 yıl geçmiş olacak.ben birşey söylemedim ama doktorum kendisi dedi herşey yolunda giderse normal yapabilirsin diye.hakkımızda hayırlısı artık 🤲🏻

Bir bebek arabasını aldım indirimden... Yani unisex kıyafet almadım bekliyorum.

Burda mağazalar kapalı bir indirim vardı paket halinde bir kız birde erkek kıyafet ismarlamistim cokda uyguna. Olmadı hediye ederim demiştim çünkü ailede çok hamile var 🙈 şimdi bekliyorum alınacaklar çok var... Vakitte daralıyor
Ayňen artık vakit daralıyor ben çoğuňu tamamladım sadece birkaç şortlu takım istiyorum şansımdan gittiğim hastane kemeraltına çok yakın yazlıkları takip etme imkanı var senin işin daha zor internetten sipariş vereceksin de kaç gün sonra gelecek kimbilir

Aynen öyle düşünüyorum bende napayım bazen karşı tarafa kendilerini göstermek gerekiyor yani onlar beni sezaryen diye hafife alamadan ben onları alıyorum 😇
Aynen ya onlar doktordan daha iyi biliyor sanki biraz cahilliklerini göstermek şart valla ben bile arada yapıyorum öyle bazen hafife alıyorlar şu nasıl doğurdu bu nasıl doğurdu diye herkes bir olacak diye bişey mi var ben de her doktora gittiğimde onların dediklerini soruyorum eň azından eşim kulağıyla duyuyor benim ilk başlarda kânamam olduğuňda kv yerini temizliyor korkma düşük değildir dedi doktora sordum yanında doktor düşük riski dedi

E bebekten bir hafta önce sipariş verdim..
Kargoya verilmedi bile...
3 siparişten 1 tanesi verilmiş oda 5 gün oldu hala gelmedi :KK70:
Tek tekmi yolluyorlar böyle..
Acayip gıcık oldum
Aynen bazen saçma sapan tek tek geliyor. Sipariş bekliyor mu diyor hazırlanıyor mu? Ben buhar makinesi almıştım 1 ayda anca gelmişti sinir oldum

Ayňen artık vakit daralıyor ben çoğuňu tamamladım sadece birkaç şortlu takım istiyorum şansımdan gittiğim hastane kemeraltına çok yakın yazlıkları takip etme imkanı var senin işin daha zor internetten sipariş vereceksin de kaç gün sonra gelecek kimbilir
Aynen öyle birde begenrcekmiyim gelince oda bir başka konu... Resimdeki gibi olmuyor. Ama tr den ismarlicam inşallah hem daha uygun hem Modeller harika. Yurtdisinada gönderiyorlarmiş.... Gerisini de sonra alırım inşallah.

Besigim Kızlarımdan var.... Böylede olunca insan rahat olamıyor.... Zor. Hem saklamak hem belirsizlik

Ayy allah yardımcın olsun çok zor bende 1 ay önce taşındım. Onun öncesinde de hamile kaldığım ay taşınmıştım 🙄 Birde herşeyi 0 dan yapmıştık epey yordu beni. Şimdi iyicede ağırlaştık dikkat et kendine yardım eden olur inşallah diyeceğim coronada var😕

😂 vallahi çoğu öyle canım pandemiden herkes internet alışverişi yapıyo kargo firmalarıda çok yavaş benim ürünümde şubede bekliyo kaç gündür neyi bekliyorlar çıkartmak için bilmiyorum

Çok memnun olurum paylaşırsan evde o kadar çok korse var ki hiç biri sezeryan sonrasına uygun değil tekrar onlara benzer birşey almak istemiyorum. Bedensiz gördüm internette o da mantıklı geldi ama iyi birşeyde olsun istiyorum
Canım hayırdır bu kadar kısa sürede niye 2 taşınma?

Canım puset örtüsünü de minderini de en boy olarak fotoğrafladım mezureyle. Yakınlaştırınca görünüyor ölçü ama göremezsen söyle ben bakar yazarım sana. Bu arada puset örtüsünün arkası ve önü aynı uzunlukta değil. İki tarafını da ekledim.
Ayy çok sağol canım sana zahmet oldu. Ön 48 arka 58 genişlik 80 falan galiba değil mi 🧐

Aynen bazen saçma sapan tek tek geliyor. Sipariş bekliyor mu diyor hazırlanıyor mu? Ben buhar makinesi almıştım 1 ayda anca gelmişti sinir oldum
Hazırlanıyor diyor cnm..
Ayy 1 ayda aşırı cokmuş :KK43:
Neyse doğuma kadar gelir :KK70:
Sağol canım iyiyim şükür sen nasilsin , karantina malum iki gündür eşimle evdeyiz ona sahur iftar hazırlamakla geçiyor zaman :)
Yaaaa eşler evdeyken doğru 🙈 ellerine sağlık, Allah kabul etsin cnm

X